Dziewczyny 46197 131

O temacie

Autor Cragann

Zaczęty 23.09.2017 roku

Wyświetleń 46197

Odpowiedzi 131

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
https://www.youtube.com/watch?v=fL7S7KfV3KQ

 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Cragann, kobiety? Przestań sobie zawracać nimi głowę, to pijawki, do tego co druga to dziwka.

#PDK

Oo mama ci tak powiedziała czy własne doświadczenia?
 

Sculler

Sculler

Użytkownicy
posty339
Propsy273
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
@Cragann, kobiety? Przestań sobie zawracać nimi głowę, to pijawki, do tego co druga to dziwka.

#PDK

Oo mama ci tak powiedziała czy własne doświadczenia?

Nie dostales pozdrowienia bo nie jestes kumaty
 
some things are meant to be

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
za to pyskaty napewno

ciii

 

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Jakieś rady jak zagadać?
elo, bardzo chętnie chciałbym otworzyć skrypt twojego serca
zawsze działa
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
przez skrypt do kodu źródłowego
 

boguc

boguc

Użytkownicy
posty205
Propsy343
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Pokaż jej swoją bibliotekę standardową z obsługą urządzenia wejścia/wyjścia. Ucieszy się na myśl o wymianie danych między użytkownikami.
 
Gothic najlepszy

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
Tylko nie zapomnij zapytać czy ma dobrego antywirusa i jakie porty obsługuje.

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dziewczyny są łatwe
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Za łatwe nie ma achievementów, musisz zmienić poziom trudności.
 

boguc

boguc

Użytkownicy
posty205
Propsy343
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Są łatwe dopóki im płacisz. Potem to różnie bywa
 
Gothic najlepszy

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Płace im swoim urokiem ;)
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Leoxiq1993

Leoxiq1993

Użytkownicy
Mistrz
posty175
Propsy75
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mistrz
Chłopaki rozjebaliście tym tematem xD
 
Pozdrawiam mame i tate

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Miałem Ci dać propsa, ale zauważyłem że masz 69, wystarczy
 

kremuwkarz

kremuwkarz

Użytkownicy
posty54
Propsy9
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
Nigdy (mi nie dali), cale zycie na recznym (31lv) i tylko gothic (czasem inne gry) a jest tak dlatego ze zawsze sa mocniejsi wojownicy z ktorymi nie mam szans albo kolonia gornicza gdzie kobiet po prostu nie ma. Doszlo nawet do tego ze z tego powodu rzucilem robote za 2700 brylek rudy na reke (prowadzilem jakby wlasna mikro dzialanosc, cos jak Herad) bo mi sie nie chce tyrac jak nic z tego nie wynika, teraz mnie gomez utrzymuje, pierdole nie robie, nienawidze tego spoleczenstwa, kolejny dzien i znowu to samo.
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Nigdy (mi nie dali), cale zycie na recznym (31lv) i tylko gothic (czasem inne gry) a jest tak dlatego ze zawsze sa mocniejsi wojownicy z ktorymi nie mam szans albo kolonia gornicza gdzie kobiet po prostu nie ma. Doszlo nawet do tego ze z tego powodu rzucilem robote za 2700 brylek rudy na reke (prowadzilem jakby wlasna mikro dzialanosc, cos jak Herad) bo mi sie nie chce tyrac jak nic z tego nie wynika, teraz mnie gomez utrzymuje, pierdole nie robie, nienawidze tego spoleczenstwa, kolejny dzien i znowu to samo.
Jak naprawdę jesteś "sciśnieniowany" to możesz pójść na dziwki(nie sprawdzałem tej opcji poza tym te tańsze mogą być mniej bezpieczne)
Ja sobie dałem na razie spokój bo dziewczyny które dotychczas spotkałem są mocno ku "modzie" i odmóżdżeniu, ogólnie ludzie w moim wieku są często spierdoleni pod tym względem, ganiają za modą jak pies za suką choćby nawet była zjebana
Część winy pewnie leży po mojej stronie, nie będę się jednak zmieniał specjalnie po to żeby zaimponować jakimś pustakom
I
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Jak to powiedział Józef Piłsudski po wygranej bitwie pod Krzywoplotami: "Kto wybrzydza, ten nie rucha"
 

kremuwkarz

kremuwkarz

Użytkownicy
posty54
Propsy9
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
Nigdy (mi nie dali), cale zycie na recznym (31lv) i tylko gothic (czasem inne gry) a jest tak dlatego ze zawsze sa mocniejsi wojownicy z ktorymi nie mam szans albo kolonia gornicza gdzie kobiet po prostu nie ma. Doszlo nawet do tego ze z tego powodu rzucilem robote za 2700 brylek rudy na reke (prowadzilem jakby wlasna mikro dzialanosc, cos jak Herad) bo mi sie nie chce tyrac jak nic z tego nie wynika, teraz mnie gomez utrzymuje, pierdole nie robie, nienawidze tego spoleczenstwa, kolejny dzien i znowu to samo.
Jak naprawdę jesteś "sciśnieniowany" to możesz pójść na dziwki(nie sprawdzałem tej opcji poza tym te tańsze mogą być mniej bezpieczne)
Ja sobie dałem na razie spokój bo dziewczyny które dotychczas spotkałem są mocno ku "modzie" i odmóżdżeniu, ogólnie ludzie w moim wieku są często spierdoleni pod tym względem, ganiają za modą jak pies za suką choćby nawet była zjebana
Część winy pewnie leży po mojej stronie, nie będę się jednak zmieniał specjalnie po to żeby zaimponować jakimś pustakom
I

Tez nie mam zamiaru byc kims kim nie jestem po prostu nie potrafie byc kims innym niz jestem a nawet gdybym udawal to czulbym sie tym bardzo zmeczony, odpowiada mi to jaki jestem a jesli dla kogos jestem nudny i "czlowiek niskiej jakosci" to trudno. Dzis kobiety sa bardzo chciwe i nie zawsze chodzi o bogacto tylko wymagaja charyzmy over 10000, super ciekawego charakteru, kogos jakby z tv (wyglad tez ma znaczenie) wiec trzeba byc naprawde dobrym sprzedawca aby sie sprzedac na dzisiejszym rynku matrymonialnym i nie kazdy sie do tego nadaje. Moda? z tego co widze teraz panuje moda wsrod kobiet na ogladanie innych kobiet na yt gdzie ow kobiety pokazuja jakie to sa bogate i na co je stac a te ktore ogladaja chca tego samego, jesli same nie potrafia sie dorobic to chca "meskiego zaradnego faceta" Bardzo atrakcyje sa pewne siebie "bo je stac na dobra partie" i tak to sie kreci, dodam jeszcze ze zyjemy w Polszy a nie na zachodzie a kobietom sie wydaje ze zyjemy na zachodzie. Raczej nie jestem "scisieniowany" bardziej zawiedziony, dzifki mnie nie kreca, to nie to samo i nie o to chodzi.
 

boguc

boguc

Użytkownicy
posty205
Propsy343
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Po prostu jesteś mało dynamicznym anonem + słabe towarzystwo. Wyjście z domu - protip
 
Gothic najlepszy


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry