Błędy wersji 1.4.91 21020 37

O temacie

Autor Psimgoth

Zaczęty 31.07.2017 roku

Wyświetleń 21020

Odpowiedzi 37

vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
@WinterKing Kereth

Zapomniałem jeszcze dodać, że łowcy głów z Papui Nowej Gwinei chcą zabić go na śmierć.

@gothic1210

Po prostu wydaj patcha naprawiającego te bugi, nikt nie wymaga żebyś tworzył coś nowego albo zaczynał od początku ;/

No ale dobra, kowalstwo i płatnerstwo  możesz dodać
 

gothic1210
  • Gość
kup mi jakąś grę na steamie albo załatw zwolnienie z egzaminu semestralnego z matmy to nawet tytany mogę dodać
 

Thorgan

Thorgan

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Zbanowany
@gothic1210  zrób jakieś donate. A po wpłacie określonej ilości zrobisz dla nas patch.
 

vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
@gothic1210

Mogę zaoferować legal roczny kluczyk do tego programu https://www.spyshelter.com/pl/pl-spyshelter-premium/ lub jakieś konto do prywatnych torrentów  ^^
 

Gorbaczow

Gorbaczow

Użytkownicy
posty27
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Błędy lub zmiany jakie miałem na wersji 1.4.91 w gildii bandyta w stosunku do tego co
miałem, gdy grałem w wersje 1.4.8 jako strażnik S0/najemnik NO od 4 roz. :)

1) Znikanie postaci, stworów czy naszej postaci. Wczytanie zapisu pomaga
2) W miejscach, gdy ktoś używa narzędzi one wiszą w powietrzu np: 3-4 kilofy, młotki :)
3) Wilson łowca orków nie dał questa pobocznego z przyniesieniem jedzenia od Wilka.
 Na 1.4.8 miałem to zadanie, gdy grałem strażnikiem SO.
Ale być może wywalony jest ten quest na wersji 1.4.91.
4) Alex nie dał questa pobocznego z odszukaniem opętanego Josepha. Na 1.4.8 miałem to zadanie.
Z tego co odbiło się mi o uszy w nowej wersji moda usunięty został ten quest.
Ale pewności nie mam.
5) Bloodwyn nie pojawia się w obozie uchodzców do Jarkendaru tylko jest przy bramie starego obozu więc nie ma jego kwestii z zasadzką.
 Na 1.4.8 był w tym obozie obok opuszczonej kopalni i użył podstępu, by zabić Beziego.
6) Nie idzie ukończyć questa "Kopalnia złota", bo Shrat nie ma opcji dialogowej.
 Być może błąd wyniknął, że najpierw załatwiłem do kopalni ochroniarza od myśliwych Magnusa i
 innego robotnika z parteru karczmy Shutfera, a dopiero potem udalem się na bagna do Shrata.
 Will wysłał mnie do Kosy, a ten sugerował, by szukać kogoś w obozie na bagnach, ale serio nie można zagadać wcześniej do innych, bo quest się zbuguje ?
Na 1.4.8 wszystko było ok, ale tam na 100% najpierw poszedłem do Shrata i też wczesniej z nim nie gadałem. A dopiero potem przekonywałem innych.
7) W 4 rozdziale dopiero za 3 pytaniem udało się kupić zbroje od łowców orków. Wcześniej nie reagował i odrzucał propozycję jakbym nie miał rudy :)
8) To samo przy kupowaniu ciężkiej zbroi u bandytów. Też dopiero przy trzeciej próbie udało się zakupić od Jensa mimo posiadania rudy na zakup.
9) 2 Karethów od 4 rozdziału. To samo było na 1.4.8
10) Rocky w obozie bandytów uczy siły, ale zabiera za malo pkt doświadczenia przy nauce. (Wyświetla się Siła +5 za 15pkt. umiejętności, a zabiera tylko 10 pkt)
11) Cor Kalom w Świątyni Śniącego rzucił się na oślep i wbiegł na ścianę.
12) Śniący nie atakował

Nie ukończyłem też questa od Quentina - "Sytuacja w starej kopalni" Nie wiem kogo mam znaleźć kto powie ludziom Gomeza co się tam stało :)
Podejrzewam, że Andrew, a on po tym jak przyszedł do obozu bandytów i później był atak strażników SO na obóz bandytów zniknął więc pewnie zginął, a nie miałem zamiaru używać kodu na jego przywołanie, by mod się czasem nie popsuł.

W sumie nieźle, bo udało się skończyć wszystkie questy prócz dwóch
Kopalnia złota i Sytuacja w starej kopalni. I grę skończyć.
Natomiast na 1.4.8 wszystko udało się mi wykonać,
ale miałem pod koniec 5 rozdziału buga w Świątyni Śniącego,
że gra nie reagowała na strzał z łuku we wnękę i byłem zablokowany z grą.
Być może powodem tego było to, że 1.4.8 przechodziłem na
system pack 1.1. A 1.4.91 już z system pack 1.6.
Nawet dx 11 znacznie lepiej działa z nowszym system packiem :)
 

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
najlepiej to by bylo przepisać tego moda na nowo bez tych zmian w gildiach, ale mi się nie chce 3 raz zaczynać to samo...
serio? dlatego ja porzuciłem kontynuację niefortunnego "Przebudzenia" z racji przekombinowania i bugów. Mod powinien być ich pozbawiony  . Jak Ci się nie chce to powinineś udostepnić skrypty ER , może ktoś by to kontynuował  .
 

K@T

K@T

Użytkownicy
posty152
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To taka pierdoła, ale czy da się zrobić, by po śmierci otwierało się automatycznie menu, albo wybór Nowa gra lub Wczytaj.
 

Henioo

Henioo

Użytkownicy
posty61
Propsy3
  • Użytkownicy
Nie wiem, czy to błąd, czy może specjalnie tak zrobiono, ale skradanie, okradanie i otwieranie zamków nie wymaga PN.

https://i.imgur.com/cOEL0a1.jpg
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
To celowe.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Henioo

Henioo

Użytkownicy
posty61
Propsy3
  • Użytkownicy
Woda w Starym Obozie koło Gravo jest zamrożona, można po niej chodzić.
 

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
To taka pierdoła, ale czy da się zrobić, by po śmierci otwierało się automatycznie menu, albo wybór Nowa gra lub Wczytaj.
bez problemu.
 

Henioo

Henioo

Użytkownicy
posty61
Propsy3
  • Użytkownicy

Henioo

Błędy wersji 1.4.91
#31 2018-03-16, 01:54(Ostatnia zmiana: 2018-03-25, 22:58)
Kupiłem wszystkie strzały od Smitha obozie bandytów i teraz, gdy trenuje łukiem, woli "strzelać" mieczem, bo nie ma żadnych strzał.

https://i.imgur.com/jWCshBR.jpg

Rabusie z misji Emanuela z obozu bandytów mają krzaczki w nazwie "rabuś".

https://i.imgur.com/BlfSw7A.jpg

EDIT:

Wrzesień tutaj powinien mieć postać dopełniacza. Dwudziesty ósmy (kogo? czego? - dopełniacz) września.

https://i.imgur.com/qqk2MrQ.jpg

W wieży w Starym Obozie w powietrzu wisi beczka.

https://i.imgur.com/XuH2URy.jpg

Poza tym w misji z buntem zbieraczy ryżu jest mały błąd pozostały po oryginalnej misji. Po misji Jarvis mówi Beziemu, że rozjebał pół obozu, nawet jeśli poszło się z Horacym i zabiło się tylko Lewusa + Ryżowego Księcia, a więc ani trochę pół obozu.

EDIT 2:

Claw ma za mało siły na swój miecz (Krwawe Ostrze, wymaga 100) i nie ma  żadnych strzał, przez co nie może używać ani miecza, ani łuku, więc walczy pięściami.

EDIT 3:

Po kilku misjach Bandytów w rozdziale czwartym, w którym zabija się Strażników, wszyscy Bandyci zaczynają rozmowę z Bezim od "Zginął członek Starego Obozu, itd".

Quentin ciągle sprzedaje tę samą zbroję po wybraniu "Potrzebuję lepszego pancerza". Ta opcja powinna być dostępna tylko raz.

Gdy Gorn jest w pobliżu, gdy walczysz ze Strażnikami przy Wolnej Kopalni, Gorn dołączy do strażników i bije Beziego, a potem go okrada.

Gdy ma się za dużo przedmiotów w ekwipunku, gra wywala do systemu podczas zmieniania lokacji, np. z Old World do kopalni.

Po zrobieniu zadania z kopalnią złota, Wilson mówi, że trzeba znaleźć skrytkę na zebrane złoto, ale potem nic nie mówi i nie ma żadnych dialogów.

Ten błąd istnieje już długi czas, bo pamiętam go z pierwszego grania. Po znalezieniu "dużego bandaża" (np. w Starej Kopalni) można dać go gołemu faciowi z obozu na bagnie, siedzącemu w karczmie na jeziorze, bez żadnej rozmowy wcześniej.

Santino w Starej Kopalni nosi "miecz Vurta". Można go użyć po pobiciu go w misji z zaginionym Vurtem, nie znajdując nawet jego ciała.
 

sweet123

sweet123

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, czy ktoś znalazł sposób na rozwiązanie zadania Kopalnia złota. U mnie shrat nie ma żadnych opcji dialogowych związanych z zadaniem. Jest jakiś sposób na dokończenie? Mam już jednego kopacza i ochroniarza.
Miałem problem z zadaniem skradzione artefakty u mnie w chacie nie było uciekiniera ale użyłem kodu na kostur i udało się  je dokończyć.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie masz iść do Shrata, tylko do Ghorima.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
Tutaj jest link do najnowszej wersji tego moda: https://www.moddb.com/mods/na29142/downloads/banda-quentina-wer-093-najnowsza

Proszę mi w tym temacie zgłaszać błędy w zadaniach wg szablonu (proszę kopiować):
Nazwa zadania:
Gildia:
Rozdział:
Opis błędu:
 

Nowuś

Nowuś

Użytkownicy
posty22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Nowuś

Błędy wersji 1.4.91
#35 2020-01-10, 19:12(Ostatnia zmiana: 2020-01-10, 22:02)
Nazwa zadania: Kopalnia Złota
Gildia: Bandyta
Rozdział: II
Opis błędu: Brak dialogu rozwijającego dalsze zadanie/zadania. Po dotarciu do kopalni wraz z Willem, Shutferem, Shartem oraz Magnusem i odbytej rozmowie z Willem misja kończy się powodzeniem, oznaczając ją w dzienniku zadan jako zakończona. Następnie nie ma żadnego dialogu, jest tylko "Koniec".

Edit: Więc nie ważne, ponieważ Info z dołu wyjaśnia.
 
Mad Nowuś

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
To nie jest błąd, Outlander po prostu uciął ten wątek poczynając bodaj od 1.4.8., bo następne zadanie było niedokończone.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Więc dobra okazja żeby to dokończyć bo wątek fajny. :)
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry