[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969714 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969714

Odpowiedzi 5178

Nardo

Nardo

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Fanatykox a jak przyzwać tego demona? Musiałem coś przeoczyć xD

Poprawka mam książkę, moja głupota. Dziękuje za pomoc
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Fanatykox Ale próbowałeś w 4 rozdziale?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Fanatykox

Fanatykox

Użytkownicy
posty54
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao a dobra działa, gdzie jest ten boss arah ar, bo byłem na cmenatrzu wybiłem zombiaków,a  jego nei ma?
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przypuszczalnie musisz wrócić do Ile Sila
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

mikele

mikele

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś gdzie jest ten ork "kurier" z zadania Wiadomość Ur Karrasa?
 

hollow93

hollow93

Użytkownicy
posty46
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
czy w grze da sie gdzies zdobyc samorodki zlota? wyczyscilem caly jarkendar ze zlota i przetopilem. zostalo mi tylko na tyle zeby kupic kilof od orka w kopalni orkow a potrzebuje 30 sztuk zeby wykupic pierscien dla niewolnika, czy jesli nei kupie to nie ukoncze zadan dla niewolnikow?


edit. ominalem tego questa z wyjawieniem kto jest tym paladynem Wenzelem, zostal mi tylko quest z tym ze musze wykupic za 30 brylek zlota ten pierscien i po tym quecie dowiem sie kto jest tym paladynem ale zdobylem ksiazke dla kopacza i on mi dal tablice w zamian w ktorej jest napisane o portalu, troche dialogow i mowil zebym poszedl do wenzela i teraz robie zadania dla niego z mieczami i z jego zbroja zeby uciekli przez ten portal. czy jak zrobie tego questa to ukoncze "Zaginieni bez wieści" dla Hagena?
 

Nardo

Nardo

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie jest pierwsza notatka do zadania "Cienie przeszłości"? Przebiegłem całą świątynie śniącego i nie mogę tego znaleźć.
 

Esubane

Esubane

Użytkownicy
posty52
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@hollow93 w kopalni pomiędzy khorinis a GD jest sporo złota, zobacz czy tam wszystkiego nie wyzbierałeś.
 

hollow93

hollow93

Użytkownicy
posty46
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@hollow93 w kopalni pomiędzy khorinis a GD jest sporo złota, zobacz czy tam wszystkiego nie wyzbierałeś.

sorka ale zapomnialem dodac ze tam tez wysprzatalem
 

aranes010

aranes010

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie odnosnie watku asassynow.
Zapomnialem calkowicie o gonzalesie i biegalem sobie po tej lokacji zabijajac kazdego kogo napotkalem i dopiero w necie sie natknalem ze mozna tam robic questy dla nich.
Nie zepsuje sobie gry olewajac questy i zabijajac wszystkich? ;d
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
@Tizgar jak zmieniono szukającego ognika względem oryginalnej Nocy Kruka?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
@Simen nie jest bezużyteczny są dwa tryby jak dokładniej który się odpala to nie mam pojęcia bo nie grałem
W trybie stacjonarny raz na dzień może zebrać z jednego zena rośliny, bez roślin stałych  ilość roślin zależy od poziomu wytrenowania u Riordiana ( nauka nie wymaga PN-ów ) W ów trybie pokaże tez nam ile w danym zenie jest roślin lącznie z roślinami stałymi oraz ile jest tabliczek.

W trybie mobilnym będzie za nami biegał i zbierał wszystko to co potrafi ( tu nie ma restrykcji co do roślin ) możemy go tego nauczyć za Pn co jest czystym marnotrawieniem ich lub dać mu specyficzne itemy z pewnych bossów i  pozyska te same umiejętność, 1 umiejka per 1 item,  bez żadnych kosztów w PN-ach
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@aranes010 nie, nie zepsujesz sobie gry, mógłbyś w ogóle tego wątku nie zaczynać, żeby ukończyć grę.
Psujesz sobie frajdę i na prawdę fajny wątek, do tego dostęp do kilku umiejętności, zwłaszcza jeśli grasz pod zręczność, to utraciłeś możliwość nauki walki dualami
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Nemrok19r

Nemrok19r

Użytkownicy
posty235
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Nardo a przyzwałeś tego demona?

@Nemrok19r  jakie własnie są staystykie bo mam 540 siły i 5,5k hp i wejść nie mogę.

Aby przejść przez portal do zaginionego brata trzeba: pokonać kruka, mieć przy sobie szpon beliara, ( dla AB 4 rozdział)
 

Andy

Andy

Użytkownicy
posty47
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie na najnowszych skryptach jest posłaniec od zadania z listem Urkarrasa ?(przedtem był kolo wejścia do ognistego smoka a teraz nigdzie go nie mogę znaleźć)
Mój błąd ,wczytałem starego save'a.
Czy jak  ten cieńkostwór którego przyzywam zginie to można go ponownie przywołać?
 

MaRsXzU

MaRsXzU

Użytkownicy
posty55
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co trzeba zrobić żeby odblokować biżuterię z czarnej rudy?
 

Enaxe

Enaxe

Użytkownicy
posty102
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co trzeba zrobić żeby odblokować biżuterię z czarnej rudy?

Wypada z Ginnoka. Ma notatkę z której się uczysz. 5 rozdział jak coś.
 

aranes010

aranes010

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@aranes010 nie, nie zepsujesz sobie gry, mógłbyś w ogóle tego wątku nie zaczynać, żeby ukończyć grę.
Psujesz sobie frajdę i na prawdę fajny wątek, do tego dostęp do kilku umiejętności, zwłaszcza jeśli grasz pod zręczność, to utraciłeś możliwość nauki walki dualami
No dobra, mniejsza z tym. Pozabijalem sobie wszystkich i teraz pytanie. Jak mam sie stamtad wydostac? xD
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
@Nardo a przyzwałeś tego demona?

@Nemrok19r  jakie własnie są staystykie bo mam 540 siły i 5,5k hp i wejść nie mogę.

Bo nie masz szponu beliara.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@garry18 Przecież gość już napisał, że wszedł do tej lokacji o.O Poza tym na AB Szpon jest niepotrzebny.
@aranes010 Musisz ukończyć lokację. W głównej świątyni na jednym z bocznych ołtarzy powinien być zwój. Użyj go w interakcji z posągiem Beliara, żeby otworzyć przejście dalej. (w sumie to nikt nie pisał, że ukończył las w ten sposób, a tak zwój pojawia się dopiero po rozmowie z Gonzalesem we właściwym momencie, ale raczej go znajdziesz)
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry