[G2NK] Odyseja - W imię Króla/Odyssee - Im Auftrag des Königs v2.6.4 DE 34810 50

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 24.12.2016 roku

Wyświetleń 34810

Odpowiedzi 50

vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
Gdzie jakieś polskie let's play'e na YT ? Ogółem jest ich marna ilość.
 

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
 
while(false) Do();

vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
@bogu9821

Nadal potrzebuję tych twoich poprawionych skryptów angielskiego google patcha ? czy "ODYSSEY.2.4.1.EN.exe " już dobrze działa ?
 

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
 
while(false) Do();

vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
@bogu9821

To ciekawe jak inni grają po angielsku bez twoich  :lol2:
 

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
@vilkumen oni chyba grają na wersji starszej, bo spotkałem się z pewną osobą, która grała na starszej wersji (to jest 2.4.3) i tłumaczenie jej działało. Ja instalowałem i przeinstalowałem wiele razy, ale nic to nie dało. Przykładem takiej osoby jak ja jest Nylfaen. Mógłbyś podać przykład kto jeszcze gra po angielsku w 2.4.3?
Dowód, że moja paczka z tłumaczenie jest potrzebna: https://mega.nz/#!RY9kSZ5T!0rmJO5sHEPAGyPBVDmWMO4l9XezJE08sQTHDwbnFVcs (nie musisz pobierać, dajesz view video tylko).
 
while(false) Do();

vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
@bogu9821

Z kogo debila robisz ? zmieniłeś rozszerzenie pliku, co to ma znaczyć???
 

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Zmieniłem rozszerzenie mojej paczki z modem, bo nie chciałem jej zastępować, tylko ją "wyłączyłem" i wgrałem tą z instalatora ;)
Teraz jak chcesz możesz już z ODYSSEY.2.4.1.EN.exe zainstalować to tłumaczenie, bo je już twórcy moda moją paczkę zaaplikowali do instalatora (zostało to im wysłane). Wtedy na tym filmiku starą instalką to instalowałem i nie było to naprawione widocznie.
Dowód na to, że ja to naprawiłem jest ten screen, na którym pobrałem to 5 listopada, a naprawiłem i wrzuciłem link 6 listopada.
 
while(false) Do();

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
To da się grać po angielsku czy nie? Jak w ogóle wrażenia z modyfikacji? Daje rade?

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
@Squerol da się, na początku może się wydawać trochę nudna, ale potem jest bardzo fajna. Jak chcesz, to pobierz z mojego linku, a jak chcesz, to możesz z woga instalkę, bo już me skrypty w końcu do niej włożyli.
 
while(false) Do();

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
@Squerol da się, na początku może się wydawać trochę nudna, ale potem jest bardzo fajna. Jak chcesz, to pobierz z mojego linku, a jak chcesz, to możesz z woga instalkę, bo już me skrypty w końcu do niej włożyli.

Ok, dzięki, już zasysam.

Tak poza tym - przeszedłeś tą modyfikację?

NoWy96

NoWy96

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
czy miał ktoś problem z misją malarza?

Spoiler
gdy ubieram zbroje niewolnika i ściągam broń, orkowie i tak mnie atakują, grant też
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
czy miał ktoś problem z misją malarza?

Spoiler
gdy ubieram zbroje niewolnika i ściągam broń, orkowie i tak mnie atakują, grant też

Mam ten sam problem, ktoś wie jak to naprawić, czy może robię coś źle?
 

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pytanko ten dubbing to jest w wersji angielskiej czy tylko i wyłącznie w niemieckiej?
A i jeszcze jak trudna jest ta modyfikacja?Coś jak returning 2.0 czy dość łatwa (wybrałem legendarny poziom i nie wiem czy to nie strzal w kolano i nie bede sie meczył 500 h, w returningu gralem na normalu i hard)
 

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Pytanko ten dubbing to jest w wersji angielskiej czy tylko i wyłącznie w niemieckiej?
A i jeszcze jak trudna jest ta modyfikacja?Coś jak returning 2.0 czy dość łatwa (wybrałem legendarny poziom i nie wiem czy to nie strzal w kolano i nie bede sie meczył 500 h, w returningu gralem na normalu i hard)

Jak chcesz mieć dubbing, to instalujesz go z instalki i w odysee.ini dodajesz VDF=...  ODYSSEY.2.4.1.EN.MOD i odpalasz przez zwykłe OD
YSEE, nie ODYSEY(en).
Poziom na początku jest łatwy dosyć, potem trudnieszy się staje.
 
while(false) Do();

matekacp

matekacp

Użytkownicy
posty136
Propsy81
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Co do tłumaczenia angielskiego jest sredniawe jak mój angielski ale mimo to da sie wszystko  zrozumiec. Modyfikacja jest dobra naprawde polecam czasami az przytlacza wielkosc i sie nudzi ale wtedy robie przerwe i wracam niedlugo po to zeby przejsc. Obecnie jestem na 3/4 rozdziale. W Khorinis przeszedlem glowne misje i powrocilem do Tamory. Jedno Wam powiem pomimo tego ze lokacje moga wydawac sie duze i eksploracja moze nuzyc to fabula i niektore zadania sa tak gothicowe ( nie w sensie ze odgrzewany kotlet, tylko taki powiew swiezosci z klimatem goticzka) ze warto sie pomeczyc !
 

Corypheus

Corypheus

Użytkownicy
Posąg Beliara
posty118
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Posąg Beliara
Byłby ktoś zainteresowany autotranslatem deepla/googla, z niemieckiego na angielski, oficjalnej, pdf'owej solucji do moda Odyseja? Oczywiście nic profesjonalnego - ale całość jak najbardziej da się zrozumieć. Nie byłoby tylko screenów czy różnych spisów, które to są w oficjalnym, pdf'owym poradniku, same questy tylko i byłby to plik co najwyżej .txt.

Bo dłubię sobie coś takiego dla siebie, od czasu do czasu wrzucając niektóre misje w deepla z niemieckiego na angielski i wrzucam do notatnika, a szkoda, żeby tylko jedna osoba z czegoś takiego korzystała i żeby miało się zmarnować, jak kiedyś będę robił format. Także, jak ktoś jest zainteresowany, to "ożywiam temat" xD.

Warto zagrać? Moim zdaniem warto. Mod trochę ciężki w odbiorze, głównie przez zbyt duży jak na mój gusty rozmiar świata względem przedstawionej historii (zwłaszcza przesadnie nasrana Tamora), ale pograć warto choćby dla historii, która jest naprawdę ciekawa, nawet z auto-translatorowymi dialogami z niemieckiego na angielski. I sam gameplay też jest przyjemny. I dużo różnych rozbudowanych funkcji. No ogólnie plusy zasłaniają minusy.
 

Jesteśmy ludem wybranym. Bogactwo dla nas, władza dla Beliara. A jego królestwo nastanie, i zadrżą ci ku którym skieruje swój gniew! Więc zapłać propsem, bo inaczej zapłacisz krwią!

SkyneR

SkyneR

Użytkownicy
Kabaneri
posty16
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Kabaneri
 

Gaxio

Gaxio

Użytkownicy
posty44
Profesjabrak
  • Użytkownicy
możesz to zuploadowac na google drive bądź coś podobnego ?

Pozdrawiam
 

SkyneR

SkyneR

Użytkownicy
Kabaneri
posty16
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Kabaneri
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry