[G2NK] L'Hiver Edition v1.3 PL 194637 465

O temacie

Autor Mikotsune

Zaczęty 3.05.2018 roku

Wyświetleń 194637

Odpowiedzi 465

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wersja 17.1 nie jest najnowszą wersją, coś tu jest nieaktualne.
http://worldofplayers.ru/resources/36/download?version=225 wersja 17.5.
 

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Poprawa, najnowsza wersja to chyba z tego co znalazłem 17.6.4, która na razie u mnie działa lepiej niż poprzednie, a przynajmniej mam takie wrażenie. Jakby ktoś tutaj szukał to daję link: https://clockwork-origins.com/Gothic/downloads/D3D11%20CW.zip
 

marianoitaliano123

marianoitaliano123

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem odnoście pancerza królewskiego (tego co sam zrobiłem a schemat można kupić u Carla) gdzie są schematy ulepszeń tego pancerza gdyż od Carla kupiłem 2 i ulepszyć mogę tylko do 5 poziomu a wiem że jest 8. Czy to jakiś bug czy jest więcej niż 2 schematy i jeżeli tak to gdzie się one znajdują. Z góry dziękuję za pomoc.
Edit.
Dobra udało mi się jednak. Okazało się że Carl miał ten schemat ale dopiero później. Jestem teraz w GD i mam problem z otwarciem bramy gdyz nie mogę znaleźć klucza w zwykłym gothicu miał go chyba strażnik głównej bramy ale teraz nie mogę go nawet okraść. Nie mogę też wejść do żadnego pokoju na górze siedziby garonda. Z góry dziękuję za pomoc.
Edit 2.
Napotkałem kolejny problem. Mianowicie mam 60% na h1 a walczę jak bym miał 5% jestem w 5 rozdziale. Wie ktoś o co może chodzić?
 

Loralnor

Loralnor

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem, zainstalowałem Gothica 2 NK i wczesniej wedlug kolejnosci pfix 2.6, playerkit, system pack i przy uzyciu instalatora L'hiver 1.1u PL w trakcie tworzenia nowej gry kiedy pasek dojdzie do polowy wyskakuje mi błąd Acces Violation jak sobie z tym poradzic?
 

Scoobunny

Scoobunny

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, zainstalowałem w wymienionej kolejności odpowiednio G2 NK -> FIX 2.6 -> SPACK 1.7 -> PKIT 2.8 -> DX11 -> Crash Fix -> L'Hiver 1.1u PL i po skipnięciu początkowych cinematiców gierka się crashuje, przy wersji 1.1 z zainstalowaniem wszystkich pozostałych rzeczy działa normalnie, ale chciałem zagrać w 1.1u, jest ktoś w stanie pomóc?

https://imgur.com/a/NzbE001
 

xXTVCraftXx

xXTVCraftXx

Użytkownicy
Arkhan Qualshy
posty28
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Arkhan Qualshy
@Preriowy ścierwojad
Myślałeś o dodaniu jakichś nowych przedmiotów czy funkcji? Na przykład jedzenia z Gothic 1 albo skryptów typu "Mogę przejść" :x
 
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie boski fenomen..
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie przygód jest godzien..
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie dom rodzimy..
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie powrót już niemożliwy..


qwerrrrty123

qwerrrrty123

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie włączyć głód i zmęczenie w 1.1u, nie widzę tego nigdzie w parametrach albo opcjach gry. Waga działa ale nie wiem jak sie objawia głód, zmęczenie czy pragnienie ...
 

nemook

nemook

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
Da ktoś linki do L'Hiver 1.1 + NK Balance mode???
Szukam i wszędzie nieaktywne.
 

Grzesiek1

Grzesiek1

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak można wyłączyć wagę? w menu opcjach nie mam takiej możliwości i również tarczy nie widzę
 

Z4Ka

Z4Ka

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
Z racji iż do najnowszej wersji nie będzie NK Balance, chciałbym prosić o reupload tego dodatku na wersję 1.1.
 

tazlord

tazlord

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Orientuje się ktoś jak wymienić szpon beliara na runy? Saturas nie ma żadnej opcji dialogowej na te temat a przy kapliczce mogę go ulepszyć tylko na miecz dwuręczny

Post połączony: 2019-04-03, 12:55
 

UberPro

UberPro

Użytkownicy
posty16
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Sry za lekki offtop, ale czy autor oryginalnego l'hiver-a nadal planuje rozwijać tego moda? W oryginalnym temacie przeczytałem coś o dodaniu obozu orków za palisady (używając google translate). Ktoś kto zna rosyjski może to potwierdzić?
 

Nestarion

Nestarion

Użytkownicy
posty32
Propsy26
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak, wygląda na to, że autor przywróci teren zza orkowej palisady.
 

Filipoj

Filipoj

Użytkownicy
posty48
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Mógłby mi ktoś wyjaśnić, jak się walczy z trollami? Naprawdę, próbowałem różnych sposobów, ale ich sposób walki jest dla mnie nie do przełamania. Jestem aktualnie w 4 rozdziale, a dalej nie mogę nawet połowy życia trollowi zabrać, bo nie wiem jak z nim walczyć i padam w kilka sekund. Jest na nie jakiś sposób?
 
,,Śmierć to pojęcie względne''

tazlord

tazlord

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Filipoj mikstura speeda + ciosy od boku
 

Filipoj

Filipoj

Użytkownicy
posty48
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
W zwykłym Gothicu 2 by to działało, ale nie tu. Trolle ,,ładują'' cios podczas obrotu i nie sposób go uniknąć, nawet gdy jest się z boku, a gdy jest się z tyłu to najzwyczajniej wykonują cios z przewrotem xD
 
,,Śmierć to pojęcie względne''

Günther Weiss

Günther Weiss

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam. Od 4 dni próbuję zainstalować Mod l'hiver za pomocą tego autoinstalatora jednak po wybraniu nowej gry za każdym razem wywala acces violation. Gothic instalowany z płyty w wersji złota edycja na win10. Uruchamiany z foldera system przez Gothic2.exe jako administrator. Ktoś się spotkał z takim problemem? Z góry dzięki za wszelką pomoc :D
 

Vitsumi

Vitsumi

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam wszyskich. Próbuję zainstalować Mod l'hiver autoinstalatorem lecz po wybraniu nowej gry po cutscen'ce z noc kruka gra wywal acces violation. Uruchamiam to na Win7 z Gothic2.exe jako admin. Brat na swoim PC na win10 odpalił bez problemu. Dodam na koniec ze wersja oryginalna moda działa bez problemu tylko napisy są po rosyjsku, dialogi zostają polskie.
 

Oaks

Oaks

Użytkownicy
posty2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Hej, pozdrawiam wszystkich!

Jakiś czas śledzę, ale dotychczas nie udało mi się doprowadzić DX11 +L'hiver do działania.
Aktualnie najczęściej występującym błędem jest zacięcie na Pauzie w dialogu z Xardasem gdzie powinien się pojawić filmik, intro dodatku.
Możliwe że potem dojdą błędy Out of memory Access violation ale chcę pokonać najpierw ten.

Kolejność instalacji:
G2 NK -> FIX 2.6 -> SPACK 1.7 -> PKIT 2.8 -> DX11 17.6 (archiwum na poprzednich stronach) -> Crash Fix (i 4GB mem patch)-> L'Hiver 1.1u PL z instalki / archiwum na pierwszej stronie

To wszystko dzieje się tak samo jak rok+ temu, pomimo że przeszedłem z R9 270 na RX590 niedawno.
Ustawienia w grze są na domyślnych (100% view distance etc., tryb DX11 włączony. SMAA on) ale wcześniej testowałem różne kombinacje.

Gdyby ktoś już miał ten problem z pauzą w dialogu na starcie i znał solucję, byłbym bardzo wdzięczny za radę.

EDIT: A świetnie, oczywiście lekkie zmiany i próby z 17.1, 17.4 i 17.6 i skacze między pauzowaniem / freezem na starcie, crashem gry albo wyłączeniem monitorów.
 

radzioslav

radzioslav

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemka,

gdzie mogę znaleźć ksiegę sztuka kucia tom 1, bo 2 i 3 ma jan, a odwiedziłem już chyba wszystkich kowali i tego ziomeczka z księgarnią w Khorinis.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry