[G2NK] Przystań Heladii 5793 9

Ankieta

Oceń modyfikację w skali od 1-6.

1
1 (1.6%)
2
0 (0%)
3
5 (8.1%)
4
25 (40.3%)
5
21 (33.9%)
6
10 (16.1%)

Głosów w sumie: 62

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 12.08.2018 roku

Wyświetleń 5793

Odpowiedzi 9

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Cytuj
Przystań Heladii to nie kolejna typowa modyfikacja do gier z serii Gothic, która będzie rozszerzała bądź nawiązywała do świata stworzonego przez Piranha Bytes.

Na potrzeby naszego projektu wykreowaliśmy swój własny, całkowicie oryginalny świat pozbawiony nawiązań do świata Gothica. Wypełniona po brzegi ciekawą oraz irygującą historią swej przeszłości kraina, którą zamieszkują oraz porastają nieznane dotąd stworzenia i rośliny oczekuje na śmiałków, którzy poznają jej mieszkańców oraz skrywaną tajemnicę.

W trakcie gry uświadczymy wielu zwrotów akcji, a wybory fabularne nie będą miały znaczenia jedynie kosmetycznego; każda nasza decyzja będzie miała bowiem swoje konsekwencje, które zostały napisane z dbałością o najmniejszy szczegół. Wątek modyfikacji nie będzie całkowicie liniowy, tak więc nasze poczynania zadecydują o tym jak zakończy się przedstawiona historia.





 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Niestety, zmuszon dać cztery. Screeny ładne i fajne, ale tak naprawdę nie ma nic ciekawego. Ostatni screen - pare domków, ziemia i drzewo. Można to było lepiej ovobować. Reszta screenów też średnia - dachy budynków, dolina z oddali na której skalowane tekstury wyglądają kiepsko, jedynie dwa pierwsze screeny są całkiem spoko, ale jednak bez jakiegoś szału. Po prostu bardzo ładne, tyle.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Sam projekt zapowiada się generalnie okej, ale cytując jeden z tekstów z tej kultowej gierki "Nic tu nie ma". Jeden ss był już widoczny w zapowiedzi co tym bardziej nie robi zaskoczenia, pozostałe natomiast są bardzo ubogie, wyglądają tak jakby prezentowane było tylko to jak mesh świata wygląda, bo vobów tam ze świecą szukać.  Przykro mi panowie, ale oceniam na trójkę.

Gregus

Gregus

Użytkownicy
posty18
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szczerze, to zawiedliście mnie trochę. Niedość, że na screenach nie ma za bardzo ciekawych rzeczy, to jeszcze przez to, że pewna część świata jest ze starego moda Mastery, screeny nie porywają. Ode mnie 3
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Daję 4 i jestem podobnego zdania co Wór. 3 screen od góry przypomina mi widok z G3.
 
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
A ja dałem wam szósteczke, tak aby was zmotywowac do jeszcze cięższej pracy. Mesh świata prezentuje się świetnie, i choć szkoda że nie jest bardziej udekorowany, to zapowiada się na mod z ciekawymi widokami. I muszę dodać, że screen z tematu na najlepsze screeny prezentuje się najlepiej ze wszystkich.
 

Drakonter

Drakonter

Użytkownicy
undefined
posty104
Propsy94
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • undefined
Screeny dobre, dałem 6. Ale moim zdaniem ten wybrany do konkursu to tragedia. Jakbyście wzięli jeden z tych to na pewno by było więcej głosów.
 
29.08.2023 - goodbye cruel world

Vanarius

Vanarius

Riquer Team
Początkujący Modder
posty332
Propsy62
ProfesjaGrafik 3D
  • Riquer Team
  • Początkujący Modder
Powiem tak, niestety ale za mało vobów zostało użytych do tych screenów. Mam nadzieje że finalnej wersji moda świat będzie pysznie ovobowany. Gdyby 5 screen był pięknie ovobowany to on by się nadawał na konkurs na najlepszego screena. Także mam coś do 4 screen, czy w tych budynkach zostało użyte światło dynamiczne ? Bo widać że niektóre ściany za mocno świecą... Ale tak to wszystko ładnie :D Daje 4
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Bardzo majestatyczny świat. Podoba mi się. Niestety vobbing jest dość skromny. Ogólnie PH dziś nie dorównuje Granvii i Żeglarzom Burz, więc dałem tylko 5.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
(1*1) + (3*5) + (4*25) + (5*21) + (6*10) = 281
281/62 = 4,53
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry