[AB] Dyskusja na temat modyfikacji 366283 1735

O temacie

Autor Maciuś

Zaczęty 28.01.2018 roku

Wyświetleń 366283

Odpowiedzi 1735

lis420

lis420

Użytkownicy
posty99
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy w Alternative Balance, bądź też jest to wina poziomu trudnego, zmniejszono liczbę/zmieniono położenie Smoczych Korzeni? Bo nie ma go np. koło obozu myśliwych i koło chaty Erola.

Ze szczawiem królewskim jest podobnie.
 

Zatsuu

Zatsuu

Użytkownicy
posty165
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ma ktoś link do tego nowego alternatywnego balansu + mały poradnik gdzie to wsadzić?
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Zatsuu
Alt Balans: https://drive.google.com/file/d/1qyaedUhettRdl2wLt2jxJ55kfrmhSQRc/view
Nowe AST: https://drive.google.com/file/d/1VNHDlpFqaq44ZvFxZczIlUUBfTyKWPR2/view
Poprawki do skryptów: https://drive.google.com/file/d/1Uw1hpZLBgyFEowETx6GcpjZZWZngWSBE/view
Instaalcja:
Spoiler
1.Zainstaluj Return 2.0 wersja 066.2 fix 2
2.Skopiuj pliki AlternativeBalanceScripts.vdf i AlternativeBalanceData.vdf do folderu Data z zainstalowaną grą.
3.Wprowadź aktualną poprawkę.
4.Umieść nową wersję AST.
Jeśli chcesz usunąć mod, usuń pliki AlternativeBalanceScripts.vdf i AlternativeBalanceData.vdf z folderu Data
 

lis420

lis420

Użytkownicy
posty99
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy

lis420

Alternatywny Balans
#23 2018-02-24, 14:37(Ostatnia zmiana: 2018-02-24, 14:43)
Zangielszczenie google z niemieckiej strony 'world of gothic'  zamieszczone tam 5 lutego, będzie działało z tą wersją?

W jarkendarze biłem się z 'Rat king' tam gdzie się poluje na Razory, i zostałem zatruty czymś, spada mi hp i wytzymałość stoi w miejscu. Nie mogę tego wyleczyć Antidotum. Wie ktoś o co chodzi?

ODP: wypiłem czysty alkohol, pomogło.
 

Maciuś

Maciuś

Użytkownicy
Believer in Jesus Christ
posty1583
Propsy217
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Believer in Jesus Christ
Podbijam pytanie. Czy zangielszczenie będzie działało na najowszej wersji?
 
1 Corinthians 3:19
For the wisdom of this world is foolishness with God.
Psalm 19
The heavens declare the glory of God; and the firmament sheweth his handywork.
Luke 8:17
For nothing is secret, that shall not be made manifest; neither any thing hid, that shall not be known and come abroad.

Fayors

Fayors

Użytkownicy
posty259
Propsy34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A czy tak ciężko jest to samemu sprawdzić?
 

Maciuś

Maciuś

Użytkownicy
Believer in Jesus Christ
posty1583
Propsy217
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Believer in Jesus Christ
A czy tak ciężko jest to samemu sprawdzić?
Przepraszam, jeżeli Cię uraziłem moim pytaniem bracie, nie chciałem tego :) Jestem poprostu leniwy i sądziłem, że ktoś może już to zweryfikował.
 
1 Corinthians 3:19
For the wisdom of this world is foolishness with God.
Psalm 19
The heavens declare the glory of God; and the firmament sheweth his handywork.
Luke 8:17
For nothing is secret, that shall not be made manifest; neither any thing hid, that shall not be known and come abroad.

Zatsuu

Zatsuu

Użytkownicy
posty165
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pytanko. Pobrałem wszystko z linkow od @Morty ale z tego co przeczytałem ponoc nie można grać na starych savach, a mimo to mój sie włączył, moge dalej na nim grać czy cos sie z nim spierdoli?
 

Sensoy

Sensoy

Użytkownicy
posty144
Propsy29
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Zatsuu Możliwe, że będzie działać, ale jest też możliwe że później się coś zepsuje i uniemożliwi ci dalszą rozgrywkę więc radzę zacząć od nowa.
 
Ukończone Modyfikacje:
Gothic 1
Zagadka Bagiennego Ziela                               
Świat Skazańców
Edycja Rozszerzona 1.4.5 i 1.4.8
Ciemności Gordotha
Czas Zapłaty 1.5
Gothic 2
TheReturning 2.0 (0062) i (0066.1)
L'hiver Edition 0.9.3 i 1.1 PL
Złote Wrota
Bandyci

Zatsuu

Zatsuu

Użytkownicy
posty165
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wy też macie na wersji z  21.02 cała mase bugów tzn. idziecie po mieści i w ciągu 20 min zaczyna sie powoli gra psuć czyli stroje robią sie miałe, tekstury sie jebią i nagle jakiś error wyskakuje? Da sie to jakoś coś zrobić z tymi bugami?
 

lis420

lis420

Użytkownicy
posty99
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy

lis420

Alternatywny Balans
#30 2018-03-03, 19:32(Ostatnia zmiana: 2018-03-03, 23:35)
napisałem o tym w innym temacie, ale możliwe że to jest wina alternatywnego balansu:

Czy na pustyni Adanosa w alternatywnym balansie, 2 strażników przed wielką piramidą nie dropi części tabliczki potrzebnej do otwarcia drzwi w tej piramidzie?
Jeśli tak, to czy wiecie może jak to zdobyć?

Post połączony: 2018-03-03, 23:35
01.02.18
"Teraz płyta na płaskowyżu zostaje przeniesiona z Amul Saha (jedna z tych, gdzie dwóch bossów zostaje zabitych natychmiast, przed piramidą) do Imarah"

Niestety, Imarah również jej nie posiada. No cóż, chyba podziękuje
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Jak uaktywnić misje na cmentarzu w khorinis?
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

lis420

lis420

Użytkownicy
posty99
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Poprawka - samo zabicie Imaraha, który, nawiasem mówiąc, w alternative balance jest prawdopodobnie najtrudniejszym gównem na całej pustyni, dodaje ci bez żadnego powiadomienia rune tiles do wyposażenia. Bezsens kompletny
 

Zatsuu

Zatsuu

Użytkownicy
posty165
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Zatsuu

Alternatywny Balans
#33 2018-03-07, 21:39(Ostatnia zmiana: 2018-03-07, 22:35)
@lis420 Mam podobny problem, przez 3 dni szukałem dlaczego z amuli nie dostałem tabliczki, tylko ja nie pamietam, który to był Imaraha XD?
@Edit Juz wiem, który to jest czyli jednak dobrze mi ktoś napisał,że to ten mag i pierrdole sie z nim juz 3 dzien. Masz jakaś taktyke? Pytałem Fayorsa na yt, ale on nic oprócz ''dużej ilości hp (dalej nei wiem ile) i pisaniu o leczeniu sie potionami hp, nic innego nie potrafi napisać). Nie moge nigdzie znaleźć sposobu na niego, ma ktoś jakiś?
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Mozna gdzies ustawic aby na hardzie albo legendarce dostawac 15pn za poziom?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
To gdzie by wtedy był sens poziomów?
To można w skryptach zmieniać.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Nie podoba mi sie zmiana kluczowego elementu jakim jest dostawanie pn. Wiekszy poziom trundosci=silniejsze potwory jest ok. Ale ze zmiana pn to juz dla mnie przesada w zaleznosci od poziomu trudnosci
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Przecież na alternatywnym balansie 10 LP w zupełności starcza na wszystko (gram na hardzie)
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Ten mag z pustyni jest teraz o wiele latwiejszy <moim zdaniem dla woja> łatwo zablokowac go na scianie przy wejsciu tzn leci do wyjscia robisz krok w bok i masz go zaznaczonego. On stoi przy scianie a ty go lejesz i co jakis czas leczysz sie i znowu go zaznaczasz. Gorzej jak wyjdzie :D
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

BUMCYKAFYSZ

BUMCYKAFYSZ

Użytkownicy
posty235
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ma ktoś może dokładny link do instalacji  alternatywnego balansu bo cały czas przeszukuje rpgrussia i nie moge normalnej instalki znaleźć

Post połączony: 2018-03-12, 20:29
a rosyjski mam na takim lekko podstawowym i niektórych rzeczy po prostu nie odczytam
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry