Pytania i problemy techniczne 53689 176

O temacie

Autor TheKetrab

Zaczęty 12.06.2019 roku

Wyświetleń 53689

Odpowiedzi 176

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
W najnowszej wersji, już na samym początku nie da się wejść na samą górę kopalni.
Postać się źle łapie obiektów przy wspinaczce.
Porównałem obecna wspinaczkę z gameplay'eami z poprzedniej wersji i jest ogromna różnica

Edit:Zrobie reinstall g2 i napisze czy problem sie powtarza

Edit2:Wszystko jest okej, mozliwe ze bug wynikal z tego iz byly wczesniej zainstalowane inne mody.
Na czystym g2 wszystko gra
 

Arthas19

Arthas19

Użytkownicy
posty31
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ja mam podobny problem ze wspinaczką jak w poście powyżej tylko że wystąpił o dopiero po kilku godzinach gry mimo tego że mod był zainstalowany na czystym G2. Co zabawne przeszedłem poprzednią wersje moda i taki błąd nie wystąpił.
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@Arthas19
Problem ze wspinaczką też u mnie wrócił.
Przez co nie da się dostać w kilka normalnych miejsc bez marvina
Choćby płaskowyż nad opuszczoną kopalnią
 

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
problem przy wyborze danej broni  lub danej rzeczy w ekwipunku wyrzuca mnie z gry  gram na wersji 1.1

Post połączony: 2020-10-27, 12:33
nie wiem czy to bład czy problem ale jak wydobywam rudę to mnie też wywala z gry  grę  moda odpalam jako administrator
 

Pumbaa

Pumbaa

Użytkownicy
posty7
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.

Dziękuję twórcom za stworzenie "Ucieczki". Po kilku dobrych godzinach gry uważam, że to naprawdę solidny mod.

Niestety u mnie również pojawił się problem ze wspinaczką. Postać ma duże kłopoty z włażeniem na skały... Dojście do kufra Ratforda na bagnie było trudne, ale nie niemożliwe. Dostanie się do starej kopalni (misja z kołem zębatym) jest niemożliwe.

Czy Will wspina się lepiej po nauczeniu się akrobatyki? Czy to jednak może błąd? Czy jest sposób, żeby go usunąć bez reinstalacji, albo marvina?
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Wspinanie się działa przy wykorzystaniu 3/4 slotów na pasku.
Też miałem z tym problem
 

Pumbaa

Pumbaa

Użytkownicy
posty7
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czyli jak powrzucam sobie więcej zaklęć do slotów, to zacznie działać...?

Niewiarygodne :D

Zweryfikuję i dam znać.

EDIT:
Niestety nie działa - próbowałem różnych możliwości: trzech slotów, czterech, trzech czwartych... Wszystko przy ponownym odpaleniu gry i tak dalej.

Pozostaje reinstal - chyba, że ktoś jeszcze ma jakiś pomysł.
 

MasterViking1993

MasterViking1993

Użytkownicy
posty2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam Panowie otóż mam taki problem nie mogę założyć hełmu czy to jakiś bug strasznie mnie to wnerwia.
 

Awes

Awes

Użytkownicy
posty3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jestem na początku gierki, chce ubrać sobie niewyostrzony miecz i crashuje mi gre bez jakichkolwiek komunikatów.
 

chaffe45

chaffe45

Użytkownicy
posty57
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jestem na początku gierki, chce ubrać sobie niewyostrzony miecz i crashuje mi gre bez jakichkolwiek komunikatów.

miałem to samo, zaczęło działać jak spełniłem warunki siły


mam problem ze snafem, zniknął z gry, ma ktoś jakiś kod na niego? standardowy z g2 nie działa
 

smokkk

smokkk

Użytkownicy
posty1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mam to samo co w/w - znalazł ktoś rozwiązanie?
HELP!

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
Chodzi o Snafa? Niezbyt pamiętam czy miał zniknąć w rozgrywce, ale nie wydaje mi się, ale jeżeli to jakiś błąd, to kod na niego to NASZ_226_Snaf.
 
while(false) Do();

JanekPL

JanekPL

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mozna to odpalic na unionach bo mi wraca do pulpitu ?
 

Kisiel

Kisiel

Użytkownicy
posty6
  • Użytkownicy
Czy jest możliwość przywołania Jehena (myśliwy) do zadania Ulepszanie pancerzy? Niestety koleżki od początku 3 rozdz. nie ma w obozie, a niestety również nie ma go tam gdzie powinien być, czyli namiot obok palisady podczas tego zadania. Czy zna ktoś może kod na niego lub wie gdzie odnaleźć kod jego przywołania? Z góry dzięki.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
A Jehena nie ma w okolicy przełęczy? Tam, gdzie Drax i Ratfrord byli w jedynce
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Jest gdzieś instrukcja instalacji moda ? Zainstalowałem przez plik instalacyjny wybrałem ścieżkę gothica 2 i niby wszystko ok ale wywala acces przy próbie uruchomienia moda ?
 
 
:D

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
Jest gdzieś instrukcja instalacji moda ? Zainstalowałem przez plik instalacyjny wybrałem ścieżkę gothica 2 i niby wszystko ok ale wywala acces przy próbie uruchomienia moda ?

Spróbuj wyłączyć DEP dla gothica.
Jeżeli miałbyś uniona jako systempack (nie chodzi mi o pluginy), to by sam to przestawiał, a tak to musisz ręcznie.
 
while(false) Do();


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry