[G2NK] Gothic I 62771 169

O temacie

Autor Siemekk

Zaczęty 26.07.2018 roku

Wyświetleń 62771

Odpowiedzi 169

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
(...) Gdy tylko wrócę do domu obecna wersja v0.8 znajdzie się w dziale ukończone modyfikacjęle, a skrypty zostaną opublikowane na githubie. (...)

A więc kiedy możemy doczekać się posta?

Gdy Siemek wróci do domu. Co do wersji 0.8 - nie da się ukończyć w związku z jednym/dwoma błędami (bez kodów). Chappi akurat na kodach leciał.

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
W takim wypadku być może jeżeli Siemekk wypuści skrypty, to postaram się je załatać, lecz to zależy od ilości mojego czasu.
 
while(false) Do();

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ależ murzyńsko wspaniałomyślnie z Twojej strony
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A ktoś może dokończyć moda?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders

Fabio
The Modders

[G2NK] Gothic I
#164 2019-02-01, 19:11(Ostatnia zmiana: 2019-02-02, 21:33)
Jak ktoś się znajdzie, to pewnie tak. Byle nie pawbuj xD.


pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy

pawbuj

[G2NK] Gothic I
#165 2019-02-01, 21:23(Ostatnia zmiana: 2019-02-01, 22:09)
Jak ktoś się znajdzie, to pewnie tak. Byle nie pawbuj xD.

@Fabio No cóż..... Dzięki, miły jesteś.  Nie bardzo wiem co masz do mnie.


Tak w ogóle to nawet nie wiem do czego mi  byłyby potrzebne skrypty pisane w Unionie. Niech się tym zajmie ktoś kto ma czasu pod dostatkiem.  Samą produkcją też nie jestem zainteresowany i jej specjalnie nie kibicuję.  Życzę oczywiście, aby następca Siemka podołał zadaniu i wydał G1 na silniku G2NK bez żadnych błędów.
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Kod źródłowy pluginu nie zostanie udostępniony chyba że osobie która ogarnia Union w takim stopniu, aby się w nim bawić.
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spoiler
Dej no skrypta :FF:
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Modyfikacja zostanie udostępniona przez jednego użytkownika tego forum. Na odchodne zostawiam zdanie @Cruc z którym się zgadzam  :ok:
Spoiler
dobry wieczor cos sie popsulo i nie bylo mnie slychac i powtorze jeszcze raz wynik polskiego moddingu to jest jakas porazka ja mysle ze to polskie kurwa glupie spoleczenstwo te kurwa banda inbecyli ktora oczekuje jebanych tutoriali do wstawiania npc to jest kurwa nieporozumienie jesli tyle dla was znaczy jesli tyle dla was znaczy ludzie takie zangaaa takie zangazowanie w szerzeniu AST jak moje gdzie postawilem moja rodzine moje zycie prywatne biznes wszystko inne i dla was
znaczylo to tylko 3 czy 4 dobre projekty modów to was sie powinno jebac kurwa tak sie powinno was jebac jak tylko was mogą jebac niemcy rosjanie was tak nie wyruchali jak wyruchają was niemcy kurwa az was kukle beda swedzialy z bolu to jest dramat kurwa to jest dramat ze w tym antyludzkim panstwie w tym panstwie w ktorym media kurwa nie byly w stanie powiedziec ze siemekk robi takie zajebiste mody ze to nie jest czyms wartym tego by temu człowiekowi dać
admina na tM będą was niemcy ruchaly w dupe będą was niemcy będą kurwa dymać tak jak was rosjanie nie dymali ta kurwa ten maly karakan jebany psimek smiec zniszczy was hihi blumeny pankrace zertiny beda wam kurwa odbieraly smak zycia wy kurwa idioci narodowi polscy idioci ja mam to w pizdzie kurwa bo mnie stac na wszystko bede zyl kurwa tak wypierdole z moddingu jeszcze dzisiaj juz bilet kupiony z polski i bede sie z was kurwa frajery smial ze wy takie glupie sa
tacy kurwa debile ktore takie chujowe mody robią nie na ikarusie nie na ast tylko na perceptionach kurwy dedalus onlyw dupe jebany przez taka kurwe polske przez was kurwa chuje nic sie w polskim moddingu nie zmieni bo jestescie chuj warci i trzeba was jebac ruchac i na was zarabiac bo jestescie banda narodowych kurwow i nieudacznikow rozumiecie to a wam kochani ktorzyscie wspomagali mnie przy moich modach dziekuje bo to garstka polakow garstka polakow to jest 7
osob moze 8 tak tak tylko to sie w tej kurwie polsce nadaje powiedziec wam w ryj wreszcie wy glupie chuje ze jestescie prymitywami ze kurwa wasze pierdolone skrypty to jest wasz majestat wasza godnosc robota kurwa w wings3d i skrypty zajebane z woga to wy kurwa polacy chuj z wami nie warto bylo kurwa nie warto bylo zrobic nic co wy sie aa szkoda kurwa gadac szkoda szczepic ryja naprawde niech was sluchajcie ci ktorzy sie glupie kurwy kurwy nie chcieli się uczyć C++ niech was szlak trafi chuj warci jestescie antypolakami jestecie dobranoc
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Darkmodders

Darkmodders

DarkModders Team
Mistrz mrocznych sztuk
posty827
Propsy283
ProfesjaProducent
  • DarkModders Team
  • Mistrz mrocznych sztuk
@Siemekk słabe przedstawienie, facet potykał się o własne nogi! :D
 
Blog grupy DarkModders Team.

http://darkmodders.pl/

Strona na facebook'u:

https://www.facebook.com/DarkModdersTeam/


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry