[AB] Pytania i problemy techniczne 173007 779

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 1.03.2019 roku

Wyświetleń 173007

Odpowiedzi 779

Gajor

Gajor

Użytkownicy
posty63
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś wie może dlaczego w GD elitarni orkowie w ogóle się nie ruszają? Wyciągają tylko broń i stoją w miejscu. I tak gram już na łatwym poziomie a to jeszcze bardziej upraszcza grę...
 

KASZOWSKI

KASZOWSKI

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemka, mam drobne pytanko. Jak dokładnie działa ulepszanie pancerzy? Bo zostałem strażnikiem i nauczyłem się od Mortisa ulepszania tylko jak idę do tego stołu płatnerza to nie mam totalnie żadnej opcji ulepszenia jakiegokolwiek pancerza, czy to straży czy wodnego kręgu. Może ktoś wie o co chodzi?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Możesz ulepszać tylko pancerze wymienione w dzienniku pod wpisem "Ulepszanie pancerzy", zatem zbroi Wodnego Kręgu nie da się przekuć, a straży tylko te lepsze, tj. te, które dostaniesz od Andre, a potem Wulfgara za wykonywanie zadań.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

BUULET123

BUULET123

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z amuletem wedrujacego ognika, kiedy klikam Lshift+f5 i nic sie nie dzieje, wczesniej amulet dzialal, wogle ten amulet zniknal mi z eq i pojawil sie zamiast niego amulet szukajacego ognika, jak to naprawic?
 

nakacu

nakacu

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
witam mam takie pytanie czemu mimo że posiadam 3 krąg magi mam taki problem że nie mogę się nauczyć runy 3 kręgu anie od Xardasa ani od Kreola
 

Opium

Opium

Użytkownicy
posty60
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy komuś jeszcze się zdarzyło że na Zaginionej Wyspie w 6 rozdziale nie da się ukończyć questa z magiczną rudą? Kapitan mnie prosi żebym przyniósł dowody, więc idę do tej jaskini z cieniostworem, z tego co pamiętam tam ma być bryłka magicznej rudy z której da się odłupać odłamek, a tu nic, tylko duże bryłki z którymi się nie da wejść w interakcję, i ani wpisu w dzienniku ani nic. Czy ta bryłka została przeniesiona czy mi po prostu zniknęła?

witam mam takie pytanie czemu mimo że posiadam 3 krąg magi mam taki problem że nie mogę się nauczyć runy 3 kręgu anie od Xardasa ani od Kreola

A masz nauczone runy na 2 kręgu? Kiedyś było tak że tych run trzeba się było uczyć po kolei, czyli przyzwanie 1 krąg, przyzwanie 2 krąg, przyzwanie 3 krąg itd. Jeśli nie to spróbuj się nauczyć tego co się da i zobacz czy się odblokują.
 

Papopik

Papopik

Użytkownicy
posty72
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakaś rada na ciągłe wyrzucanie do pulpitu ? Nawet podczas zapisu potrafi scrachowac, więc można się zdenerwoaac. Win7 i najnowsza wersja ab
 

Opium

Opium

Użytkownicy
posty60
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakaś rada na ciągłe wyrzucanie do pulpitu ? Nawet podczas zapisu potrafi scrachowac, więc można się zdenerwoaac. Win7 i najnowsza wersja ab

Masz zainstalowanego 4Gb Patch?
 

Tyczka

Tyczka

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pewnie już był taki post ale nigdzie nie mogę znaleźć na necie. Ma ktoś spis broni 1h pod zręke w AB ? Albo lokalizację schematów do wytworzenia. W AB jest coś więcej broni pod dziale niż w zwykłym returningu 2.0 ?
 

MasterkGames34

MasterkGames34

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam
Nie mogę grać po pierwszej śmierci. Wczytuję grę, robię kilka kroków i wyświetla się komunikat: bohater jest martwy, opuszczanie gry ... Jakieś porady ?
 

kam1802

kam1802

Użytkownicy
posty155
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy Returning 2.0 z AB zadziała z wersją ze Steama? Muszę podjąć jakieś dodatkowe kroki żeby wszystko działało czy instalacja według instruckji z forum wystarczy?
 

Kardimo

Kardimo

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś może czemu nie mogę pogadać z Hagenem i rozpocząć 2 rozdziału? Mówi mi abym najpierw pomógł magom wody. Z kolei Vatras mówi żebym porozmawiał z Hagenem. Czy ma to jakiś związek z tym, że jestem magiem ognia lub z tym, że poszedłem do Hagena jeszcze przed Wodnym Kręgiem?

Post połączony: 2020-01-03, 13:40
Czy Returning 2.0 z AB zadziała z wersją ze Steama? Muszę podjąć jakieś dodatkowe kroki żeby wszystko działało czy instalacja według instruckji z forum wystarczy?

Działa na steam jednak będziesz musiał zainstalować jedną rzecz, aby ci działało. Link znajduje się w poradniku społeczności
"licznik czasu na steam"
 

kam1802

kam1802

Użytkownicy
posty155
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Kardimo Musisz wykonać wszystkie zadania dla magów wody jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś (ornamenty i zaginieni ludzie). Pogadaj też z Saturasem on cie odeśle do Vatrasa i tak dalej.
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1378966424 to?
 

Kardimo

Kardimo

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Kardimo Musisz wykonać wszystkie zadania dla magów wody jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś (ornamenty i zaginieni ludzie). Pogadaj też z Saturasem on cie odeśle do Vatrasa i tak dalej.
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1378966424 to?
Tak to właśnie to
 

kam1802

kam1802

Użytkownicy
posty155
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To wgrać po zainstalowaniu returninga, ab i spolszczenia tak?
 

Kardimo

Kardimo

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To wgrać po zainstalowaniu returninga, ab i spolszczenia tak?
Chyba tak, a tak btw to do złego działu pisałem
 

Opium

Opium

Użytkownicy
posty60
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam
Nie mogę grać po pierwszej śmierci. Wczytuję grę, robię kilka kroków i wyświetla się komunikat: bohater jest martwy, opuszczanie gry ... Jakieś porady ?

Może zaznaczyłeś sobie w opcjach na początku tą opcję że śmierć jest ostateczna? Zacznij nową grę i zobacz czy się powtarza, jeśli tak to masz buga.
 

9396264

9396264

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć mam problem z optymalizacją gry. Jest po prostu nie grywalna na moim komputerze, ponieważ fpsy są na poziomie 3-11. Na początek moja specyfikacja laptopa: i7 4720 HQ z 4 x 2,6 ghz, gtx 960m z 4gb, 16 gb ram, widnows 10. Sterowniki wszystkie aktualne, mam dx12, zasilanie ustawione na wysoką wydajność itd. Najpierw zainstalowałem czystego gothica 2 z nocą Kruka złota edycja (wstawka od MULTi6-PROPHET). Później returning 2.0 - wszystko dokładnie jak w tym filmiku i zgodnie z tymi poleceniami https://www.bractwospolszczenia.pl/showthread.php?tid=468. Później wstawka ab, wszystko zgodnie z tym linkiem - https://www.bractwospolszczenia.pl/showthread.php?tid=689.
Odpalam grę, na początku trochę zacinało, ale jeszcze dało się grać na poziomie 20fps (jednak licznik z fps ciągle był na czerwono, jednak dało się w miarę płynnie grać). Jednak po weściu do Khorinis gra jest całkowicie nie grywalna. Fps na poziomie 3-11 fpsów. Zacząłem kombinować z ustawieniami, z czytaniem różnych forów, z kombinowaniem z kartą graficzną, zmieniałem rejestr, żeby gothic był uruchamiany jako priorytet, ponadto uruchamiałem z uprawnieniami administratora i nic się nie zmieniło. Ani o 1 fps więcej. Czy ktoś może mi pomóc i ma jakieś pomysły? Na laptopie bez problemu chodziły takie gry jak wiedzmin 3, assassin's creed origins, kingdom come czy red dead redemption, dlatego nie rozumiem czemu taki gothic się tak zacina. Proszę o pomoc i rozwiązanie mojego problemu. Z góry bardzo serdecznie dziękuję.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Masz zainstalowany mod DirectX 11 albo SystemPack 1.8?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
W tej sytuacji pomoże głownie mod DirectX 11. Na DirectX 7 za dużo obliczeń jest wykonywanych przez procesor, które mogłyby być wykonywane przez kartę graficzną. Na dodatek DirectX 11 lepiej oblicza, które trisy wyrenderować - a to właśnie one zamulają silnik w połączeniu z dużą liczbą npc.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry