[G2NK] Gwardia PL 13469 28

O temacie

Autor Nefario

Zaczęty 28.01.2018 roku

Wyświetleń 13469

Odpowiedzi 28

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Paradoxal

[G2NK] Gwardia PL
#20 2018-02-01, 11:27(Ostatnia zmiana: 2018-02-01, 18:13)
Narzekacie tylko na textury jak jakieś gimby. Mi tam sie podobają te textury, czuć klimat gothica 1 i gothica 2. Tylko w pewnych miejscach jest za mało vobów.
Gimby hejtują tak?
Tak sie sklada że pobrałem sobie tego moda i obczaiłem co tam siedzi.
Spoiler





Woda stoi w miejscu, jest źle zmapowana a wodospad płynie pod góre xD. Na budynkach brakuje tekstur, pełno na nich źle zmapowanych obiektów, zdarza sie ze kawałek ziemi jest oteksturowany materiałem dachu xDD. Nigdzie nie ma portali ani ghostclouderów, podejrzewam że dlatego autor nie wrzucał więcej vobów bo dropy fps byłyby tak potężne że gra zwyczajnie by sie zwiesiła na amen. Kolejny punkt to ilość tris, jest naprawde zbyt duża, góry nie powinny być tak wygładzane, wszędzie jest ich nadmiar. Korony drzew w lasach w g1 służyły za portale optymalizujące tutaj autor zwyczajnie wrzucił je jako ozdobe i byłoby to normalne gdyby nie naciapał tam tych tysięcy trisów xD. Same budynki są tam wrzucone na zasadzie przeciągnij i upuść, zdarza sie że wewnątrz pomieszczenia jest trawa z zewnątrz i to nie na początku a do połowy pokoju. Voby miejscami lewitują. Odległe góry straszą tilującymi teksturami. I ty to nazywasz marudzeniem gimba.
Ten mod to jeden wielki śmietnik, chłopakom z bractwa gothica radze anulować premiere tego badziewia bo naprawde szkoda tylko ich czasu i nerwów na babranie sie z tym gównem. A samą fabułe oceniam na jakieś 2/10.

PS. Życzę miłej gry :)


Wszystko ok, twoja opinia itd, ale mógłbyś nie mylić nazwy teamu?
Dwie niemal identyczne nazwy, mój błąd, ale nie ma o co tak płakać :D
 

Barnaba

Barnaba

Użytkownicy
posty276
Propsy288
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Wszystko ok, twoja opinia itd, ale mógłbyś nie mylić nazwy teamu?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
@Werewolf @Fabio
Narzekacie tylko na textury jak jakieś gimby. Mi tam sie podobają te textury, czuć klimat gothica 1 i gothica 2. Tylko w pewnych miejscach jest za mało vobów.

Akurat Twój argument jest zjebany, więc skończ pierdolić. Większość wie, że to choćby bardzo chciało (mod oraz twórcy modyfikacji) mieć klimat G1, to nie ma go wcale. Powyższe ssy to potwierdzają.

SanTiago

SanTiago

Użytkownicy
posty212
Propsy47
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
@Werewolf @Fabio
Narzekacie tylko na textury jak jakieś gimby. Mi tam sie podobają te textury, czuć klimat gothica 1 i gothica 2. Tylko w pewnych miejscach jest za mało vobów.

Akurat Twój argument jest zjebany, więc skończ pierdolić. Większość wie, że to choćby bardzo chciało (mod oraz twórcy modyfikacji) mieć klimat G1, to nie ma go wcale. Powyższe ssy to potwierdzają.

Problem polega na tym, że autorzy prawdopodobnie mają wysrane na wszystkie wasze opinie, i możecie sobie narzekać, ale i tak prawdopodobnie nie zostanie to zmienione. I po co od razu te wulgaryzmy? Nie da się mówić normalnie?
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
*pisać.
Jeżeli ktoś ma takie podejście do krytyki swojej pracy to znaczy że jest debilem.
Zresztą autorem tego moda nie jest nikt z forum więc kto miałby sie tym przejąć? Grupa od spolszczenia?
Pare osób chce w dobry sposób wytłumaczyć że takie robienie na siłe moda w stylu g1 do g2 jest chujowe jak sie nie ma pojęcia o level designie i grafice. Myślałem że po zapowiedzi DK czy paru innych naprawde ładnie wyglądających modyfikacjach ludzie przestali interesować się czy tworzyć takie badziewie ale jak widać sie myliłem.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
@Werewolf @Fabio
Narzekacie tylko na textury jak jakieś gimby. Mi tam sie podobają te textury, czuć klimat gothica 1 i gothica 2. Tylko w pewnych miejscach jest za mało vobów.

Akurat Twój argument jest zjebany, więc skończ pierdolić. Większość wie, że to choćby bardzo chciało (mod oraz twórcy modyfikacji) mieć klimat G1, to nie ma go wcale. Powyższe ssy to potwierdzają.

Problem polega na tym, że autorzy prawdopodobnie mają wysrane na wszystkie wasze opinie, i możecie sobie narzekać, ale i tak prawdopodobnie nie zostanie to zmienione. I po co od razu te wulgaryzmy? Nie da się mówić normalnie?

Problem polega na tym, że nikt problemu nie ma. Została rzucona zapowiedź, więc poszły opinie, nieistotne czy temat prowadzony jest przez twórców modyfikacji czy też nie. To chyba normalne...

Barnaba

Barnaba

Użytkownicy
posty276
Propsy288
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Wczoraj rozpoczęliśmy testy :)
 

Fors

Fors

Użytkownicy
Chrząszcz
posty190
Propsy14
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Chrząszcz
Wczoraj rozpoczęliśmy testy :)

Czyli mimo krzyku wielu osób o "paskudne" textrury" postanowiliście przetłumaczyć moda. Interesujące xd
 

Barnaba

Barnaba

Użytkownicy
posty276
Propsy288
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
No nie ma co ukrywać, że świat do najładniejszych nie należy, to co będziemy w stanie poprawić to zrobimy to. Ale jak na razie testuje się tego moda bardzo przyjemnie, dialogi w mojej opinii są dobrze napisane i zadania również ciekawe jak i fabuła. Zobaczymy co będzie dalej :)
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry