Sprawy związane z MacDunem 65119 290

O temacie

Autor Werewolf

Zaczęty 8.06.2017 roku

Wyświetleń 65119

Odpowiedzi 290

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
@Wowoz Ty akurat to inna sprawa, taka tradycja :lol2:

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
@Aztek serio posłuchałeś się @Marid. Nie wierzę własnym oczom  O_O.

Jeśli to będzie na podobnych zasadach jak on mówił to mi pasuje.
 
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Żałosne jest to, że w ogóle ktokolwiek jest pod czyjąś ochrona. Wiadomo, że zawsze były osoby, które choćby nie wiem co, się nie zbanuje, ale jakieś mad cuma chronić, bo go prowokują i cisna z niego beke...?
Z jednej strony masz rację - protekcja wybiórczych osób to chujowy pomysł. Z drugiej - daliście do tego niestety bardzo dobry powód.

Jechanie po MacDunie jest w porządku, od tego zacznijmy, dopóki nie jest to ad personam, nie dotyka jego życia prywatnego itd. A to robicie niestety nagminnie, dlatego patrzę na to ze zdegustowaniem. Nie ma imo nic złego w nazwaniu kogoś kretynem od czasu do czasu, ale kiedy czytanie tego jest rutyną po każdym wejściu na tM, to znaczy, że coś jest nie w porządku. Ostatni ~miesiąc na forum to niestety szukanie rozrywki, często bardzo na siłę. Cieszę się z rezultatów, jakie przyniosły ostatnie zasady, bo faktycznie bardziej czepiacie się tego, co napisał, a nie, że jest kretynem dla zasady.

Zbanowanie go też nie będzie żadnym rozwiązaniem. Dobrze wiemy jak to się skończy. Zniknie z forum, wy dalej będziecie cisnać na sb bekę jaki to był głupi, gdy po czasie radość z tego się skończy, w świetle reflektorów wpadnie kolejny "debil". Proponuję trzymać się złotej zasady tM - prawdziwa radość jest wtedy, kiedy sam prosi o banowanie. Ale jeżeli chcecie go gnoić w ten sposób, to jesteście chujowymi hehe prowokatorami i pierwsi tego bana powinniście dostać.

Jakieś pytania?
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Jakieś pytania?

Temat nie zniknie, może dziać się tutaj burdel? No i konsekwencje jak mniemam będą po obu stronach?
 
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
No i konsekwencje jak mniemam będą po obu stronach?
Tak, dokładnie jak się umawialiśmy.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Sprawy związane z MacDunem
#25 2017-06-09, 23:39(Ostatnia zmiana: 2017-06-10, 00:00)
Ale macie problemy, naprawde ...

Zalosne jest to ze ja TYLKO  wypowiadam sie o grach praktycznie od pol roku, a nawet dluzej, niektorych cisnie dupa chyba ze ich lofciane tytuly sa krytykowane jakbym tylko ja to robil, bo osoby na innych forach i recenzje wcale tego nie robia AHA

I do tego nowi uzytkownicy jeszcze maja czelnosc mnie ciagle jechac na sb, uzytkownika ktory pamietal stare forum, tylko dlatego ze mam inny gust i lubie cos innego, i jechanie po mnie STALO SIE TO TAKIE MODNE ZEBY LIZAC DUPKI STARSZYM UZYTKOWNIKOM I BEDA TACY COOL I SUPERASNI

I co, zadowoleni z siebie? Staliscie sie gwiazdami tM?   Nawet nie odpowiadajcie

 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem

Duke Nukem
Gry (themodders@telegram)

Sprawy związane z MacDunem
#26 2017-06-09, 23:45(Ostatnia zmiana: 2017-06-09, 23:59)
Ale macie problemy, naprawde ...

Lepiej srać w temacie niż na SB.

MAC jak twoje gierki się jedzie to ból dupy wyjeżdża na nowy poziom - Medal of Honor, ale ok ok XD.

Jeśli ja według ciebie jestem "Newfagiem" to polecam się na przyszłość  :lol:.

I co, zadowoleni z siebie?

Jeszcze jak, normalnie lepiej dupy nigdy w życiu nie lizałem XD. Wywal coś z siebie jeszcze, bo dowiedziałem się tutaj sporo nowych rzeczy to może uświadomisz mi kolejne 10 nowych.
 
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja proponuje McDun, żebyś skorzystał z rady Allaha i faktycznie wyciągnął z linczu jakieś wnioski. Nie wyciągnąłeś.
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem

Duke Nukem
Gry (themodders@telegram)

Sprawy związane z MacDunem
#28 2017-06-10, 00:01(Ostatnia zmiana: 2017-06-10, 00:07)
Ja proponuje McDun, żebyś skorzystał z rady Allaha i faktycznie wyciągnął z linczu jakieś wnioski. Nie wyciągnąłeś.

Ale przecież, on wyciągnął nie widzisz? Zamiast ukrywać się z częścią swojej opini napierdala prosto z mostu przez co o wiele łatwiej jest go zrozumieć XD. Mac Dun tak trzymać im łatwiej tym lepiej.

W ogóle nie rozumiem twojej logiki Mac. Najpierw piszesz, że mamy problemy, a po namyśle dajesz się w to wkręcić i hajla bajla jedziemy znowu z kołowrotem geniuszy i wyrażania swojej najlepszej opinii i innych rzeczy.

Bardzo łatwo tobą manipulować, nawet za łatwo, ale cóż tak też można.
 
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Ale macie problemy, naprawde ...

Zalosne jest to ze ja TYLKO  wypowiadam sie o grach praktycznie od pol roku, a nawet dluzej, niektorych cisnie dupa chyba ze ich lofciane tytuly sa krytykowane jakbym tylko ja to robil, bo osoby na innych forach i recenzje wcale tego nie robia AHA

Podjąleś temat, żebyśmy zamiast pierdolenia na sb odpalili tak znamienitą grę jak Medal of Honor: Allied Assault i ją sobie przeszli. Gdy podjąłem rękawice i stwierdziłem bez żadnych docinków, że debil/idiota/bałwan/kretyn/dodaj coś więcej, że przeszedłem w 9h (przy czym tak naprawdę wyszło, że w 6h) i miałem na to niezbite dowody, zacząłeś wjeżdżać argumentami ad personam, że jestem kretynem. Więc kto tu ma problemy?

Dodatkowo, gdy mnie poniosło i nazwałem Cię debilem (co i tak zostało dostrzeżone przez Azteka, który kazał mi się przyhamować), to Cię przeprosiłem. Ty tego dzisiaj nie zrobiłeś. Wyciągnij wnioski.
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem

Duke Nukem
Gry (themodders@telegram)

Sprawy związane z MacDunem
#30 2017-06-10, 00:15(Ostatnia zmiana: 2017-06-10, 09:36)
Dodatkowo, gdy mnie poniosło i nazwałem Cię debilem (co i tak zostało dostrzeżone przez Azteka, który kazał mi się przyhamować), to Cię przeprosiłem. Ty tego dzisiaj nie zrobiłeś. Wyciągnij wnioski.
ALE ZROZUM, ŻE JA JESTEM JEDYNYM  ŚWIĘTYM, PATRZ NA SIEBIE, A NIE NA INNYCH KURNA xD.

Tak mniej więcej odpowiedział z 2 miechy temu na to samo pytanie.
 
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Przystopuj Diuk, bo to nawet nie jest merytoryczne. xD
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Przystopuj Diuk, bo to nawet nie jest merytoryczne. xD

Wiem, ale ta karuzela za bardzo mnie poniosła ostatnio. Mam nadzieję, że przez weekend się ogarnę.
 
 

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
Maciek olej ich dawaj na browara.
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
Nie ma imo nic złego w nazwaniu kogoś kretynem od czasu do czasu, ale kiedy czytanie tego jest rutyną po każdym wejściu na tM, to znaczy, że coś jest nie w porządku.

I to oczywiście problem jest w osobach mówiących ,,kretyn" niż w samym ,,kretynie". Brawo aztek, zacząłeś pracować w wyborczej czy coś?

Zamiast zająć się przyczyną problemu będziesz zajmować się wynikami tego problemu.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Leoxiq1993

Leoxiq1993

Użytkownicy
Mistrz
posty175
Propsy75
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mistrz
Czekajcie, bo w temacie nie jestem do końca. Ktos tak na serio uważa, że Mac dun i Aztek to ta sama osoba ta? xd
 
Pozdrawiam mame i tate

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
Jakieś pytania?
forumowa maskotka? pisałem kiedyś że nie wyświadczacie mu tym żadnej przysługi. ciężko prowokować kogoś kto przez prawie 4 godziny twierdzi że jakiejś gry nie można ukończyć szybciej niż on... lore lotro? dobrze że mam sklerozę i nie zapamiętuję więcej niż kilka jego potknięć ale tego są dziesiątki. stały ban na sb pozwoli mu rozwijać talenty w postach, tam będzie widać skalę zidiocenia bo na sb za szybko wszystko znika.

ze mam inny gust i lubie cos innego
twój gust i opinie nikogo nie interesują.
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Olejcie się nawzajem, nie dyskutujcie ze sobą i wszyscy będą szczęśliwi. A najlepiej chodźmy na dziewczyny. :D

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.

Ali G

Sprawy związane z MacDunem
#38 2017-06-10, 09:33(Ostatnia zmiana: 2017-06-10, 11:59)
Serio @Aztek, tylko dlatego? Czy normalny człowiek przejmuje się, że w internetach i to na forum o goticzku ktoś mu ciśnie? Spinasz się o to, że w cs przez cały mecz ktoś Ci krzyczy do ucha, że rucha Ci matkę, albo jaka to z Ciebie cyka blyat i takie tam? Albo prosty przykład, czy ktoś dostał bana, albo chociaż warna za to jak przez kilka stron wszyscy cisneli po edku za jego łoj na włosach i obroże na szyi wstawiając przy tym bez jego zgody zdjęcia i link do fejsa, bo moim zdaniem nie(choć jeśli się mylę to mnie popraw). To jest tylko kolejny random, który płacze bo nikt nie myśli, nie mówi tak jak on i go wyzywajom z czym nie raz leciał do adminów. Przy czym nieważne jakby go gnoił nie poprosi o bana, bo jest za głupi. Każdy normalny człowiek po tym wszystkim już by dawno dał sobie spokój, ale nie mad cum.

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Sprawy związane z MacDunem
#39 2017-06-10, 09:40(Ostatnia zmiana: 2017-06-10, 09:51)
Cytuj
To jest tylko kolejny random, który płacze bo nikt nie myśli, nie mówi tak jak on i go wyzywajom z czym nie raz leciał do adminów
@AliG

Ja placze?

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA  :lol2: :lol2: :lol2:

Ciekawe skad sie wydzielil ten spam, kto zalozyl temat o linczu, kto ciagle placze ze powininiem dostac bana? PSTTTTTT NIE JA


NIGDY ALI NIE LECIALEM DO ADMINOW GDY MNIE WYZYWANO
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry