Z jakiego moda jest ten zen? 2281 7

O temacie

Autor Anonimus14

Zaczęty 3.01.2019 roku

Wyświetleń 2281

Odpowiedzi 7

Anonimus14

Anonimus14

Użytkownicy
posty88
Propsy76
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, może jest tu jakaś osoba która będzie wiedzieć w jakim modzie wystąpił ten zen?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Valendor?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Anonimus14

Anonimus14

Użytkownicy
posty88
Propsy76
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Faktycznie, to ten mod, dzięki za pomoc.
 

nashadu

nashadu

Użytkownicy
Zielony nowicjusz
posty10
Propsy5
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • Zielony nowicjusz
Jeżeli go pobrałeś z WoG'a to nie widziałem go w żadnym modzie. Oczywiście w tej formie bo jego zmodyfikowana wersja faktycznie trafiła do modyfikacji "Valendor". Poza nią nie spotkałem się z tą mapą nigdzie.
 

Anonimus14

Anonimus14

Użytkownicy
posty88
Propsy76
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Korzystając z tego tematu chciałbym jeszcze poradzić się was co można zrobić z tym błędem. Pobrałem tę modyfikację i chciałem załadować mapę w spacerze ale jest jakiś błąd.



Pobierałem różne wersje tego moda i w każdej był ten sam błąd, co ciekawe inne zeny ładowały się normalnie.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Ten świat lub fragmenty będzie też w powstającej modyfikacji do Gothica 2 pt "Velen". Co do błędu - do świata nie były dołączone jakieś animacje? Jak były, to musisz też wrzucić, bez nich raczej świata nie wczytasz. Poza tym, wcześniej patrząc na ss z 1 posta odpalałeś ten świat, nagle coś się zepsuło? Jak zepsuło się po edycji - pewnie się uszkodził.

Anonimus14

Anonimus14

Użytkownicy
posty88
Propsy76
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ten świat lub fragmenty będzie też w powstającej modyfikacji do Gothica 2 pt "Velen". Co do błędu - do świata nie były dołączone jakieś animacje? Jak były, to musisz też wrzucić, bez nich raczej świata nie wczytasz. Poza tym, wcześniej patrząc na ss z 1 posta odpalałeś ten świat, nagle coś się zepsuło? Jak zepsuło się po edycji - pewnie się uszkodził.

Ten pierwszy świat pochodzi z WOGa i taki bym użył ale ma jedną wadę, że nie ma porobionych waypointów oprócz jakiś pojedynczych punktów a ten drugi pochodzi z plików moda. Czy ma jakieś animacje to tego nie wiem, można to jakoś sprawdzić i ewentualnie je dodać?
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
To czemu sam nie zrobisz tych waypointów?


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry