[G2NK] Granvia 8728 8

O temacie

Autor Arkhnen

Zaczęty 24.08.2018 roku

Wyświetleń 8728

Odpowiedzi 8

Arkhnen

Arkhnen

Użytkownicy
Gothic: Battle Royale
posty58
Propsy175
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • Gothic: Battle Royale
Zanim przejdę do zapowiedzi moda chciałbym podziękować za Wasze zainteresowanie podczas Dnia Screena 2018.
Średnia ocen 5,43 to dla nas bardzo wysoki wynik! Dziękujemy!
https://www.youtube.com/watch?v=BfXSlZ9tCH4

Granvia – nieduża wyspa, często pomijana w morskich mapach przez lata stanowiła ostoje dla wyjętych spod prawa. Azyl dla rabusiów, złodziei i bandytów, w którym mogli żyć zdala od miejskiego prawa. Lecz jak to często bywa, bezkarność rodzi bezczelność. Coraz częstsze i zuchwalsze wyprawy łupiące kontynent nie mogły długo pozostać bez odpowiedzi. Wyniszczająca wojna z orkami i zupełny brak wiedzy o liczebności złoczyńców uniemożliwiały wysłanie oddziału paladynów. Ustalono wówczas, że przeprowadzony zostanie zwiad i dokona tego jeden człowiek.
Na ochotnika zgłosił się pewien młodzieniec... a może to pozostali cofnęli się w tył? Chłopak, który jeszcze kilka dni temu polował na wilki wkrótce przekona się, że praca straży wcale nie jest mniej niebezpieczna. Dostarczony w okolice wyspy na statku dobija w szalupie na jej brzeg.


Gameplay: (segment zostanie w przyszłości rozwinięty)
W modyfikacji wcielicie się w postać świeżego rekruta straży miejskiej wysłanego na wyspę pełną bandyckiego motłochu. Celem bohatera będzie sporządzenie raportu zawierającego wszelkie informacje które mogłyby ułatwić przeprowadzenie ataku na Granvię. Nie będzie to jednakże proste zadanie, gdyż na wyspie ukształtował się system hierarchii i odwiedzenie każdego z istotnych miejsc będzie wymagało zdobycia zaufania pośród bandytów.

Plany:
- Jeszcze w tym roku chcielibyśmy opublikować krótkie demo obejmujące pierwsze kroki bohatera na wyspie.
- Modyfikacja obecnie nie wykorzystuje dodatkowych pakietów skyptowych

Screenshoty:
- 25 sierpnia 2018
Spoiler


- Dzień Screena 2018
Spoiler




 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Teraz projekt podoba mi się bardziej niż jego pierwowzór, fabuła interesująca i intrygująca. Mam nadzieję, że projekt nie poleci znów do porzuconych i ujrzy premierę.

W drugim screenie wkradł się pasek życia, pewnie nie świadomie, ale polecam mimo wszystko używać toogle desktop. Mówisz o projekcie w liczbie mnogiej, masz już jakiś zespół względem tego co poprzednio? Czyżby Evgarr? :D

Czekam na modzika.

Arkhnen

Arkhnen

Użytkownicy
Gothic: Battle Royale
posty58
Propsy175
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • Gothic: Battle Royale
Później ogarnę ten pasek - przeoczyłem go. Tak, mam już wsparcie, ale nie ze strony Evgarra. Skontaktuję się z nim w najbliższym czasie... może jeszcze jest zainteresowany :D
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mimo że nie cierpie lhivera to patrzy sie na to naprawde przyjemnie. Dobrze wykorzystujesz zasoby z tego moda. Teren tworzony w dobrym stylu, zróżnicowane partie terenu i ta gothicowa "ciasnota" ma tylko same plusy. Od strony technicznej nie ma sie do czego przyczepić (no chyba że są spadki fps).

a tak btw. to przez ten cały czas pracowałeś nad modem? Czy to efekty wcześniejszej pracy, której zdecydowałeś się nie upubliczniać wcześniej?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
@Arkhnen część starych screenów ciągle nie wygasła. Możesz je sobie przenieść do tego tematu :)
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Arkhnen

Arkhnen

Użytkownicy
Gothic: Battle Royale
posty58
Propsy175
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • Gothic: Battle Royale
Od strony technicznej nie ma sie do czego przyczepić (no chyba że są spadki fps).

a tak btw. to przez ten cały czas pracowałeś nad modem? Czy to efekty wcześniejszej pracy, której zdecydowałeś się nie upubliczniać wcześniej?

Przez ostatnie dwa lata od czasu do czasu wprowadzałem jakieś zmiany w meshu, ale robiłem to nie uwzględniając procesu mapowania (sculpt mode z dynamic typology) i koniec końców musiałem w lipcu wymodelować wszystko od nowa. Mam GTX 960 i żadnych spadków bez dx11, stałe 60 fps na dx11 bez deszczu i tylko miejscami spadki fps przy dx11 kiedy pada deszcz.

 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard

Simon Said
Moderator

[G2NK] Granvia
#6 2019-02-05, 21:08(Ostatnia zmiana: 2019-02-06, 00:38)
@Arkhnen zaszczycisz nas jeszcze swoim cudownym światem?   :lol:
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Arkhnen

Arkhnen

Użytkownicy
Gothic: Battle Royale
posty58
Propsy175
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • Gothic: Battle Royale
@Simen Cześć. Obecnie praca nad tym modem ma dla mnie najniższy priorytet. Przygoda z Gothic trwa jednak nadal. Pozdrawiam team DK!
 

Sculler

Sculler

Użytkownicy
posty339
Propsy273
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Wszystkich twórców kradną xD
 
some things are meant to be


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry