1.3.2 rzeźnik wojownik. 30962 87

O temacie

Autor VergilSparda

Zaczęty 29.10.2017 roku

Wyświetleń 30962

Odpowiedzi 87

VergilSparda

VergilSparda

Użytkownicy
posty239
Propsy50
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Myślałem że się jakiś hełm później pojawi do kupienia, no ale po co.
Gniewu demona nie wzmocnili na tym patchu? Inna sprawa że późno dostępny, Jarek czymś trzeba wytłuc a Krzyż przeznaczenia ulokowany tak że bez nordmara nie da rady.
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja nie mogłem używać ultaru i pomimo tego jakoś przeszedłem xD

Statystyki miałem dużo gorsze, ledwo byłem w stanie założyć broń ostateczną xD

Ale ostatecznie dałem radę. Polecam każdemu masochiście, lubiącemu wyzwanie w grach.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

styxu

styxu

Użytkownicy
posty64
Propsy1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Zawsze miałem problem w returningu, gdy grałem wojoniwkiem problem ze zręcznością. Powiedziałbyś skąd tyle bonusów nazbierałeś między 1, a 2 rozdziałem. Przeskok, aż 114 pkt, pozdro byku, super postać.
 

VergilSparda

VergilSparda

Użytkownicy
posty239
Propsy50
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wyzbieranie wszystkie tablice i mikstury na zręczność. Zjedzone wszystkie goblinie jagody które dodatkowo czasami dropią z leśnych goblinów. Pewnie miałem też wtedy założony pierścień Fellangora z + 15 do zręki.
 

BAc

BAc

Użytkownicy
posty94
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Z czego wbijałeś tyle siły, i ile pnów wydawałeś na siłę.
 

VergilSparda

VergilSparda

Użytkownicy
posty239
Propsy50
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pn do 64 (można dać do 44 i też będzie dobrze) siła to serca orków, modlitwa, mikstury standardowo w sumie.
 

quentin123

quentin123

Użytkownicy
posty154
Profesjabrak
  • Użytkownicy

quentin123

1.3.2 rzeźnik wojownik.
#26 2018-03-05, 14:40(Ostatnia zmiana: 2018-03-05, 14:46)
Z czego wbijałeś tyle siły, i ile pnów wydawałeś na siłę.
Sam się temu dziwię. Coś tu jest mocno nie tak :D Na tym poziomie tyle siły ?
Miedzy 11 a 21 jest 10 poziomów. Wbiłeś do 240 SILE ?! Czyli 140pkt. do tego jakies 114 zręcznosci ????????
Idąc dalej na 41 masz 570 siły a na 41 ponad 620 ?! Miedzy 11 a 21 powiesz mi pewnie ze piłeś mikstury- no może, ale jesli pijesz je tak szybko skad potem 620 ??
Nie kupuje tego.
 

VergilSparda

VergilSparda

Użytkownicy
posty239
Propsy50
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przeczytaj 1 post a zrozumiesz że siła do 64 a później już tylko bonusy.
Zręczność to tablice, znalezione mikstury, biżuteria. W zręke nie wydałem ani 1 pkt.
Między 570 a 620 była pewnie 2x mikstura ze smoczych jaj + mikstury z serc orków.
 

quentin123

quentin123

Użytkownicy
posty154
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Skoro tak twierdzisz. Ogólnie to gratuluję wytrwałości w dążeniu do końca.
Rzeźnik nie jest o tyle trudny co bardzo uciążliwy i zniechęcający- ilość tego zdobywanego doświadczenia jest śmieszna :D
 

Godlo

Godlo

Użytkownicy
posty92
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Siemanko, zabieram się za przejście patcha 1.3.2 wojownikiem, i tu mi się rodzi pytanie jakimi "sztuczkami" wbić podobne wartości siły ? Macie może jakieś sprawdzone sposoby na dużą ilość siły ? Interesuje mnie do ilu pkt siły wbijać za pomocą PN ? ( poziom trudności rzeźnik)
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Siemanko, zabieram się za przejście patcha 1.3.2 wojownikiem, i tu mi się rodzi pytanie jakimi "sztuczkami" wbić podobne wartości siły ? Macie może jakieś sprawdzone sposoby na dużą ilość siły ? Interesuje mnie do ilu pkt siły wbijać za pomocą PN ? ( poziom trudności rzeźnik)
Mam pytanie, czy na innym forum tez masz nick godlo?
 

VergilSparda

VergilSparda

Użytkownicy
posty239
Propsy50
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na rzeźniku do 44, ja wbiłem do 64 i tylko sobie wszystko na początku utrudniłem.
 

Dzerald

Dzerald

Użytkownicy
posty363
Propsy37
  • Użytkownicy
Również polecam do 44, wyżej nie ma sensu.
 

Godlo

Godlo

Użytkownicy
posty92
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Godlo

1.3.2 rzeźnik wojownik.
#33 2018-04-04, 23:36(Ostatnia zmiana: 2018-04-04, 23:59)
Również polecam do 44, wyżej nie ma sensu.
Na rzeźniku do 44, ja wbiłem do 64 i tylko sobie wszystko na początku utrudniłem.
Dziękuje chłopaki ! :) za tą radę poleciało po propsie !

Mam jeszcze jedno pytanie, bo kusi mnie droga strażnika świątynnego (ze względu na bronie magiczne gdzie będzie liczona moja inteligencja i siła do uderzenia tymi broniami) a autor napisał że to był błąd. Czy lepiej wybrać gildie najemnika lub paladyna a te ostrza magiczne strażników są przereklamowane ?
 

Dzerald

Dzerald

Użytkownicy
posty363
Propsy37
  • Użytkownicy
Wybranie strażnika to strzał w stopę przez to, że nie mają oni możliwości założyć hełmu dającego +25 do siły.
 

Kempix

Kempix

Użytkownicy
posty171
Propsy12
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Mam pytanie skoro na rzeźniku za PN ładować do 44 siłe a ty na koniec 1 rozdziału posiadasz jej ponad 100. Wiem, że nauczyłeś sie bodajże do 64 ale to i tak około 40 siły z bonusów ale skąd aż tyle? Bo widze, że alchemii nie masz ani też tabliczek nauczonych więc skąd te +-40 siły po nauczeniu sie do 44 czy tam 64?
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Mam pytanie skoro na rzeźniku za PN ładować do 44 siłe a ty na koniec 1 rozdziału posiadasz jej ponad 100. Wiem, że nauczyłeś sie bodajże do 64 ale to i tak około 40 siły z bonusów ale skąd aż tyle? Bo widze, że alchemii nie masz ani też tabliczek nauczonych więc skąd te +-40 siły po nauczeniu sie do 44 czy tam 64?

Dolicz do tego bonus z kapliczek, bonus od harada i gdzieś coś by się jeszcze znalazło, jak np: bonus z walki bronią rollowany na siłę.
 

Dzerald

Dzerald

Użytkownicy
posty363
Propsy37
  • Użytkownicy
Pewnie coś w stylu 10 z kapliczek, 10 z amuletu, 5 z pasa, 3 z pierścienia, 5 od Harada, 2 z gulaszów Thekli, z 2-3 z jabłek, parę punktów za walkę i pewnie coś jeszcze o czym zapomniałem.
 

Godlo

Godlo

Użytkownicy
posty92
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ja nie korzystałem z kapliczek a na koniec 1 rozdziału miałem około 80 czystej siły + amulet 10 pierscien około 8 pkt (1 5 pkt drugi 3) i pas 5 siły, przy korzystaniu z kapliczek Inosa można wbić jej o 10 więcej na rozdział :) Jest ogrom smoczych korzeni w świecie i dużo poradników, o siłę łatwo :P ale muszę przyznać że na patchu 1.3.2 Smocze Zębacze to prze kozaki :D mam 260 siły broń Azgalora (2 ręka 280 obrażeń na tym patchu) a i tak dość długo klepie tego zębacza :D
 

VergilSparda

VergilSparda

Użytkownicy
posty239
Propsy50
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie skoro na rzeźniku za PN ładować do 44 siłe a ty na koniec 1 rozdziału posiadasz jej ponad 100. Wiem, że nauczyłeś sie bodajże do 64 ale to i tak około 40 siły z bonusów ale skąd aż tyle? Bo widze, że alchemii nie masz ani też tabliczek nauczonych więc skąd te +-40 siły po nauczeniu sie do 44 czy tam 64?
Biżuteria, bonus od Harada, wszystkie bonusy za walkę do siły, 10 z modlitw do Innosa, gulasze i jabłka.
Siłę dać do 44 a reszta pn w naukę walki mieczem, będzie się dużo przyjemniej przechodzić z początku.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry