Legendarni - najodważniejsi z odważnych 23768 64

O temacie

Autor tldr

Zaczęty 27.05.2018 roku

Wyświetleń 23768

Odpowiedzi 64

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
 :P Dobra okradne ale nie dzisiaj
 

BUMCYKAFYSZ

BUMCYKAFYSZ

Użytkownicy
posty235
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@aazaran19 jak coś to trik z dostaniem +1 do zręki za dostanie się do miasta od strony morza działa na każdym poziomie trudności jeśli w spolszczeniu odblokujesz sobie zawartość z poziomu trudnego
 

KaciPL

KaciPL

Użytkownicy
posty14
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@aazaran19 jak coś to trik z dostaniem +1 do zręki za dostanie się do miasta od strony morza działa na każdym poziomie trudności jeśli w spolszczeniu odblokujesz sobie zawartość z poziomu trudnego

Tutaj trzeba się zastanowić, ponieważ jeżeli powiemy przy bramie że jesteśmy od Constantina i zbieramy zioła to dostaniemy 1 retoryki :D
 

BUMCYKAFYSZ

BUMCYKAFYSZ

Użytkownicy
posty235
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@KaciPL  ja zawsze uruchamiam teleport u Xardasa |(kamieniem które mają jaszczury) i poprostu jak zdobędę +1 zręki od laresa to teleportuje sie do Xardupy zapieprzam pod brame i dodatkowo +1 retoryki :)
 

Lojras

Lojras

Użytkownicy
posty152
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Najlepiej jest, oddać strój gregowi, pójść do skipa, wejść przez morze i do Laresa, wyskoczyć za mury chatką ignaza wejść sposobem na zioła dla constanina.
 

Morales112

Morales112

Użytkownicy
posty62
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemka. Potrzebuję waszej opinii dotyczącej mojej postaci na poziomie legendarnym. W tym momencie jestem już po prawie całym wyczyszczonym jarkendarze. W khorinis jeszcze mi co nie co zostało do zrobienia. Mój plan to teraz przejść przez opuszczoną kopalnie do GD i  tam dalej expić. Dam dalej sobie radę?

https://imgur.com/d8eITAz
https://imgur.com/Wscr3NS
https://imgur.com/NximcDV
https://imgur.com/svVAPB4
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Dwie rzeczy które są failem:
Dlaczego zostało zmarnowane 20 pn na naukę siły, brak logicznych podstaw do tego?
Ogniste strzały nie są ci potrzebne zmarnowane PN-y
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Morales112

Morales112

Użytkownicy
posty62
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W siłę już nie pamiętam dlaczego dałem, a w ogniste strzały, dlatego. Ze potrzebowałem coś, co przebija się przez szkielety itp. Nie miałem wtedy możliwości nauczenia się przevijajacych strzał. Rozumiem, że mimo tych błędów jestem w stanie dalej popchnac fabułę? Czy zamiast ognistych powinienem się nauczyć magicznych strzał?

P.S Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że mam za mały lvl, żeby wchodzić do GD...
 

MrTLord001PL

MrTLord001PL

Użytkownicy
posty246
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Witam. Odkopuje ten temat gdyż zamierzam wreszcie zakończyć returna na poziomie koszmar. I tu mała proźba do veteranów. Czy możecie mi podać możliwe miejscówki do zapisywania gry (od 1 do 7 rozdziału)?
 
Ukończone modyfikacje:
Gothic 1 Mroczne Tajemnice
Returning 1.2 : Bardzo łatwy
Returning 2.0 + AB : Mieszanka łatwy (staty) + trudny (ogólna rozgrywka)
Returning 2.0 + AB (S&C) : Koszmar (ze wszystkimi utrudnieniami [200% defa hp i ataku])
Mody w trakcie przechodzenia:
Luźne granie w AB (testowanie nowych aktualizacji)
Oczekiwane mody:
Goetja
Dzieje khorinis

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zagrałem, przeszedłem.

Moje pierwsze odczucie - jeśli przeszedłeś Rebalance na patchu 1.3.2 to z Ret 2.0 nie będziesz miał większych problemów.

Druga myśl - rozegranie moda z wczuciem się w fabułę, oraz rozwój postaci, zostawiło mnie na końcu z myślą "Kurcze, to już koniec. To prawda, że robiłem wszystko, aby w końcu ukończyć moda, ale czuję, że zostałbym tam jeszcze na chwilę". Tego oczekuję od moda.

Fajnie się w niego gra. Owszem, fabularnie nie jest wybitny. Ale i tak w sumie jestem zadowolony, że returning sięga trochę do tego lore. Nie przeszkadzają mi Opiekunowie, Płaskowyż Starożytnych czy bitwa z orkami na 2 fpsach (no z tą bitwą to tak średnio bym powiedział, bo wyrżnąłem wszystkich solo przed samą walką, gdyż iż ponieważ połączone siły ludzkie nie dawały rady xd). Mimo to podoba mi się poziom jaki nakłada. Podoba mi się rozwijanie postaci i czucie, że rzeczywiście stajemy się coraz silniejsi.

Skoro tak gadam o postaci to porcja statystyk:

Poziom: 74
Gildia: Strażnik świątynny
lp: 112

Siła: 679/233
Zręczność: 133/27
Zdrowie: 4857
Wytrzymałość: 1000
Mana: 157
Inteligencja: 19

Broń dwuręczna: 102% (o reszcie szkoda wspominać)

Jak widać nie poprowadziłem swojej postaci idealnie. Poszedłem zarówno w kucie broni, trofea zwierzęce, jak również i złoto. A jednak nie przeszkodziło mi to za bardzo w ukończeniu moda.

Starałem się power gamingować do zakończenia 3 rozdziału (Choć wychodziło to różnie. Pierwszy rozdział skończyłem bodajże z 18 poziomem. Właśnie w R3 miałem przełom, kiedy moja postać zyskała na tyle siły, abym mógł zacząć czyścić - nie żeby gładko się czyściło, ale w ogóle czyścić.) Przystopowałem natomiast od 4 rozdziału. Byłem już wystarczająco mocny.

Trochę żałuję, że wojownik 2h pod siłę jest wolniejszy od reszty, zasięg ma mniejszy niż zręka 2h, ma mniejsze obrażenia niż zręka pod włócznie i pod duale. A jego jedyna umiejętność powalająca przeciwników działa jedynie na ludzi, czyli jakieś 5% przeciwników, bo znakomita większość to szkielety i orkowie.

Właśnie. Za dużo szkieletów. Rzygałem nimi ;-;

No ale nie jest tak źle. Skoro przeszedłem, a 7 rozdział poszedł raczej gładko, czego zresztą oczekuję od mojej postaci pod koniec historii, to znaczy, że jest w porządku. Choć przyznam, że "Czarne smocze zębacze" (czyt. śmiesznie przetłumaczona nowa odmiana Jaszczuroludzi) mające po 10-12k hp oraz nowa lokacja Awatara Beliara z tymi Strażnikami Sanktuarium mającymi po 15-20k hp ostro mnie zirytowała. Bezsensowne wydłużanie moda. Szczególnie, że każdy wie jak to się skończy. Równie dobrze można byłoby wzmocnić Demetora i uczynić walkę z nim ciekawszą.

I jest jeszcze jeden grzech returninga, który po prostu muszę wymienić. KAZAĆ GRACZOWI CZEKAĆ DO NASTĘPNEGO DNIA (albo kilka dni) GRAJĄCEMU Z LIMITEM SNU. To jest niehumanitarne. Sorry, ale kiedy to mój jedyny wątek, to nie będę miał oporów przed włączeniem konsoli i zmianą dnia.

Co prawda po Lochu przerzuciłem się na ekwipunek, który tam otrzymujemy, to jednak niejednokrotnie zakładałem ponownie Szpon Beliara. Wiele osób mówi, że to słaba broń, ale moim zdaniem jest bardzo mocna :P
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

MrTLord001PL

MrTLord001PL

Użytkownicy
posty246
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Gratuluje. W końcu ktoś go przeszedł na legendzie :). Za jakiś tydzień góra dwa też ja zakończe przygode z returnem na legędzie więc :). Oby było nas wincyj :D.
 
Ukończone modyfikacje:
Gothic 1 Mroczne Tajemnice
Returning 1.2 : Bardzo łatwy
Returning 2.0 + AB : Mieszanka łatwy (staty) + trudny (ogólna rozgrywka)
Returning 2.0 + AB (S&C) : Koszmar (ze wszystkimi utrudnieniami [200% defa hp i ataku])
Mody w trakcie przechodzenia:
Luźne granie w AB (testowanie nowych aktualizacji)
Oczekiwane mody:
Goetja
Dzieje khorinis

Enaxe

Enaxe

Użytkownicy
posty102
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Returning 2.0 AB z 9.11.2018

Na rozgrywkę poświęciłem łącznie w grze około 112 godzin, w rzeczywistości byłoby to około 130 godzin. Wiele rzeczy można było zrobić lepiej, na pewno można było wykręcić większe statystyki na SnC, ale pod koniec już nie chciało mi się biegać po mapie i zabijać wszystko, co się rusza.

Stwierdzam, że czas spędzony na tym modzie to czas dobrze spędzony, chociaż nie umila fakt, że gdzie niegdzie nie obeszło by się bez korzystania z Marvin Mode'a ( bugi o smaku bugów z polewą zrobioną z bugów ), ale overall jest to jeden z najlepszych jak dotąd modów do owej gry.

Mimo najwyższego poziomu trudności nie było za ciężko, jedynym utrudnieniem był fakt, że większość przeciwników mogła cię zabić na 3-4 hity, gdzie bossowie zazwyczaj one-shotują lub w drodze wyjątku zabijają na 2 hity. Nawet bez bugowania przeciwników o tekstury etc. było dość łatwo ( głównie dzięki OP demonom, które odwalały 99% roboty na bossach ).

Staty:

https://imgur.com/a/jTo96lX

 

MrTLord001PL

MrTLord001PL

Użytkownicy
posty246
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Gratuluje chociaż tak ci łatwo poszło z faktu że nowy AB (wersja po patchu 09.08) jest o wiele łatwiejszy. No ale i tak co gratuluje :D.
 
Ukończone modyfikacje:
Gothic 1 Mroczne Tajemnice
Returning 1.2 : Bardzo łatwy
Returning 2.0 + AB : Mieszanka łatwy (staty) + trudny (ogólna rozgrywka)
Returning 2.0 + AB (S&C) : Koszmar (ze wszystkimi utrudnieniami [200% defa hp i ataku])
Mody w trakcie przechodzenia:
Luźne granie w AB (testowanie nowych aktualizacji)
Oczekiwane mody:
Goetja
Dzieje khorinis

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Naprawdę grałeś na Legendarnym?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
@Simen No a na czym miałem grać? Na easy? Na easy rozpierdalając wszystko meteorem miałbym z x5 razy takie staty. Tutaj sie przyznam włączyłem sobie normalne save na legendarce.
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Nie wiedziałem nawet, że można wyciągnąć 93 na Legendzie. Nice :d
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
@Simen zabijałem wszystko co się da, nawet NPCtów fabularnych którzy byli śmiertelni i niemieli wątków poźniej.
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
zrób tego ss z gry a nie sklejanke
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
@Tizgar całego ci nie dam bo nie mam save. Reinstala robiłem, a screen stary jest.

 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry