1polska.pl 6800 24

O temacie

Autor Adanos

Zaczęty 16.11.2016 roku

Wyświetleń 6800

Odpowiedzi 24

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
https://1polska.pl/

Jakiś czas temu powstała inicjatywa jednej listy społecznej do Sejmu. Można samemu się zapisać na taką listę lub głosować na reprezentantów, którzy wystartują w wyborach do Sejmu. Chodzi o to, aby do Sejmu mogli się dostać ludzie, którzy mają konkretne postulaty i chcą zmienić otaczającą nas rzeczywistość. Myślę, że warto się przyjrzeć tej inicjatywie w nadziei, że uda się zmienić w tym kraju na lepsze. No i odesłać na emeryturę obecną elitę.

Inicjatorem jest Konrad Daniel, który prowadzi kanał PodziemnaTV na youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=podziemnaTV

Więcej: https://1polska.pl/o_co_chodzi

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.

Kazzmir
O.D.A.L.

1polska.pl
#1 2016-11-16, 21:46(Ostatnia zmiana: 2016-11-16, 21:58)
chętnie do nich napiszę z kilkoma propozycjami dla przyszłych kandydatów:
- obowiązkowe testy na inteligencję
- równie obowiązkowe testy psychologiczne
- badania na poligrafie
- obowiązkowo ateiści albo wierzący którzy chcą państwa świeckiego
- łamanie zobowiązań wyborczych karane jest natychmiastowym wypadem z sejmu/senatu
- żadnych prawników
- żadnych byłych polityków
- ludzie szczęśliwi z życia, uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni
- obowiązkowy roczny kurs ekonomii, gospodarki itp
- obowiązkowa znajomość konstytucji
- tylko pragmatyczni kandydaci

 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

1polska.pl
#2 2016-11-16, 21:48(Ostatnia zmiana: 2016-11-16, 21:55)
Cytuj
- obowiązkowo ateiści albo wierzący którzy chcą państwa świeckiego
I większosc polakow zostaje skreslona z twoich wymagan xD
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
Cytuj
- obowiązkowo ateiści albo wierzący którzy chcą państwa świeckiego
I większosc polakow zostaje skreslona z twoich wymagan xD
jesteś idiotą
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy
chętnie do nich napiszę z kilkoma propozycjami dla przyszłych kandydatów:

- badania na poligrafie


Badania na poligrafie to nie wykrywacz kłamstw jak ci się wydaje tylko badania na ciśnienie krwi i pulsu. Mógłbym ci  zadać pytanie w taki sposób że przy usłyszeniu jego i tak by ci się podniosło ciśnienie. Odpowiedź bez względu jakby była i tak by zostanie zaliczona do kłamstw. Problemu zatem by nie mieli psychopaci i socjopaci, którzy nie czują żadnej skruchy przy łamaniu norm społecznych - tak jakby mało ich było w polityce.

@Kazzmir - państwo świeckie to jedno, ale agresywny ateizm zostawia próżnie po wierze chrześcijańskiej którą zastępuje lewactwo, marksizm, LGBT i Islam.

mathsicist

mathsicist

Użytkownicy
posty209
Propsy269
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
- obowiązkowe testy na inteligencję
Bez sensu bo co miałoby to oznaczać? Lepiej egzamin z prawa, konstytucji albo z WOSu aby odrzucić szambo

- obowiązkowo ateiści albo wierzący którzy chcą państwa świeckiego
Aha. A wierzący innego wyznania? Mormoni? IMO bzdurny wymóg. Aby państwo funkcjonowało w zdrowy sposób powinien być pluralizm światopoglądowy. Przykład: Dmowski dostrzegł zalety tego, że socjaliści na początku doszli do władzy i wprowadzili postępowe (jak na ówczesne czasy) reformy (m.in. prawa wyborcze kobiet)

- łamanie zobowiązań wyborczych karane jest natychmiastowym wypadem z sejmu/senatu
Wiesz, że przy tej inicjatywie jest to pusty zapis?


- żadnych prawników
- żadnych byłych polityków
Zgodnie z założeniami wspólną listę mają tworzy obywatele, interesujący się polityką, którym zależy na Polsce. Konsekwencją takiego założenia jest to, że osoba które znalazłyby się na tej liście byliby uczciwi i kompetentni. Myślę, że nie potrzebne są takie zaostrzenia. Zawsze znajdzie taki drugi kazzmir, który nie lubi Petru i nie chce ekonomistów na liście.

- tylko pragmatyczni kandydaci
Hasło w stylu "mowa nienawiści"
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.

Kazzmir
O.D.A.L.

1polska.pl
#6 2016-11-17, 10:44(Ostatnia zmiana: 2016-11-17, 17:16)
Bez sensu bo co miałoby to oznaczać? Lepiej egzamin z prawa, konstytucji albo z WOSu aby odrzucić szambo
- obowiązkowy roczny kurs ekonomii, gospodarki itp
pod itp dodaj co chcesz, byle kandydaci stawali się bardziej świadomi. ale i tak uważam że poziom IQ szybciej wyłapie jak mówisz szambo niż egzaminy z konstytucji, wosu czy prawa.

Aha. A wierzący innego wyznania?
mormoni i inni wierzący którzy chcą państwa świeckiego. przecież napisałem wierzący, nie zrobiłem listy innych wierzeń  bo jest zbyt długa, uogólniłem do wierzących w ogóle  :facepalm:

Wiesz, że przy tej inicjatywie jest to pusty zapis?
może puste. na tej stronie jest lista ludzi i gdy ktoś pisze zobowiązuję się do tego czy innego to oczekuję że tego dochowa, lub jeżeli nie będzie w stanie tego realizować to zrobi wszystko co w jego mocy żeby podejmować próby. wiesz, tu chodzi raczej o podjęcie prywatnego zobowiązania względem ludzi którzy ci zaufali że się nie skurwię. niech to będzie pusty nic dla ciebie nie znaczący zapis.

Zgodnie z założeniami wspólną listę mają tworzy obywatele, interesujący się polityką, którym zależy na Polsce. Konsekwencją takiego założenia jest to, że osoba które znalazłyby się na tej liście byliby uczciwi i kompetentni. Myślę, że nie potrzebne są takie zaostrzenia. Zawsze znajdzie taki drugi kazzmir, który nie lubi Petru i nie chce ekonomistów na liście.
interesujący się polityką prawnicy :lol2: pisałem kiedyś na tm o prawnikach w polityce, specjalistach od interpretacji, specjalistach od retoryki którzy powiedzą wszystko i nic. ŻADNYCH PRAWNIKÓW W POLITYCE, prawnicy na usługach polityków OK, ale nie jako politycy. wykluczenie jednego zawodu to żadne zaostrzanie praw i przywilejów.

czemu uważam że nie dla byłych polityków? naprawdę muszę to tłumaczyć?


Badania na poligrafie to nie wykrywacz kłamstw jak ci się wydaje tylko badania na ciśnienie krwi i pulsu. Mógłbym ci  zadać pytanie w taki sposób że przy usłyszeniu jego i tak by ci się podniosło ciśnienie. Odpowiedź bez względu jakby była i tak by zostanie zaliczona do kłamstw. Problemu zatem by nie mieli psychopaci i socjopaci, którzy nie czują żadnej skruchy przy łamaniu norm społecznych - tak jakby mało ich było w polityce.

@Kazzmir - państwo świeckie to jedno, ale agresywny ateizm zostawia próżnie po wierze chrześcijańskiej którą zastępuje lewactwo, marksizm, LGBT i Islam.
w następnym punkcie są badania psychologiczne, dodaj do tego poligraf czy jak to się nazywa i można wykluczyć dużą grupę ludzi którzy mają złe intencje.

państwo świeckie to nie wojujący na ulicach agresywni ateiści. co to w ogóle za pomysł agresywny ateizm  xD uważasz że państwo świeckie jest złym pomysłem z powodu agresywnych ateistów? xD ale zasadniczo zgadzam się że lewaków, marksistów, lgbt i islamistów z wyjątkiem polskich tatarów nie chcę w przyszłym sejmie. mam wrażenie że nie wiesz co to świeckie państwo.





nie trzeba dużo szukać, news z dzisiejszego dnia
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,20989399,poslanka-pis-ma-propozycje-dla-ateistow-oswiadczenie-ze-wyznaja.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta

Cytuj
Mam prawo oczekiwać od rządu i rządzącej partii polityki otwartych oczu i rozwiązywania rzeczywistych problemów. Wolni w swoim myśleniu i działaniu powinniśmy żądać od mieszkających i pracujących w Polsce cudzoziemców legalizowania pobytu i stworzyć skuteczniejszy mechanizm bezwzględnego egzekwowania tego obowiązku przez państwowe służby. Ale także, powinniśmy wymagać od ateistów, prawosławnych czy muzułmanów oświadczeń, że znają i zobowiązują się w pełni respektować polską Konstytucję i wartości uznawane w Polsce za ważne. Niespełnianie tych wymogów powinno być jednoznacznym powodem do deportacji.





 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Przykro mi Kazzmir, ale wydaje mi się, że pomysł testu na inteligencję jest conajmniej bzdurny. Jasne, że nie powinni pojawiać się w sejmie idioci, ale jeśli oczekujesz tylko najinteligentniejszych to jest to głupie. Ci ludzie są najbardziej oderwani od świata i nie rozumieją problemów społecznych. Najlepiej wziąć ludzi o przeciętnej inteligencji, ale z odpowiednimi kwalifikacjami.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.

Kazzmir
O.D.A.L.

1polska.pl
#8 2016-11-17, 16:21(Ostatnia zmiana: 2016-11-17, 16:32)
Przykro mi Kazzmir, ale wydaje mi się, że pomysł testu na inteligencję jest conajmniej bzdurny. Jasne, że nie powinni pojawiać się w sejmie idioci, ale jeśli oczekujesz tylko najinteligentniejszych to jest to głupie. Ci ludzie są najbardziej oderwani od świata i nie rozumieją problemów społecznych. Najlepiej wziąć ludzi o przeciętnej inteligencji, ale z odpowiednimi kwalifikacjami.
jak wyciągniesz z tłumu tych o przeciętnej inteligencji bez sprawdzenia jej? nie oczekuję geniuszy powyżej 160IQ, ale jakiejś minimum może zostać ustalone, wiem że to może dziwne, nie wygodne, może nawet skazujące pewne grupy ludzi na marginalizację, ale taki zastanowi się kilka razy gdy dowie się że trzeba siąść i machnąć test i zostanie politykiem którego jedynym zadaniem będzie głosować. ustalmy jedno, oni tam siedzą i głosują, robią za manekiny, kurwa może inteligencja nie jest im potrzebna?. kwalifikacji też nie zmierzysz bez ich sprawdzenia. można powiedzieć cokolwiek, nawet skłamać i dostać się do sejmu. misiewicz przykładem, który plątał się z kłamstwach na temat wykształcenia. może misiewicz jest złym przykładem bo nie jest posłem, ale mimo wszystko kłamał w żywe oczy.
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Hmm... Niby racja. My bad.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Chyba u kazzmira objawila sie choroba, zwana religiofobia. Polega na widzeniu wszedzie negatywów, wad, i wytykanie kazdej zlej decyzji kościoła, oraz poswiadome wyszukiwanie informacji o pedofilach ksiedza, mogą tez wystapic objawy hejtowania.

Zreszta od kiedy kościół rządzi krajem, ze państwo ma byc świeckie, kisne
 

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy
Bez sensu bo co miałoby to oznaczać? Lepiej egzamin z prawa, konstytucji albo z WOSu aby odrzucić szambo
- obowiązkowy roczny kurs ekonomii, gospodarki itp
pod itp dodaj co chcesz, byle kandydaci stawali się bardziej świadomi. ale i tak uważam że poziom IQ szybciej wyłapie jak mówisz szambo niż egzaminy z konstytucji, wosu czy prawa.

Aha. A wierzący innego wyznania?
mormoni i inni wierzący którzy chcą państwa świeckiego. przecież napisałem wierzący, nie zrobiłem listy innych wierzeń  bo jest zbyt długa, uogólniłem do wierzących w ogóle  :facepalm:

Wiesz, że przy tej inicjatywie jest to pusty zapis?
może puste. na tej stronie jest lista ludzi i gdy ktoś pisze zobowiązuję się do tego czy innego to oczekuję że tego dochowa, lub jeżeli nie będzie w stanie tego realizować to zrobi wszystko co w jego mocy żeby podejmować próby. wiesz, tu chodzi raczej o podjęcie prywatnego zobowiązania względem ludzi którzy ci zaufali że się nie skurwię. niech to będzie pusty nic dla ciebie nie znaczący zapis.

Zgodnie z założeniami wspólną listę mają tworzy obywatele, interesujący się polityką, którym zależy na Polsce. Konsekwencją takiego założenia jest to, że osoba które znalazłyby się na tej liście byliby uczciwi i kompetentni. Myślę, że nie potrzebne są takie zaostrzenia. Zawsze znajdzie taki drugi kazzmir, który nie lubi Petru i nie chce ekonomistów na liście.
interesujący się polityką prawnicy :lol2: pisałem kiedyś na tm o prawnikach w polityce, specjalistach od interpretacji, specjalistach od retoryki którzy powiedzą wszystko i nic. ŻADNYCH PRAWNIKÓW W POLITYCE, prawnicy na usługach polityków OK, ale nie jako politycy. wykluczenie jednego zawodu to żadne zaostrzanie praw i przywilejów.

czemu uważam że nie dla byłych polityków? naprawdę muszę to tłumaczyć?


Badania na poligrafie to nie wykrywacz kłamstw jak ci się wydaje tylko badania na ciśnienie krwi i pulsu. Mógłbym ci  zadać pytanie w taki sposób że przy usłyszeniu jego i tak by ci się podniosło ciśnienie. Odpowiedź bez względu jakby była i tak by zostanie zaliczona do kłamstw. Problemu zatem by nie mieli psychopaci i socjopaci, którzy nie czują żadnej skruchy przy łamaniu norm społecznych - tak jakby mało ich było w polityce.

@Kazzmir - państwo świeckie to jedno, ale agresywny ateizm zostawia próżnie po wierze chrześcijańskiej którą zastępuje lewactwo, marksizm, LGBT i Islam.
w następnym punkcie są badania psychologiczne, dodaj do tego poligraf czy jak to się nazywa i można wykluczyć dużą grupę ludzi którzy mają złe intencje.

państwo świeckie to nie wojujący na ulicach agresywni ateiści. co to w ogóle za pomysł agresywny ateizm  xD uważasz że państwo świeckie jest złym pomysłem z powodu agresywnych ateistów? xD ale zasadniczo zgadzam się że lewaków, marksistów, islamistów z wyjątkiem polskich tatarów i lgbt nie chcę w przyszłym sejmie. mam wrażenie że nie wiesz co to świeckie państwo.





nie trzeba dużo szukać, news z dzisiejszego dnia
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,20989399,poslanka-pis-ma-propozycje-dla-ateistow-oswiadczenie-ze-wyznaja.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta

Cytuj
Mam prawo oczekiwać od rządu i rządzącej partii polityki otwartych oczu i rozwiązywania rzeczywistych problemów. Wolni w swoim myśleniu i działaniu powinniśmy żądać od mieszkających i pracujących w Polsce cudzoziemców legalizowania pobytu i stworzyć skuteczniejszy mechanizm bezwzględnego egzekwowania tego obowiązku przez państwowe służby. Ale także, powinniśmy wymagać od ateistów, prawosławnych czy muzułmanów oświadczeń, że znają i zobowiązują się w pełni respektować polską Konstytucję i wartości uznawane w Polsce za ważne. Niespełnianie tych wymogów powinno być jednoznacznym powodem do deportacji.

W takim razie nigdy nie spotkałeś się z socjopatą. Na to nie ma testów. Z takim człowiek trzeba przebywać przez dłuży czas żeby wiedzieć że to socjopata. Bo jaki test to by nie był socjopata ci go skłamie i nawet o tym nie będziesz wiedział.

Nie wiem co to państwo swieckie daj spokój mieszkam w takim od 11 lat. Chodzi mi o anty-chrześcijańskie postawy jak burzenie kościołów we Francji i stawianie meczetów. Chcesz LGBT i tatarów w rządzie? Pojeb z ciebie.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Chyba u kazzmira objawila sie choroba, zwana religiofobia. Polega na widzeniu wszedzie negatywów, wad, i wytykanie kazdej zlej decyzji kościoła, oraz poswiadome wyszukiwanie informacji o pedofilach ksiedza, mogą tez wystapic objawy hejtowania.

Zreszta od kiedy kościół rządzi krajem, ze państwo ma byc świeckie, kisne

Podbiję Kazzmira: Jesteś kretynem.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Chyba u kazzmira objawila sie choroba, zwana religiofobia. Polega na widzeniu wszedzie negatywów, wad, i wytykanie kazdej zlej decyzji kościoła, oraz poswiadome wyszukiwanie informacji o pedofilach ksiedza, mogą tez wystapic objawy hejtowania.

Zreszta od kiedy kościół rządzi krajem, ze państwo ma byc świeckie, kisne

Podbiję Kazzmira: Jesteś kretynem.
Widzę powtórka z tematu gothic vs wiedźmin gdzie miałem racje. A teraz poproszę jakies konkrety, a jak nie masz ich to WYPIERDALAJ. Wyrazilem sie dostatecznie jasno do ciebie?
 

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Potem się dziw, że ludzie mają Cię za idiotę...
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Potem się dziw, że ludzie mają Cię za idiotę...
Oho, kolejny. To chociaż napisz gdzie sie myle
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
Chyba u kazzmira objawila sie choroba, zwana religiofobia. Polega na widzeniu wszedzie negatywów, wad, i wytykanie kazdej zlej decyzji kościoła, oraz poswiadome wyszukiwanie informacji o pedofilach ksiedza, mogą tez wystapic objawy hejtowania.

Zreszta od kiedy kościół rządzi krajem, ze państwo ma byc świeckie, kisne
nie chce mi się pisać więc wkleję. dodam że wiaderko znaczy żelazko xD ma rację w kwestii laicyzacji, zbyt daleko idące jest dziwaczne i nienormalne, wręcz niepotrzebne. dlatego rozróżniane są radykalne i umiarkowane, problemem jest gdy jedna opcja polityczna wchodzi do dupy kościołowi dla uzyskania jego przychylności itp. polityka powinna być daleko od religii, a religia tak blisko ludzi jak oni tego oczekują.

Cytuj
Państwo laickie (łac. laicus – świecki, gr. laikós – ludowy, od laós – lud) to takie, w którym występuje wyraźny rozdział Kościoła od państwa; kraj o charakterze stricte świeckim. Żadna religia bądź Kościół nie ma wpływu na sprawy państwowe. W krajach tego typu obywatelom gwarantuje się wolność i niezależność wyznaniową oraz swobodę praktyk religijnych. Z reguły panuje tutaj powszechna laickość stosunków społecznych.
Zróżnicowanie państw laickich - państwa radykalnie świeckie i umiarkowanie świeckie
Występują dwie formy państw laickich: kraje radykalnie świeckie oraz umiarkowanie świeckie.
Państwo radykalnie świeckie
W takim typie państwa religie czy kościoły nie posiadają uprzywilejowanej pozycji, obowiązuje całkowity ich rozdział od struktur państwowych – państwo przyjmuje postawę neutralności wobec wierzeń i poglądów religijnych oraz światopoglądu obywateli. Neutralność oznacza tutaj jedynie zagwarantowanie swobód wyznaniowych na poziomie indywidualnym, nie zapewnia z kolei takich praw kościołom jako instytucjom.
Obowiązującą zasadą jest w tym modelu zakaz publicznego uzewnętrzniania swoich przekonań religijnych. Najlepiej widać to ostatnimi laty we Francji, która ustanowiła kilka lat temu zakaz prowadzenia w szkołach edukacji religijnej, zakaz noszenia symboli, oznak religijnych (krzyży, jarmułek, chust muzułmańskich), a nawet zakaz zawierania w programach partii politycznych jakichkolwiek odwołań religijnych.
Model ten swoimi korzeniami sięga Francji, którą obecnie uznaje się za jedno z najsilniej laickich krajów w Europie. Początków idei zeświecczenia państwa francuskiego należy upatrywać w myśli Wielkiej Rewolucji Francuskiej, która wprowadziła taki pogląd do obiegu. Nabrał on prawnego charakteru na początki XX wieku, kiedy to na mocy ustawy kościoły utraciły swoją osobowość prawną, stając się od tego momentu wyłącznie stowarzyszeniami.
Innym przykładem państwa radykalnie świeckiego jest Holandia.
Państwo umiarkowanie świeckie
Państwo laickie również stosuję zasadę rozdzielenia państwa od Kościoła, natomiast czyni to w łagodniejszy sposób. Przede wszystkim nie zabrania uzewnętrzniać publicznie swoich przekonań religijnych – obywatele mogą publicznie nosić oznaki religijne, niektóre symbole pojawiają się nawet w przestrzeni publicznej (np. krzyż w polskim parlamencie). Kościoły są uznane przez władze państwowe za odrębne i niezależne instytucje, które w ustawach zasadniczych miewają zagwarantowaną autonomię. Ten typ państwa laickiego wykształcił się pierwotnie w Niemczech po I wojnie światowej. Obserwujemy go również w Polsce, Hiszpanii, Austrii oraz we Włoszech.
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Czemu nie mogles napisać tego wczesniej tylko wyzywac od debilów? Żelazko napisal posta później, no tak? :F

A odnośnie posta 1 mojego chodzilo mi ze większość Polaków to katolicy, czemu nikt nie skumal ze o to mi chodziło, nie mam pojecia  :|
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
Czemu nie mogles napisać tego wczesniej tylko wyzywac od debilów? Żelazko napisal posta później, no tak? :F

A odnośnie posta 1 mojego chodzilo mi ze większość Polaków to katolicy, czemu nikt nie skumal ze o to mi chodziło, nie mam pojecia  :|
czy bycie katolikiem wyklucza istnienie państwa laickiego?
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Nie wyklucza. tak jak napisałeś. Trzeba rozróżniać religię od gospodarki.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry