[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969693 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969693

Odpowiedzi 5178

Ardello

Ardello

Użytkownicy
posty20
Profesjabrak
  • Użytkownicy
I jeszcze jedno pytanie, oplaca sie ksiezycowe ostrza wykuwać i tracic kamienie księżycowe jak gram pod duale? czy można z tych kamyczków zrobić coś lepszego?
 

Solan7

Solan7

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przede wszystkim to, że musisz zaczekać do nocy to bzdura, autor solucji popełnił chyba przez całość ten jeden tylko błąd i teraz każdy pyta, dlaczego to nie działa. Poza tym u Haniara musisz też mieć trzecią opcję dialogową - rozmawiałeś z Joaquinem przy posągu w lesie?
Uprzedzając - gdy Haniar da ci sakiewkę z nagrodą, wróć do jaskini Osaira i weź Joaquina i niewolników do kopalni, potem będziesz mógł pogadać z Osairem i on ci wszystko wyjaśni.

Dziękuję :) No faktycznie, wszystko wyszło ok i bez problemu, wystarczyło pogadać z Joaquinem..
Przy okazji, ktoś wie, gdzie znajduje się w AB włócznia Runiczny Kieł (Runic Fang)? Widzę, że padło już takie pytanie, ale nie było odpowiedzi... Bo w sumie na etapie za wątkiem Masjafu już by się przydała broń tej klasy ;d
W zwykłym R 2.0 włócznia była na wzgórzu przy trollu, ale teraz jej nie ma :(
 

macocieto

macocieto

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy zbroję wodnego kręgu da się jakoś ulepszać? Z receptur kowalskich wyuczyłem się tylko zwykłego miecza, Lares wysłał mnie do kowala w porcie i od niego nauczyłem się ulepszać pancerze (1dna umiejętność), jednakże gdy w dzienniku mam zalew instrukcji na pancerze straży, najemników czy łowców smoków to o pancerzu kręgu ani śladu a i stół płatnerski ma tylko opcję wróć. Jestem chwilę przed wstąpieniem do gildii jeśli to może mieć jakieś znaczenie.
 

Grzybu654

Grzybu654

Użytkownicy
posty46
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Mam problem z drugim zadaniem opiekunów. Gdzie jest pulpit który mam przeczytać? W tej sali co jest talamon przeczytałem cztery i nic się nie zaktualizowało
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@macocieto W AB możesz ulepszać tylko te zbroje, o których masz napisane w dzienniku. W zamian uczysz się ulepszania tylko raz, bez wydawania punktów na każdą zbroję z osobna.
@Grzybu654 Nie pulpit, a książkę (taką do podniesienia) leżącą na stole alchemicznym.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Armage169

Armage169

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Udało mi się przedwczoraj wieczorkiem ogarnąć ten koszmar, było ciężko bo bez wcześniejszego przygotowania, ale w końcu uciupałem kruka i demona. Podobno ze szponu beliara można zrobić łuk, kiedy mniej więcej można go stworzyć , da radę w 4 rozdziale albo nawet wczesniej w 3?
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Jak tylko zdobędziesz szpon to możesz przy kapliczce Beliara za kilkaset punktów karmy. Dodatkowo jak duszę S'enyaka pochwycisz możesz ją w nim umieścić, już po przetworzeniu go na typ, który ci podpasuje.
A włócznia nie leży czasem w wieży Creola?
 

vvv

vvv

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gram magiem , sprawdzając statystyki siły mam takie coś 11/28 jakby zanikła . O co chodzi ?
 

Jorvan

Jorvan

Użytkownicy
posty4
Propsy4
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Pilnie potrzebuje pomocy. Podobno pomoc orkowi zwojem salandrilla jest bardzo ważna w pierwszym rozdziale. Ale salandril zwoju nie ma. Gadałem już z z orkiem, wyraziłem chęć pomocy mu, nie mam już z nim żadnej opcji dialogowej, idę do salandrila i ma tylko menzurki i odtrutki do sprzedania, a żadnej opcji dialogowej nie ma, jest jakiś inny sposób na zdobycie tego zwoju? Bardzo mi na tym zależy. (Zaznaczę też że go pobiłem i zastosowałem na nim zwój zapomnienia, żeby zrobić questa ignaza)
 

Grasant

Grasant

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pilnie potrzebuje pomocy. Podobno pomoc orkowi zwojem salandrilla jest bardzo ważna w pierwszym rozdziale. Ale salandril zwoju nie ma. Gadałem już z z orkiem, wyraziłem chęć pomocy mu, nie mam już z nim żadnej opcji dialogowej, idę do salandrila i ma tylko menzurki i odtrutki do sprzedania, a żadnej opcji dialogowej nie ma, jest jakiś inny sposób na zdobycie tego zwoju? Bardzo mi na tym zależy. (Zaznaczę też że go pobiłem i zastosowałem na nim zwój zapomnienia, żeby zrobić questa ignaza)
Quest od ignaza jest najprostszym questem jaki może być, rozpiszę to aby można było się pośmiać:
1.Bierzemy questa od ignaza.
2.Zabieramy z jego chaty menzurkę(czy cokolwiek innego).
3.Ignaz zaczyna nas gonić.
4.Uciekamy mu.
5.Wchodzimy z powrotem do jego chaty używając na nim samym zwoju zapomnienia.
6.Misja wykonana.
Co do twojego problemu to być może tak jest, że salandril traci ten zwój kiedy go bije. W normalnych okolicznościach ma on ten zwój do kupienia podczas normalnego trejdu
 

oskar378

oskar378

Użytkownicy
posty200
Propsy7
  • Użytkownicy
Jakies porady do gry Najemnikiem ? inwestowac cos w magie ? poza I kregiem ?  (leczenie) kusze/luki ? bron 1h/2h ?  jak nie mam jeszcze zadnej gildi to moge ogarnac ciezki pancerz strazy ? jak go sie robilo ? mam notke o szpiegu wsrod straznikow i co dalej ? wulfgar nie ma zadnej opcji dialogowej
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakies porady do gry Najemnikiem ? inwestowac cos w magie ? poza I kregiem ?  (leczenie) kusze/luki ? bron 1h/2h ?  jak nie mam jeszcze zadnej gildi to moge ogarnac ciezki pancerz strazy ? jak go sie robilo ? mam notke o szpiegu wsrod straznikow i co dalej ? wulfgar nie ma zadnej opcji dialogowej
- Naucz się magii Gallahada, najemnicy nie mają własnych kręgów.
- Koniecznie inwestuj ile możesz w kusze. Gra wyłącznie 1h/2h będzie męczarnią. Broń biała, szczególnie 2h jest bardzo słaba i w ogóle nie zbalansowana w AB.
- Myślę, że musisz pogadać z Andre, przed zabiciem Dextera i chyba musisz dołączyć do straży. Nie jestem pewien, więc proszę mnie poprawić w razie błędu ;)
A z tym pancerzem nie bylo tak ze kazdy mogl go dostac ?
Możliwe, że tak. Ja nie wiem, ale na pewno ktoś sprytny Ci pomoże ;)
 

oskar378

oskar378

Użytkownicy
posty200
Propsy7
  • Użytkownicy
A z tym pancerzem nie bylo tak ze kazdy mogl go dostac ?
 

Jorvan

Jorvan

Użytkownicy
posty4
Propsy4
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Pilnie potrzebuje pomocy. Podobno pomoc orkowi zwojem salandrilla jest bardzo ważna w pierwszym rozdziale. Ale salandril zwoju nie ma. Gadałem już z z orkiem, wyraziłem chęć pomocy mu, nie mam już z nim żadnej opcji dialogowej, idę do salandrila i ma tylko menzurki i odtrutki do sprzedania, a żadnej opcji dialogowej nie ma, jest jakiś inny sposób na zdobycie tego zwoju? Bardzo mi na tym zależy. (Zaznaczę też że go pobiłem i zastosowałem na nim zwój zapomnienia, żeby zrobić questa ignaza)
Quest od ignaza jest najprostszym questem jaki może być, rozpiszę to aby można było się pośmiać:
1.Bierzemy questa od ignaza.
2.Zabieramy z jego chaty menzurkę(czy cokolwiek innego).
3.Ignaz zaczyna nas gonić.
4.Uciekamy mu.
5.Wchodzimy z powrotem do jego chaty używając na nim samym zwoju zapomnienia.
6.Misja wykonana.
Co do twojego problemu to być może tak jest, że salandril traci ten zwój kiedy go bije. W normalnych okolicznościach ma on ten zwój do kupienia podczas normalnego trejdu
Czyli że co? Że już nie ma szans na wykonanie tej misji? No nic, nie szkodzi i tak to przejde jeszcze raz, jako że dopiero pierwszy raz lece returninga. Nastepnym razem pomoge orkowi. ;p
 

Ederwolf

Ederwolf

Użytkownicy
posty80
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam takie pytanie. Czy da się zwiększyć poziom maksymalny zdrowia/siły. Siły jest maks 1500, a zdrowia 12000. Czy da się to odblokować w jakimś pliku czy coś?
 

oskar378

oskar378

Użytkownicy
posty200
Propsy7
  • Użytkownicy
Z jakiej paki nie moge nauczyc sie runy otwierania zamkow u Gallahada ? magie gralem to bez problemu.. a teraz mam wszystkie czary u niego do nauczenia ale NIE  otwierania zamkow, a ten konkretni mi potrzebny :(
 

Grasant

Grasant

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam takie pytanie. Czy da się zwiększyć poziom maksymalny zdrowia/siły. Siły jest maks 1500, a zdrowia 12000. Czy da się to odblokować w jakimś pliku czy coś?
Tak z ciekawości po co Ci więcej?
 

Ederwolf

Ederwolf

Użytkownicy
posty80
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam takie pytanie. Czy da się zwiększyć poziom maksymalny zdrowia/siły. Siły jest maks 1500, a zdrowia 12000. Czy da się to odblokować w jakimś pliku czy coś?
Tak z ciekawości po co Ci więcej?

Bo tak. Bo chce zepsuć sobie grę. Bo chce być tym gorszym sortem graczy, co psują sobie grę korzystając z kodów, mimo że przeszło się moda 10 razy. Bo chce mieć ewentualne możliwości. Bo nie lubię limitów. Bo chce być ścigany z urzędu jako cheater. Bo chce wyrżnąć całe Khorinis. Bo potrzebuje do machinimy. Bo chce pokombinować. Bo chce przetestować gre.

Zapytuje jeszcze raz, ktoś zna sposób pozbycia się limitów w statystykach?
 

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@oskar378 Z tego co pamiętam tylko gildia magiczna ma otwieranie zamków. Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi, ale chyba niestety jest tak jak mówię.
 

Prokhorovoka

Prokhorovoka

Użytkownicy
posty200
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam takie pytnie, czy jest po coś potrzebna Krew demona (+25 many po wypiciu) i Esencja Ognia (+20 abs na ogień po użyciu), czy mogę sobię po prostu je wykorzystać?
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry