[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 970206 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 970206

Odpowiedzi 5178

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wziąć wujka Festera na spacer do gniazda polnych bestii.
 

tomasz13

tomasz13

Użytkownicy
posty151
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Jao Przepraszam jeśli Cię to zdenerwowało, ale ja już mam szpon aktywny. Wymieniłem 400 karmy na to żeby go założyć.
Pytanie odnosi się do "Łowcy Dusz", chciałem ulepszyć go duszami, a później duszą Senyaka. Teraz dopiero zauważyłem, że się nie da.Tak myślę, proszę wyprowadź mnie z błędu jeśli tak jest, bo nie wiem teraz sam po co goniłem za tym amuletem Triramar i do czego teraz ma mi się przydać ta ranga "Łowca Dusz". Tylko do tej jednej duszy Senyaka? Gdybym wiedział to bym tego nie robił.... ehh
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Bo ulepsza się go tylko raz dusza senyaka,  założenie to nie ulepszenie, ja pierdyle w kolko wałkowany ten sam temat, ja się serio dziwie ze Jao wam na coś odpowiada zamiast pokazać wam środkowy palec i radźcie sobie sami, tu jest już odpowiedz na każde  możliwe pytane i ta odpowiedz pada na to każde pytanie minimum po 10 razy.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Boykaundisputed

Boykaundisputed

Użytkownicy
Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
posty403
Propsy80
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
Siemka, nie wiem czy to bug czy tak ma być, ale czemu nie mogę splądrować skrzyń w ukrytym pokoju wulfgara? Wszystkie świecą się na zielono, ale bezi nie chce wchodzić w interakcję z nimi. Dodam też, że nie mogę ani regałów ani skrzyń PPM szybko ograbic. Czy to normalne?
 
Uri Boyka is the most complete fighter in the world...


tomasz13

tomasz13

Użytkownicy
posty151
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A masz misje "Skarb stażnika" czy coś takiego? To jest powiązane z pierscieniami Drakila.
Niektórych skrzyń nie da się zrobić "quickloot" tylko trzeba podejść otworzyć i normalnie zabrać.
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Wchodzisz w interakcje z ognikiem. Ulepszenia jakie są dostępne są pokazane razem z kombinacją klawiszy.
W zaginionym bracie trochę lipa, sama lokacja do przejścia, ale Ile'Sil jest niepokonany, ściąga mnie na 2-3 strzał i jest szybki, nie wiem jak go pokonać. Totalna klapa.
A jaka jest ta kombinacja przyzywam go normalnie F5+shift zaznaczam i co dalej? pamietam że dało się to ulepszać tam pokazywało się takie okienko co mozna było ulepszac przedmiotami albo punktami umięjetności
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Boykaundisputed

Boykaundisputed

Użytkownicy
Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
posty403
Propsy80
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
A masz misje "Skarb stażnika" czy coś takiego? To jest powiązane z pierscieniami Drakila.
Niektórych skrzyń nie da się zrobić "quickloot" tylko trzeba podejść otworzyć i normalnie zabrać.
Jasne, że tak. Słuchaj one są podświetlone na zielono więc powinienem je zebrać nawet w normalny sposób, problem natomiast polega na tym, że bezi cały czas gada "czym" gdy klikam na nie. Co do quick loot to żadnej skrzynki i regału nie jestem w stanie ograbic przy pomocy PPM :/
 
Uri Boyka is the most complete fighter in the world...


Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Quick loot jest na V ;d
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

tomasz13

tomasz13

Użytkownicy
posty151
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Boykaundisputed Nie pamiętam dokładnie, ale jeśli zebrałeśamuulet od Farima, tam pod wodą i lares coś tam mówi w tej kwestii, o drugim pierścieniu u magów ognia w skarbcu. Pamiętam, że musiałeś pozbierać notatki odnośnie tej sekretnej lokacji, zabić jakiś bandytów i na koniec zabrać ostatnią z jaskini tam gdzie w G2NK jest Smocza Zguba. Zrobiłeś to wszystko ? Prawdopodobnie trzeba iść jak po sznurku żeby to wszystko tam zebrać.
Dokładnie quickloot jest pod "V". Wtedy pokazuje Ci w dolnym lewym rogu co zebrałeś i ile. PPM zbierasz też od razu ale nie pokazuje informacji co dokładnie i ile.

Ja zrobiłem to dokładnie tak jak w poradniku, musisz zebrać 3 notatki. Od bandytów z jaskini tam po lewo od latarni morskiej, z pokoju wulfgara i z tej jaskini z widmem koło słonecznego kręgu.
 

chowder123

chowder123

Użytkownicy
posty56
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Zmienili nagrody za zaginionego brata w AB? Jako paladyn dostałem szatę krwi i jakiś pancerz. Myślałem, że będzie pancerz i broń :P
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Jak strzelać z łuku/kuszy ? Chciałem pierwszy raz wypróbować ten tryb celowania ale za cholerę nie wiem  jak strzelać. Bezi tylko trzyma łuk. Próbuje różnych klawiszy ale kompletnie bez rezultatów magią wychodzi normalnie
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Przytrzymaj PPM, żeby wycelować, i naciśnij LPM, żeby strzelić.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

tomasz13

tomasz13

Użytkownicy
posty151
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@chowder123 Trochę przeinaczyli. Nadal zdobywasz broń Ar'Urat, pancerz Er'Hazira zaraz po wejściu. I na końcu dwa pancerze i najlepsze bronie, topory do walki oburącz, obrażenia ponad 600.
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Przytrzymaj PPM, żeby wycelować, i naciśnij LPM, żeby strzelić.

1. PPM moja postać skacze więc nic z tego ;] takie próby wykonałem przed napisaniem posta.

2. Jak teraz szkolić ognika ? Podobno nie trzeba żadnego NPC do tego ale jak w takim razie to zrobić ?
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
1. No to zmień ustawienia, żeby nie skakała na PPM :/
2. Tyczy się to tego ognika, którego przywołujesz Shift+F5 (Vatras daje go po wykonaniu zadania z handlarzem bronią); z nim musisz wejść w interakcję (możliwe tylko, gdy włączone jest zaznaczanie neutralnych NPC w walce), wtedy pojawi się menu z wymienionymi umiejętnościami, których możesz nauczyć ognika - uczysz go ich, klikając odpowiedni numer na klawiaturze. Oprócz tego co jakiś czas (nie dni, tylko przy odpowiednich punktach ruszających fabułę do przodu) będziesz dostawał od Vatrasa listy z opisanymi przedmiotami, dzięki którym możesz uczyć ognika bez wydawania PN-ów.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

chowder123

chowder123

Użytkownicy
posty56
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@chowder123 Trochę przeinaczyli. Nadal zdobywasz broń Ar'Urat, pancerz Er'Hazira zaraz po wejściu. I na końcu dwa pancerze i najlepsze bronie, topory do walki oburącz, obrażenia ponad 600.
Gdzie się zdobywa tego Ar'Urat? Coś chyba musiałem przeoczyć..
 

tomasz13

tomasz13

Użytkownicy
posty151
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie mam pojęcia ;) Wpadł mi do ekwipunku jakoś przed robieniem tej lokacji z ostatnim bossem. Chyba tam gdzie są Ci trzej bosowie po kolei idą a później wszyscy razem, podejrzewam, że tam mi wpadł. Ale to straszny cienias. Polecam te toporki, robią taką siekę, że można 5 szkieletów na kilka ciosów walnąć i wszystkie padają ;) A jaka przyjemność z wyrębem orków wokół zamku. Toporki robią robotę

Wiecie może co zrobić po przeczytaniu księgi od Rangara, która mówi o wierzy Amon Shen? W tej wieży gdzie opisuje poradnik obok plaży ze skipem nie ma żadnej notatki na stole.
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
1. No to zmień ustawienia, żeby nie skakała na PPM :/
2. Tyczy się to tego ognika, którego przywołujesz Shift+F5 (Vatras daje go po wykonaniu zadania z handlarzem bronią); z nim musisz wejść w interakcję (możliwe tylko, gdy włączone jest zaznaczanie neutralnych NPC w walce), wtedy pojawi się menu z wymienionymi umiejętnościami, których możesz nauczyć ognika - uczysz go ich, klikając odpowiedni numer na klawiaturze. Oprócz tego co jakiś czas (nie dni, tylko przy odpowiednich punktach ruszających fabułę do przodu) będziesz dostawał od Vatrasa listy z opisanymi przedmiotami, dzięki którym możesz uczyć ognika bez wydawania PN-ów.

1. W taki sposób się nie dowiedziałem za co odpowiadał domyślnie klawisz PPM więc nadal nie wiem jak mam strzelać :P

2. Nie mogę wejść w interakcję z ognikiem nawet gdy podświetlanie neutralnych NPC jest "włączone". Z tym drugim tak ale on tylko szuka za bryłki nie ma nic o nauce a btw Vatras dał oba ogniki od razu wcale nie musiałem wykonywać zadania z handlarzem bronią
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

Boykaundisputed

Boykaundisputed

Użytkownicy
Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
posty403
Propsy80
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
@Boykaundisputed Nie pamiętam dokładnie, ale jeśli zebrałeśamuulet od Farima, tam pod wodą i lares coś tam mówi w tej kwestii, o drugim pierścieniu u magów ognia w skarbcu. Pamiętam, że musiałeś pozbierać notatki odnośnie tej sekretnej lokacji, zabić jakiś bandytów i na koniec zabrać ostatnią z jaskini tam gdzie w G2NK jest Smocza Zguba. Zrobiłeś to wszystko ? Prawdopodobnie trzeba iść jak po sznurku żeby to wszystko tam zebrać.
Dokładnie quickloot jest pod "V". Wtedy pokazuje Ci w dolnym lewym rogu co zebrałeś i ile. PPM zbierasz też od razu ale nie pokazuje informacji co dokładnie i ile.

Ja zrobiłem to dokładnie tak jak w poradniku, musisz zebrać 3 notatki. Od bandytów z jaskini tam po lewo od latarni morskiej, z pokoju wulfgara i z tej jaskini z widmem koło słonecznego kręgu.
Nie nie, problem leży gdzieś indziej. Mianowicie przy użyciu PPM nie zbiera się nic ani że skrzynek ani z regałów:/
 
Uri Boyka is the most complete fighter in the world...


tomasz13

tomasz13

Użytkownicy
posty151
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ja na ustawieniach klawiatury "gothic" zbieram z regałów normalnie i z ziemi. No i oczywiście szybka kradzież kieszonkowa ppm
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry