[G2NK] Odyseja 2.0 PL 124788 190

O temacie

Autor Barnaba

Zaczęty 10.05.2017 roku

Wyświetleń 124788

Odpowiedzi 190

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co do nordmaru - słabo ovobowany, ale robi wrażenie wielkością, całkiem klimatyczny, mogli by tylko bardziej ovobować tą mape bo świeci pustkami
 

matekacp

matekacp

Użytkownicy
posty136
Propsy81
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Jest z powrotem angielskie tłumaczenie i to do najnowszej wersji. Sek w tym ze to znowu tlumaczenie by google translator, ale polecam jesli komus to nie przeszkadza.
 

SanTiago

SanTiago

Użytkownicy
posty212
Propsy47
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
Czyli takie jak w Returningu? :P
 

Rander

Rander

Użytkownicy
posty20
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Podacie link do translate bo znaleźć nie mogę. I tak takie jak w returningu.
 

SanTiago

SanTiago

Użytkownicy
posty212
Propsy47
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
No to jak tak to nie jest źle. Grałem w Returninga z na tym translejcie i nie było tragicznie.
 

matekacp

matekacp

Użytkownicy
posty136
Propsy81
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Tutaj masz tłumaczenie :
https://www.worldofgothic.de/dl/download_522.htm

Ja już kończę 1 rozdział, z 15h +/- mi to zajelo, gra sie w sumie narazie przyjemnie questy i swiat sa na poziomie, mimo ze ten mod to gigant,  mam nadzieje ze tak pozostanie.
 

matekacp

matekacp

Użytkownicy
posty136
Propsy81
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Jaki jest warunek aby zalozyc amulet lub 2 pierscienie ? Jestem na Tamorze a nadal mam te opcje zablokowanne
 

Rander

Rander

Użytkownicy
posty20
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wie ktoś gdzie są miecze paladynów?
 

Nefario

Nefario

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty410
Propsy436
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
Wszystkie prezentacje światów z modyfikacji można od teraz znaleźć w jednym temacie:
https://bractwogothica.pl/thread-1289.html
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy

xendix

[G2NK] Odyseja 2.0 PL
#49 2018-07-29, 19:28(Ostatnia zmiana: 2018-08-03, 09:58)
Wiem że robię odkop ale przeszedl ktoś odyseje po angielsku do konca?
Ten mod jest tego warty czy pomimo tego ze jest tak ogromny jego zawartosc jest kiepska?


Post połączony: 2018-07-30, 12:19
Mam problem z d11 w tym modzie.
Zainstalowalem te wersje tekstur dla odysei ale zawsze gdy wczytuje gre nie z poziomu menu zaraz po odpaleniu to wszystko jest czarne.
Ktos tez tak mial?Moze to problem wersji d11?

Edit:Przeszedłem prawie cala pierwsza wyspe ale gram bez d11 wiec ostatni problem nadal aktualny jezeli ktos chcialby pomoc

Jest jakis dziwny bug z pierscieniami(mozna miec tylko 1 jak sie zdejmie i sproboje jeszcze raz zalozyc),widzialem ze ktos o tym pisal wczesniej ale nie da sie zalozyc amuletu jak sie go zdejmie
 

Jarvis90

Jarvis90

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Jarvis90

[G2NK] Odyseja 2.0 PL
#50 2018-08-04, 20:13(Ostatnia zmiana: 2018-08-04, 20:25)
Zdaje się że sposobem na bug z pierścieniem/amuletem to zapisać grę, a potem wczytać i wtedy się już zakładają chyba i amulet i pierścień, czy tam 2 pierścienie. Ja na angielskiej 2.0 grałem bodajże do marca, to doszedłem chyba do 3 rozdziału do Khorinis i byłem blisko wejścia do koloni. Z tego co pamiętam na wcześniejszej wersji chyba 1.4 Jakiś użytkownik tutaj pisał o zadaniach w Varancie, możliwe że przeszedł wcześniejszą wersję całą. Jeśli zapytałbyś mnie o zdanie to i Adarmos i Tamora, i później jeszcze jedna wyspa stoją na wysokim poziomie, tzn. jak dla mnie questy są naprawdę ciekawe,kreatywne, fabuła wciąga, naprawdę mnie zassało chociaż miałem duży hype na to raczej  że w 2.0 będzie Khorinis i górnicza dolina. Ale tak naprawdę jak doszedłem do khorinis to już trochę się rozczarowałem. Później nie wiem jak to jest bo nie grałem dalej :P.

Post połączony: 2018-08-04, 20:25
Tylko trzeba uważać z tego co pamiętam w Tamorze, żeby w miarę szybko ogarnąć zadanie ze Stamlerem i Szybko uczyć się też umiejętności dodatkowych takich jak np. usuwanie serc.  Bo można dostać się do kopalni bodajże soli i zabić golema. A potem jak się okazało że potrzeba serca chyba 3 golemów to musiałem wczytywać i znowu robić część tych samych questów żeby mieć serce golema soli bo wcześniej go zabiłem i nie wiedziałem że potrzebne jest też jego serce i nie nauczyłem się umiejętności. Ogólnie te umiejętności myśliwskie jak pozyskiwanie tam skór itp. już chyba w adarmos trzeba się szybko nauczyć bo potem zostaje wczytywać i powtarzać questy, bo zabiło się np. wilki a potem okazuje się że trzeba ich skóry, czy topielców, nie pamiętam już.
 

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam wrażenie, że już mało kto niestety czeka na premierę polskiej wersji do tego moda, a szkoda, bo Odyseja z pewnością zasługuje na większy hype.
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy

xendix

[G2NK] Odyseja 2.0 PL
#52 2018-08-04, 21:25(Ostatnia zmiana: 2018-08-05, 13:36)
@Jarvis90 dzieki za porade z sercami.
Wlasnie jestem na Tamorze i to jest 4 wyspa.mam 20 godzin gry za soba.
Sprawdze jak to z tymi pierscieniami i napisze.
Co do questow to zgadzam sie do tego momentu gdzie doszedlem.Staly na wysokim poziomie na tle innych modow.
Na tej pierwszej wyspie(nie chce przekrecic nazwy) tworcy pomysleli i potwory respily sie jak nie miales wyuczonej umiejetnosci skorowania aby zakonczyc quest.
Jedyne co mnie boli w tym modzie to zmarnowany potencjal ovobowania lokacji,przydaloby sie wiecej roslin,elementow otoczenia bo miejscami widac zbyt duze gole polacia terenu i psuje to estetyke.
Mozna by dodac jeszcze jakies dodatkowe dialogi powtarzalne dla postaci aby nie bylo tak malo opcji w rozmowach z nimi,chociaz z drugiej strony to plus bo nie ma zbednych linijek tekstu ktore i tak nie wplywaja na rozgrywke a idąc poprawnym tokiem myslenia to czemu w ogole glowny bohater mialby zadawac takie pytania.
To ostatnie jest z pewnoscia plusem dla jednych a minusem dla drugich.

Post połączony: 2018-08-05, 13:36
Sposob Jarvisa na odbugowanie pierscieni dziala.
Poza tym zainstalowalem d11 bez tekstur z odysei i caly mod wyglada tysiac razy lepiej.
Zniknely puste przestrzenie i calosc wyglada tak jak powinna.

Z pewnoscia najlepszy mod do gothica razem z Dark Saga
 

Barnaba

Barnaba

Użytkownicy
posty276
Propsy288
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
 Zostały tylko pliki z folderu "Dialoge" do przetłumaczenia, przetłumaczonych z niego jest ponad połowa z ponad 1200. Aktualnie Odyseje 2.0 tłumaczy jako jedyny nas niezawodny tłumacz @metek58, ale znaleźliśmy drugiego tłumacza, który po przejściu Odysei RU zacznie pomagać metkowi, a aktualnie tłumaczy inną modyfikację. Niestety ze względów zdrowotnych z tłumaczenia musiał zrezygnować @smox :( Więc w skrócie działamy cały czas do przodu i za jakiś czas ujrzycie całkowicie spolonizowaną Odyseję! :)
 

Hatapon

Hatapon

Użytkownicy
posty159
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś może dlaczego nie mogę odpłynąć z khorinis? Mam te skrzynie rudy ale nikomu nie mogę ich oddac, tak samo nie mogę uwolnić cedrica a wybiłem chyba z pół khorinis już, błagam pomocy
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
zobacz do solucji
 

Hatapon

Hatapon

Użytkownicy
posty159
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Solucja nic nie daje, solucja została napisana do innej wersji gry i już wcześniej miałem podovny problem z malarzem ale udało mi się go przypadkiem rozwiązać, teraz absolutnie nie wiem co robić i solucja również nie pomaga a chce wypłynąć z tego cholernego khorinis
 

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak stoją prace nad spolszczeniem? Pytam, żeby ten moloch nie odszedł totalnie w zapomnienie.
 

Khantor

Khantor

Użytkownicy
posty59
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak stoją prace nad spolszczeniem? Pytam, żeby ten moloch nie odszedł totalnie w zapomnienie.

Tłumaczeniem zajmuje się Bractwo Gothica i z tego co można wyczytać w temacie na ich forum to projekt żyje i ma się dobrze, przetłumaczono już całkiem sporo tekstu a bardzo dużo jest jeszcze do przetłumaczenia (bo Odyseja to ogromny mod - logiczne). O żadnej dacie premiery na razie nie ma w ogóle mowy, ale projekt żyje, więc jak autorom wystarczy cierpliwości (tak jak do Returninga, do Odyseji też co chwila wrzucają nowe wersje) to prędzej czy później spolszczenie się ukaże.
 

matekacp

matekacp

Użytkownicy
posty136
Propsy81
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Jak tam postępy nad spolszczeniem ?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry