[G2NK] L'Hiver Edition v1.3 PL 194687 465

O temacie

Autor Mikotsune

Zaczęty 3.05.2018 roku

Wyświetleń 194687

Odpowiedzi 465

Nyanturtle

Nyanturtle

Użytkownicy
posty78
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
O teraz wracam do koszar po jakimś czasie, a tu nie ma ani andre ani wulfgara. [EDIT] polatałęm trochję po mapie i okazuje się, że sporą ilość kluczowych postaci jednak wcięło. Jak myślicie, może to być problem dlatego że mam gold edition a nie zwykłe nk? Myślicie, że reinstal coś tutaj pomoże?


Post połączony: 2018-06-29, 08:00
 

kkey11

kkey11

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć.

Mam pewnie problem, zainstalowałem lhiviera automatycznie, wszystko działa super fajnie ale..
W momencie w którym wczytuje grę, wtedy postać tak jakby przedstawiana jest w innej rozdzielczosci? W sensie że jest bliżej niż powinna. Przeszukałęm 3/4 internetów i dowiedziałem się że chodzi o field of view.
FOV wraca do poprawnej formy w momencie w którym pogadam z jakimkolwiek NPC.. ale jak znowu wczytuje gre to znów lipa.. Czy ktoś się spotkał z takim problemem i wie jak go fixnąć?

Pozdrawiam.
 

Rosha

Rosha

Użytkownicy
posty12
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Scrollem myszki możesz przybliżać i oddalać :)
 

dawid124578

dawid124578

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
z dx11 w ogóle nie da się grać te postacie cały czas znikają
 

Nyanturtle

Nyanturtle

Użytkownicy
posty78
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zrobiłem reinstalla gothica i wszystkich modówm, mam nadzieje że teraz pomoże. Zainstalowałem teraz lhivera z innego linka i porównując do wcześniejszej "wersji", to zauważyłęm różnice w ekwipunku, więc możliwe, że miałem coś przestarzałego zainstalowane. A co do tego ekwipunku, to jego hud jest 2x większy, stąd moje pytanie czy da się to jakoś zmienić.
 

kkey11

kkey11

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Znalazłem ciekawego buga, podczas gdy smażymy mięsko na ognisku, to po wysmażeniu wszystkie potwory nie chcą nas attakować, nawet jeśli zaatakujemy je pierwsi.
Na szczęście kuchenka działa poprawnie ;)
 

Nyanturtle

Nyanturtle

Użytkownicy
posty78
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Niestety kuchenka też czasem się zbuguje To chyba jest po prostu zależne od konkretnej kuchenki jakiej użyjemy.
 

Erkem

Erkem

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ostatnio skończyłem wszystkie możliwe misje w 1 rozdziale,więc zająłem się czyszczeniem mapy wbiłem 20lv i przypomniałem sobie o jaskini z pełżaczami obok wieży Dextera i tu nie miłe zaskoczenie przycisk otwierający bramę nie działa i nie mogę się tam dostać.Czy też tak macie czy może da się ją otworzyć dopiero póżniej np w 2/3 rozdziale?


EDIT:
A i Carl w 1 rozdziale może nauczyć tylko 1 poziomu płatnerstwa?
 

dawid124578

dawid124578

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zrobiłem reinstalla gothica i wszystkich modówm, mam nadzieje że teraz pomoże. Zainstalowałem teraz lhivera z innego linka i porównując do wcześniejszej "wersji", to zauważyłęm różnice w ekwipunku, więc możliwe, że miałem coś przestarzałego zainstalowane. A co do tego ekwipunku, to jego hud jest 2x większy, stąd moje pytanie czy da się to jakoś zmienić.
I co pomogło to coś?
 

Nyanturtle

Nyanturtle

Użytkownicy
posty78
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie, ale po crashu wystarczy wczytać save z przed crasha, sprawdzałem to na takiej zasadzie, że w momencie crasha wczytywałem save z crasha(zazwyczaj crashowalo podczas robienia sava) i za pomoca marivna tepalem sie do wulfgara/andre bo zawsze mi znikal przy tym bugu.

Post połączony: 2018-07-03, 22:31
Znalazłem ciekawego buga, podczas gdy smażymy mięsko na ognisku, to po wysmażeniu wszystkie potwory nie chcą nas attakować, nawet jeśli zaatakujemy je pierwsi.
Na szczęście kuchenka działa poprawnie ;)
Znalazłem jak to działa, w momencie kiedy używasz opcji usmaż wszystkie to się buguje, pozostałe opcje działają.
 

Nyanturtle

Nyanturtle

Użytkownicy
posty78
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zna ktoś może jakis fix na to, że harad wzywa straż jak używam jego kuźni, mimo tego że jestem jego czeladnikiem?
 

Rosha

Rosha

Użytkownicy
posty12
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dajesz im się pobić, idziesz spac w domu Harada. Zapisujesz wczytujesz i powinno być OK, ten sam przypadek był u mnie.
 

Woad

Woad

Użytkownicy
posty82
Propsy11
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Małe pytanko. Być może już ktoś na nie odpowiadał, jeśli tak, to proszę zignorować. W angielskiej wersji L'hiver 1.1.1 dodano możliwość korzystania z bonusów typu mikstury siły w dowolnym momencie i oddzielono pule punktów jak w Returningu. Rozumiem, że w polskiej wersji takiej zmiany nie było?
 

kremuwkarz

kremuwkarz

Użytkownicy
posty54
Propsy9
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
Małe pytanko. Być może już ktoś na nie odpowiadał, jeśli tak, to proszę zignorować. W angielskiej wersji L'hiver 1.1.1 dodano możliwość korzystania z bonusów typu mikstury siły w dowolnym momencie i oddzielono pule punktów jak w Returningu. Rozumiem, że w polskiej wersji takiej zmiany nie było?

to by sie przydalo, wgl nad angielska wersja ludzie pracuja caly czas nie to co w pl  :F
 

Drakonter

Drakonter

Użytkownicy
undefined
posty104
Propsy94
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • undefined
W Polsce to się obijają. xD
@Preriowy ścierwojad do roboty  :D
 
29.08.2023 - goodbye cruel world

Mikotsune

Mikotsune

Czas Honoru
posty364
Propsy288
Profesjabrak
  • Czas Honoru

Mikotsune
Czas Honoru

[G2NK] L'Hiver Edition v1.1u PL
#95 2018-07-05, 20:15(Ostatnia zmiana: 2018-07-05, 20:21)
Cieszcie się, że to w ogóle macie XDD
 
How can I see roses... and only feel thorns...

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja to bym jeszcze dodał możliwość podkładania kretoszczurów ścierwojadom.

No i najlepiej barierę nad Khorinis. I 12 nowych stylów walki. Koniecznie z zabugowanymi animacjami, które uniemożliwiają na jakikolwiek realny balans.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Neck

Neck

Użytkownicy
posty81
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właściwie jedyne czego mi brakuje w opcjach gry to opcji wyłączenia/włączenia szybkiego zapisu i wczytu f5 i f9 bo trzeba grzebać w ini żeby to włączyć, no i ewentualnie informacja o ilości uruchomień gry :D A co do menu bo widzę że sporo osób narzeka na ucinanie tekstu na mniejszych roździelczościach, to mógłbyś wyłączyć opcje skalowania menu tak żeby menu było w takiej samej wielkości na każdej roździelczości [np na cały ekran, lub w wielkości w której teksty nie są ucięte] Ogólnie propsuję jak najbardziej to rozbudowane menu jak i twoją pracę włożoną w polonizacje i modyfikację l'hivera :)
 

kremuwkarz

kremuwkarz

Użytkownicy
posty54
Propsy9
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
stary daj se spokoj z quick savemi bo to crashfest.
 

Nyanturtle

Nyanturtle

Użytkownicy
posty78
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Poda ktoś jakiegoś tipa jak walczyć z trollami bez bugowania i przywołan, jak się nie da ich blokować?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry