[G2NK] Przystań Heladii 25042 32

O temacie

Autor Nefario

Zaczęty 18.09.2017 roku

Wyświetleń 25042

Odpowiedzi 32

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie no po co ten narrator. Psuje strasznie odbiór. Jego głos jest po pierwsze źle dobrany do tego a po drugie jest strasznie nachalny w tym opisie sytuacji, której defacto wcale nie trzeba tak opisywać. Ale głos tego starszego kozacki no i fabuła też dosyć wciągająca. Propsy i mam nadzieje że troche doszlifujecie tego zena pod kątem modelowania i teksturowania :)
 

Sculler

Sculler

Użytkownicy
posty339
Propsy273
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Mega props!
Zajebiste wprowadzenie do modyfikacji, zachęciliście mnie do poznania tej historii. Co by nie mówić Paradoxal ma trochę racji, narrator nie jest do końca potrzebny.
BTW: Scena seksu rozjebała  :F


 
some things are meant to be

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Generalnie to nadal jestem za tym, żeby nie używać  w tego typu prezentacjach DX11, poza deszczem, który nadawał klimatu, reszta odstawała. Co do narratora, tego na początku - podobne odczucia jak wyżej. Praca kamery całkiem przyjemna, jest to płynne.  Osobiście uważam, że biorąc pod uwagę czas filmu, nie nazwałbym tego teaserem, a trailerem, ale to tylko kwestia nazewnictwa, pierdoła. Podoba mi się, powodzenia :P

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Usuwając z tego trailera, bo tak to można nazwać, narratora mamy w sumie idealną sytuacje, bo ten wasz narrator to tak to spowalnia jakby nie wiem wstał dopiero i ledwo z kibla wyszedł.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
Propsy w h*j . Wyglada swietnie. Teaser mega, tylko narrator jest troche "captain obvious" (*dziadek pali fajkę, narator:"Dziadek zapalił fajkę" - no przecież widzę xD )  bez niego by może było lepiej. Bo dziadek jest swoim sposobem główny narrator.

 


Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Najnowszy screen z Przystani Heladii :O
Spoiler

@Nefario Jak to wytłumaczysz?
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Za taki mod to ja nawet zapłacę!
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy

bogu9821

[G2NK] Przystań Heladii
#27 2019-08-12, 23:40(Ostatnia zmiana: 2019-08-13, 12:46)
Długo nie było nic słychać o projekcie, ze względu na problemy zewnętrzne teamu (nie, nie było żadnych rozłamów :>), jednakże zaczynamy dalszą pracę nad modyfikacją. Niebawem rozpoczynają się testy pierwszego rozdziału (obejmuje on 44 zadania) oraz wstępne nagrywki dubbingu.
W niedalekiej przyszłości damy także więcej informacji o modzie i o rekrutacji do teamu.
 
while(false) Do();

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Długo nie było nic słychać o projekcie, ze względu na problemy zewnętrzne teamu (nie, nie było żadnych rozłamów :>), jednakże zaczynamy dalszą pracę nad modyfikacją. Niebawem rozpoczynają się testy pierwszego rozdziału (obejmuje on 44 zadania) oraz wstępne nagrywki dubbingu.
W niedalekiej przyszłości damy także więcej informacji o modzie i o rekrutacji do teamu.
Można wiedzieć ile osób pracuje nad projektem? Nefario zajmuje się organizacją tak jak wcześniej? I czy planujecie nowe forum czy jakiś powrót na tM z tematami czy coś?
 

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Długo nie było nic słychać o projekcie, ze względu na problemy zewnętrzne teamu (nie, nie było żadnych rozłamów :>), jednakże zaczynamy dalszą pracę nad modyfikacją. Niebawem rozpoczynają się testy pierwszego rozdziału (obejmuje on 44 zadania) oraz wstępne nagrywki dubbingu.
W niedalekiej przyszłości damy także więcej informacji o modzie i o rekrutacji do teamu.
Można wiedzieć ile osób pracuje nad projektem? Nefario zajmuje się organizacją tak jak wcześniej? I czy planujecie nowe forum czy jakiś powrót na tM z tematami czy coś?
1. W tej chwili 9 osób, jednakże w najbliższym czasie prawdopodobnie dostaniemy sporo wzmocnienie. Ale nie pogardzimy dodatkowymi ludźmi i tak.
2. Nefario nie zajmuje się już organizacją. Odszedł on z moddingu.
3. Planujemy przejście na nowe forum, jednakże w najbliższym czasie (18) stare forum zostanie przywrócone na jakiś czas.
 
while(false) Do();

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Filmik odnośnie rekrutacji.
https://www.youtube.com/watch?v=_2bKn2s4uM0
 
while(false) Do();

Laren

Laren

Użytkownicy
posty183
Propsy54
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Mam nadzieję, że staniecie na nogi i dacie radę dokończyć modyfikację na takim poziomie jaki sobie wyznaczyliście, czego wam szczerze życzę. Powodzenia.

Pozdrawiam
Laren
 

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy mod jeszcze powstaje? Strona Bractwa zniknęła bo domena wygasła i ciężko się czegokolwiek dowiedzieć. Swoją drogą miałem na tamtym forum pewne materiały i mam nadzieje , że nie przepadły na zawsze. Pozdrawiam.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry