[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 970095 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 970095

Odpowiedzi 5178

Masmix

Masmix

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy istnieje jakaś możliwość aby zwiększyć przychód złota z 50% do 100% przy pomocy jakiegoś programu/ grzebaniu w plikach gry? Poziom trudności Gothic.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Czy istnieje jakaś możliwość aby zwiększyć przychód złota z 50% do 100% przy pomocy jakiegoś programu/ grzebaniu w plikach gry? Poziom trudności Gothic.

A co problem ze złotem? chyba o ile się nie mylę jest jego nieograniczona ilość jeśli się nie jest głąbem a jeśli już masz zamiar się bawić w kody czy jakieś programiki to chyba możesz odpowiednim kodem sobie złoto dać bo nie wiem co mógłbyś zrobić źle by zadać takie pytanie chyba wszystko, mnie osobiście męczyło kopanie rudy ale chyba wiadomo że za darmo nic niema i trochę pomęczyć się jest z racji realizmu w grze którego i tak za wiele nie mamy
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Masmix

Masmix

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Orientuje się ktoś czy można to zmienić przy pomocy GVE?
PS: Co mają wspólnego kody z ustawieniem początkowym przychodu złota z 50% do 100%? Źle wybrałem na początku i chce to zmienić o ile to możliwe.
Jakby ktoś miał podobny problem to już znalazłem na rpgrussia - RX_MONEYRATIO w GVE
 

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
Panowie jak to jest z przekuwaniem pancerzy? Uczymy się tej umiejętności tylko raz czy dla każdego pancerza oddzielnie ? Ile razy można ulepszyć każdy pancerz ?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Na wszystko odpowiedz jest jedna a mianowicie Jeden Raz
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

MagnatAnagordar

MagnatAnagordar

Użytkownicy
Wieczny Magnat
posty4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Wieczny Magnat
Mam pytanie. Gdy Bezi dołączy do Obozu Sekty, to ma możliwość ogolenia głowy, i zrobienia tatuaży. Ja gram Nekromantą. Czy mogę jakoś też ogolić Beziego, i zrobić mu tatuaże? Coś w plikach gry pogrzebać? W skryptach?
 
Za mnie!

aranes010

aranes010

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak aktywowac portal w dolnym poziomie kopalni orkow ?
Oczyscilem wszystko, mam krysztal ale nie mam zadnej opcji dialogowej z wenzelem ani crowem. Jak ruszyc ten watek?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Wykonaj zadanie z książką dla Nutsa, potem idź do Crowe'a.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Dzokop

Dzokop

Użytkownicy
posty7
ProfesjaKompozytor
  • Użytkownicy
Cześć.
Mam poważny problem w świątyni sniacego. Po aktywacji przełączników i dźwięku demona, nie pojawia się szaman w żadnym z miejsc w których byli w G1.
Nie wiem czy coś robię nie tak? W solucji jest napisane, żeby tylko wejść i wyczyścić wszystko co się rusza. Na wejście do świątyni dostałem zezwolenie od Urthralla.

Przez to wszystko nie mogę pójść dalej, ani zabić bossa widma, bo przy 10k jest nieśmiertelny i podejrzewam że potrzebuję czegoś z tych szamanow.

Pomóżcie proszę, bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Ale tu nic nie jest ze sobą powiązane widmo zabijasz w taki sposób jak to robisz cały czas skoro dojelaes do 10kafli to musisz znać mechanikę walki
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Kurwa, ten AB jest jakiś zbugowany. Czy morę ulartu muszę jeszcze jakoś szczególnie aktywować? Pomodliłem się przy kapliczce beliara, oddałem amulet trikitiki czy jak mu tam, dostałem runę, użyłem jej, pogadałem z xardasem. Nawet w statystykach mam napisane: "ŁAPANIE DUSZ: TAK". Ale nic mi nie łapie, jak zabijam wszelkiej maści stworzenia to nie lecą mi z nich żadne dusze. I teraz mam problem. Zdobyłem 4 sfery, poszedłem do senyaka i nie mogę ruszyć zadania starożytne artefakty.... nie chce mi dać rogu. Help!
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Dusz nie można zbierać z niczego poza S'enyakiem. I jak to nie chce dać ci rogu? Opcji dialogowej nie masz? Na pewno nie zapodziałeś żadnej sfery gdzieś?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Sorry, chodziło o Ashtara. Mam tylko opcje zniszczenia szponu lub "about our business... I tylko" im working on it ". Tak jakbym nie miał sfer albo mory ulartu. Zdobyłem sferę w zatopionej wieży xardasa, w obu kopalniach i od demona na bagnach. Chyba że ta ziemna od demona się nie liczy? W kopalni orków nadal jest sfera na AB?
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

Dzokop

Dzokop

Użytkownicy
posty7
ProfesjaKompozytor
  • Użytkownicy
Tak. Sfera jest w kopalni żelaza orków. Oprócz tego w starej kopalni, w opuszczonej kopalni obok placu wymian i w starej wieży Xardasa.

Mój problem z szamanami w świątyni sniacego wciąż nie jest rozwiązany. Nie chodzi o samo widmo, którego nie mogę zabić bo jest niezniszczalne poniżej 10k hp. To inny problem.
Głównie chodzi mi o to, że w miejscach w których powinny respic się szamani czy tam kapłani, to nie respia się. Dla przykładu, w jednym z miejsc uzywam wszystkich 3 przełączników, zabijam spawnujace się demony i przy ostatnim ma pojawić się kaplan/szaman orków. Jest nawet dźwięk demona, a ten się nie pojawia. I tak z każdym. Jaksi bug, czy nie zrobiłem jakiegoś chaina?
 

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Dzokop Szamanów na AB nie ma... a przynajmniej nie na tym etapie Świątyni. Widmo da się pokonać normalnie, pomyśl sam, a tak to nie przejmuj się szamanami i przechodź dalej.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Dzokop Ale naprawdę nie rozumiem, jaki masz problem. Mechanika walki jest prosta jak budowa cepa - za każdym razem, gdy duch robi się nieśmiertelny, musisz wejść w interakcję z jedną z trzech kapliczek w pomieszczeniu, po kolei od lewej. I TYLE. Szamanów nie ma być. Znaczy, będą, ale w innym miejscu, że tak powiem.
@Hatton Weź mi wytłumacz, czym się kierowałeś, myśląc, że teraz nagle sfera zamiast w kopalni orków będzie przy demonie na bagnie... A dobra, już wiem. Item z demona to co innego - służy do nauki szukającego ognika. Wszystkie sfery wyglądają podobnie, mają podobne opisy, i są na takich samych piedestałach, strzeżone przez bossa szkieleta.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Dzokop

Dzokop

Użytkownicy
posty7
ProfesjaKompozytor
  • Użytkownicy
Okej. Udało mi się zabić widmo, chociaż wcześniej miałem jakiś błąd najwidoczniej, bo każda próba użycia kapliczki wylaczala animacje i nie mogłem nic zrobić, a niewrazliwosc wylaczala się sama po krótkiej chwili, więc uznałem, że czegoś do owych kapliczek potrzebuje. Czytając jakieś poradniki, znalazłem informację o szamanach, których przywolam tam, gdzie w G1. Więc poszedłem i aktywowałem wszystkie przełączniki i nie działo się nic. Stąd te pytania.
Mam tylko nadzieję, że jeżeli jest to później potrzebne do czegoś to niczego sobie nie zepsulem, aktywacją wszystkich tych "miejsc".
 

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Jao okej, faktycznie, chodziło o tą z kopalni, włożyłem dusze Senyaka do szponu beliara i wszystko działa, mój błąd. Dmg dupy nie urywa. A z tymi łzami Innosa i poświęceniem miecza nadal bug. Czy znajdzie się gdzieś jakiś lepszy 1h niż ulepszony szpon beliara? Może zaginiony brat?
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Jaki bug jest z poświęceniem miecza?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Hatton Ktoś kiedyś pisał, że udało mu się zdobyć i Szpon, i poświęcony miecz, ale wcześniej czytałem, że żeby móc ten Gniew Innosa zdobyć, trzeba zniszczyć Szpon. Co osobiście zrobiłem, więc też nie wykluczam, że to tamten gość miał buga i/lub w którejś z nowszych wersji tak to zrobili.
No cóż, Gniew Innosa jest lepszy od Szponu xD Poza tym w Dolinie Cieni (konkretnie w nekropolii) i u zaginionego brata są bronie zadające tyle samo obrażeń (odpowiednio miecz i młot), a potem to już tylko miecz z grobu Ginnoka i z demona w 7 rozdziale.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry