[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 970061 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 970061

Odpowiedzi 5178

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Dlatego najlepiej poskakać po vobach goto vob  kod na potke i już wiesz czy jakieś gdzieś jeszcze są czy nie, jak nie ma to w khorinis cie tepnie na środek mapy czyli do portu jak jest to tepnie cie do potki, potem tylko restart gry i zbierasz potke z buta  to nie liczy się jako gra na kodach, stad cala ideologia losowości i tak nie ma sensu czego nie znajdzie ognik zrobimy to my gracza skacząc po vobach ( czyli potki płytki do teleportacji i stare kamienne tablice )
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Rytuał u xardasa musisz wykonać o poranku jakoś koło szóstej chyba, kładziesz na ołtarzu potke many modlisz się z drugiej strony do statuetki i dostajesz potke 5 do many.
 

darek0100

darek0100

Użytkownicy
posty287
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ale tobie kod nic nie da, ty już masz po wątku i tyle w temacie zostaje kwestia siłowa, na przyszłość naucz się ze się robi save co 5 minut nie co 5 godzin.

A ja obstawiam, że jak postawie kodem tego orka przed wejściem, to odpali mi sie z nim dialog i dalej już normalnie będę mógł przejść. Zawsze można spróbować, tylko potrzebował bym kodu na tego NPC. Coś możesz pomóc ?

Zrozum to nie tak działa, dotkniecie orka w tej krainie przed dialogiem z szamanem przekreśla wszystko to nie jest tak ze postawisz orka to będzie git, to nic nie zmieni on dalej będzie chciał cie zabić.

...

Z tego co pamiętam w wersji bez AB to dało się przejść dalej. Miałem podobną sytuację (chociaż miałem wcześniejszy zapis, ale musiałbym sporo rzeczy ponownie zbierać w tej lokacji). Musisz przywołać tego właściwego orka i chyba trzeba  użyć na nim zwoju zapomnienia. Mi w każdym razie udało się przywrócić potrzebny dialog.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
^^ Możliwe o ile Ab tego nie zunifikowało pod jeden warunek

Tak Btw to parę aktualizacji pisali ze jakieś super potki dodali do większych zenów nie pytam się gdzie bo to łatwo znaleźć o ile serio dodali to chodzi o potki potęgi czy coś innego?
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak na razie znalazłem tylko jedną daje 50% szansy na unik na 10 minut.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Aha tego typu gówna dobra to nie było tematu aż dziw bierze ze wciaz w khorinis są 2 ukryte miejsca i wciąż są puste nic tam po za  mobami nie ma.

Dla wyjaśnienia można się odstać na sam szczyt wodospadu kolo klasztoru są tam 2 czarne gobliny i nic po za tym, aż się prosi o coś
Oraz nad jaskinią z trupami kolo  słonecznego kręgu jest 6 trolli no wtf nawet jednego trollesta tam nie ma  again xd az się prosi o coś
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Taaa i na koniec jest jeden jaskiniowy troll, jak dla mnie piękne miejsce by dodać dodatkowy słoneczny aloes, ale ja tam się nie znam i zniszczyło by to balans... heh, miejsce idealne.
 

SamoaJoj

SamoaJoj

Użytkownicy
posty8
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Losowanie przedmiotów jest OP. Nie dość że ognik ci pokazuje rośliny i tabliczki, to masz dodatkowe przedmioty, których bez losowania nie ma. A ludzie dalej będą mówić, że returning ma przesadzony poziom trudności....
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Return tylko na początku jest trudny potem gdy masz już staty 500+ to co ma być trudne? może jak rzuci się 10 orkowych hersztów, może.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Tylko te losowe przedmioty nie są  nic warte nie maja wpływu na rozwój postaci gdyby miały musiałby być tez bez tej opcji dostępne w grze a są to tylko wyżej wspomniane gówno potki o jakiś tam efektach
Sam opcja i taka jest bezużyteczne przez ognika nie ma ona sensu
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Tizgar Nie mów, że losowanie nie zmienia poziomu gry, bo muszę się nie zgodzić.
Gdy grasz na poziomie Gothic, to faktycznie, wszystkiego masz w brud, ale gdy zaczynasz grać na poziomie Koszmar, czy tak jak ostatnio skończyłem Koszmar+, takie losowanie roślin jest bardzo dużych utrudnieniem gry, bo sam początek jest bardzo utrudniony przez K+, a dodatkowo chcąc wzmocnić postać przez eliksiry, musisz się ich trochę naszukać, a ognik to sobie możesz włączyć jako element ozdobny, który będzie latał koło ciebie.
 

kula21

kula21

Użytkownicy
posty10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, gdzie mogę znaleźć szósty tom kronik Stonnosa? W poradniku jest napisane, że mial być na dworze irdorath w komnacie strażnika bramy do smoka. Niestety nie było tam tej księgi. Jestem już w siódmym rodziale, więc jak przegapiłem to może ktoś zna kod na ten przedmiot? Z góry dziękuję za pomoc :D
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
@tedddy_bear Bo nie zmienia, ognik i tak pokaże ci lokalizacje nic szukać nie musisz 75 bryłek wykopać i save rules  pokaże ci wszystko, to nie wpływa na poziom trudność  w żaden sposób, zresztą ostatnie aktualizacje spłyciły trochę poziomy, dodatkowi przeciwnicy z koszamr+ są od tera dodani nawet na poziomie gothic.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Tizgar Tyle tylko, że z rudą w pierwszym rozdziale nie jest za łatwo. Trzeba wbić się w kopalnię u Dextera i ubić pełzacza żołnierza. Poza tym bydle pluje jakimś cholerstwem, co może łatwo zabić.
Szkoda, że osłabili K+. Początek to naprawdę było kombinowanie i omijanie wszystkiego. Podobał mi się pomysł, utrudnienia wszystkiego jeszcze bardziej na początku, bo później i tak stajemy się silniejsi i nie ma to dużego wpływu na grę. To jest problem każdego Gothica. Najpierw trudno, a potem za łatwo.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Jednak jakieś potki dodali, prócz tych 2 na staminę z kilku aktualizacji wstecz - jedna w tawernie orlana a drugi przy bandytach  odnośnie skarbu wulfgara, mamy jeszcze 2 kolejne dodane:

- Wiecie gdzie była wczesniej chata zabójców w khorinis? no to  warto to się dokładniej przyjrzeć skrzynia na jednej z nich lezy potka na staminę
- Wchodzimy nad  wejście do jaskini z bandytami cavalorna, stad używamy teleportacji na pobliskie wzniesienie przy szkielecie będzie potka.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Ale czy te potki nie są losowe właśnie? tzn ta potka do stamy może być w skrzyniach obok starej chaty zabójców ale może jej nie być.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Ja nie gram na losowości bo nie daje ona żadnej przewagi sama opcja jest pozbawienia logicznego sensu z powodu ognika, wiec masz odpowiedz
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Losowość przedmiotów to jedno, ale czy czasem na początku gry, nie mamy do zdobycia trzech rzeczy w losowych miejscach, zanim dojdziemy do miasta?
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Ja nic nie znajduje na losowości ten pech
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry