Gothic 2 NK - Losy Przeznaczenia 9926 25

O temacie

Autor The Dark Lord

Zaczęty 19.08.2016 roku

Wyświetleń 9926

Odpowiedzi 25

The Dark Lord

The Dark Lord

Użytkownicy
The Master of Dark
posty45
Propsy21
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
  • The Master of Dark

Losy Przeznaczenia to modyfikacja opowiadająca o życiu pewnego człowieka,który wyruszył ze swojej rodzinnej wyspy w poszukiwaniu przygody.Młody mężczyzna dopłynął do wyspy niedaleko Myrtany,lecz to co tam zastał na zawsze odmieniło jego życie.Czy to będzie przygoda,której oczekiwał ?

Modyfikacja oferuje :
  • całkiem nową fabułę,która przysporzy wam wiele świetnej zabawy
  • gra oferuje 8 nowych światów
  • liczne nowe przedmioty, bronie i zbroje
  • większość starych modeli w grze zostały zastąpione nowymi
  • wiele nowych obiektów w środowisku gracza
  • nowe tekstury w jakości HD dla obiektów, światów i postaci
  • ponad 200 nowych zadań
  • ponad 300 postaci o dopracowanej osobowości
  • nowe rodzaje potworów
  • mnóstwo nowych czarów
  • nowe zbroje,animacje,modele
  • klimatyczną fabułę
  • wybory moralne
  • możliwość zakończenia gry na 3 sposoby

W rozwoju modyfikacji wykorzystuje zasoby z następujących modyfikacji:
- The Dark Saga
- Wspólnota Świtu
- Pakt ze Złem
- Piratenleben
- Z życia złodzieja
- Juran
- Złote Wrota
- Gothic II - L'Hiver Edition
- Meble/Model orka-szkieleta autorstwa Mark56
- Carnage Graphic Patch
- Wojna z orkami

Screeny :
Spoiler
















Termin premiery bliżej nieokreślony.Nie chcę pisać z góry daty premiery,gdyż sam nie jestem pewien kiedy uda się zakończyć pracę nad modyfikacją.Jednocześnie chce was poinformować,że poszukuje ludzi do pomocy w tworzeniu modyfikacji.Poszukuję :
- Scenarzysty
- Grafika 2d
- Grafika 3d
- Skryptera
Zainteresowanych proszę o kontakt email : losy.przeznaczenia@op.pl
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
To:
Spoiler
W rozwoju modyfikacji wykorzystano zasoby z następujących modyfikacji:
- The Dark Saga
- Wspólnota Świtu
- Pakt ze Złem
- Piratenleben
- Z życia złodzieja
- Juran
- Złote Wrota
- Gothic II - L'Hiver Edition
- Meble/Model orka-szkieleta autorstwa Mark56
- Carnage Graphic Patch
- Wojna z orkami

Wygląda jak ta rozpiska z Returninga 2. Serio 100 godzin rozgrywki, 200 questów i 300 postaci? Skąd wiesz ile będzie wynosił czas gry?

Poniosło Cię trochę.

The Dark Lord

The Dark Lord

Użytkownicy
The Master of Dark
posty45
Propsy21
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
  • The Master of Dark
To:
Spoiler
W rozwoju modyfikacji wykorzystano zasoby z następujących modyfikacji:
- The Dark Saga
- Wspólnota Świtu
- Pakt ze Złem
- Piratenleben
- Z życia złodzieja
- Juran
- Złote Wrota
- Gothic II - L'Hiver Edition
- Meble/Model orka-szkieleta autorstwa Mark56
- Carnage Graphic Patch
- Wojna z orkami

Wygląda jak ta rozpiska z Returninga 2. Serio 100 godzin rozgrywki, 200 questów i 300 postaci? Skąd wiesz ile będzie wynosił czas gry?
Napisałem ponad 100 godzin, sam nie wiem dokładnie ile to zajmie.A co do modyfikacji wypisałem te z których wyciągałem niektóre modele,animacje,tekstury itp.Jeżeli wyciągałem rzeczy z tych modyfikacji to wypada je wymienić nie uważasz ?
EDIT : A co do całej reszty tak skończyłem 4 światy,w których łączna ilość npc to 180.Nie widzę miejsca,w którym mnie poniosło.Więc skąd taka opinia ?
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem

Duke Nukem
Gry (themodders@telegram)

Gothic 2 NK - Losy Przeznaczenia
#3 2016-08-19, 16:38(Ostatnia zmiana: 2016-08-19, 16:44)
Jakie będą gildie główne  ?
 
 

Allbelcik84

Allbelcik84

Użytkownicy
posty355
Propsy97
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
 
= D

The Dark Lord

The Dark Lord

Użytkownicy
The Master of Dark
posty45
Propsy21
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
  • The Master of Dark
Jakie będą gildie główne  ?
Tak będzie 5 gildii głównych.Będzie to wyglądało tak :
Myśliwy/Najemnik Orków
Strażnik/Paladyn
Nowicjusz Ognia/Mag Ognia
Nowicjusz Wody/Mag Wody
Nowicjusz Mroku/Mroczny Mag

 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
To:
Spoiler
W rozwoju modyfikacji wykorzystano zasoby z następujących modyfikacji:
- The Dark Saga
- Wspólnota Świtu
- Pakt ze Złem
- Piratenleben
- Z życia złodzieja
- Juran
- Złote Wrota
- Gothic II - L'Hiver Edition
- Meble/Model orka-szkieleta autorstwa Mark56
- Carnage Graphic Patch
- Wojna z orkami

Wygląda jak ta rozpiska z Returninga 2. Serio 100 godzin rozgrywki, 200 questów i 300 postaci? Skąd wiesz ile będzie wynosił czas gry?
Napisałem ponad 100 godzin, sam nie wiem dokładnie ile to zajmie.A co do modyfikacji wypisałem te z których wyciągałem niektóre modele,animacje,tekstury itp.Jeżeli wyciągałem rzeczy z tych modyfikacji to wypada je wymienić nie uważasz ?
EDIT : A co do całej reszty tak skończyłem 4 światy,w których łączna ilość npc to 180.Nie widzę miejsca,w którym mnie poniosło.Więc skąd taka opinia ?

Co do rozpiski to jasna sprawa, to tak na marginesie napisałem. Twierdzisz, że będzie aż trzysta postaci o DOPRACOWANEJ OSOBOWOŚCI. Nie chodzi mi o najebanie sporej liczby nieimiennych npctów, które są tłem, a to, że musisz być świetny w opisaniu trzystu osób z ciekawą historią. Sto godzin gry to bardzo dużo, trylogia Mass Effect jest koło tego, wiedźmin 3 jak się pyknie z pobocznymi i dołączy do tego aktywności. Nie wiesz ile będzie i losowo wpisałeś 100 godzin gry.

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Niech sobie nawet wpisze, że 1000 godzin będzie, i tak pewnie dysk się spali. Co to za różnica, tak to już jest.
 

Allbelcik84

Allbelcik84

Użytkownicy
posty355
Propsy97
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Sam robisz tego moda?
 
= D

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem

Duke Nukem
Gry (themodders@telegram)

Gothic 2 NK - Losy Przeznaczenia
#9 2016-08-19, 16:58(Ostatnia zmiana: 2016-08-19, 17:03)
Dysk raczej przeżyje jak zrobił 4 światy.
 
 

The Dark Lord

The Dark Lord

Użytkownicy
The Master of Dark
posty45
Propsy21
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
  • The Master of Dark
Niech sobie nawet wpisze, że 1000 godzin będzie, i tak pewnie dysk się spali. Co to za różnica, tak to już jest.
Dla takich właśnie ludzi tworzę tego moda,którzy nie wierzą w możliwości innych i zakładają z góry,że komuś się spali dysk  :ok: Bądź o mój dysk spokojny,co jakiś czas robię kopię tego co zrobiłem i wrzucam do chmury.Więc nie musisz się martwić :)
Sam robisz tego moda?
Nie tworzę go sam.Robię go wraz z 5 osobową drużyną,z czego każdy jest odpowiedzialny za coś innego.
To:
Spoiler
W rozwoju modyfikacji wykorzystano zasoby z następujących modyfikacji:
- The Dark Saga
- Wspólnota Świtu
- Pakt ze Złem
- Piratenleben
- Z życia złodzieja
- Juran
- Złote Wrota
- Gothic II - L'Hiver Edition
- Meble/Model orka-szkieleta autorstwa Mark56
- Carnage Graphic Patch
- Wojna z orkami

Wygląda jak ta rozpiska z Returninga 2. Serio 100 godzin rozgrywki, 200 questów i 300 postaci? Skąd wiesz ile będzie wynosił czas gry?
Napisałem ponad 100 godzin, sam nie wiem dokładnie ile to zajmie.A co do modyfikacji wypisałem te z których wyciągałem niektóre modele,animacje,tekstury itp.Jeżeli wyciągałem rzeczy z tych modyfikacji to wypada je wymienić nie uważasz ?
EDIT : A co do całej reszty tak skończyłem 4 światy,w których łączna ilość npc to 180.Nie widzę miejsca,w którym mnie poniosło.Więc skąd taka opinia ?

Co do rozpiski to jasna sprawa, to tak na marginesie napisałem. Twierdzisz, że będzie aż trzysta postaci o DOPRACOWANEJ OSOBOWOŚCI. Nie chodzi mi o najebanie sporej liczby nieimiennych npctów, które są tłem, a to, że musisz być świetny w opisaniu trzystu osób z ciekawą historią. Sto godzin gry to bardzo dużo, trylogia Mass Effect jest koło tego, wiedźmin 3 jak się pyknie z pobocznymi i dołączy do tego aktywności. Nie wiesz ile będzie i losowo wpisałeś 100 godzin gry.
Jestem pewny,że modyfikacja zajmie ponad 100 godzin.Nie wpisałem niczego losowo.Zamierzam skończyć wszystko co założyłem,na początku powstawania tego projektu i dopóki nie skończę tworzyć tego co zacząłem nie ustąpię.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Niech sobie nawet wpisze, że 1000 godzin będzie, i tak pewnie dysk się spali. Co to za różnica, tak to już jest.
Dla takich właśnie ludzi tworzę tego moda,którzy nie wierzą w możliwości innych i zakładają z góry,że komuś się spali dysk  :ok:
Sam robisz tego moda?
Nie tworzę go sam.Robię go wraz z 5 osobową drużyną,z czego każdy jest odpowiedzialny za coś innego.
To:
Spoiler
W rozwoju modyfikacji wykorzystano zasoby z następujących modyfikacji:
- The Dark Saga
- Wspólnota Świtu
- Pakt ze Złem
- Piratenleben
- Z życia złodzieja
- Juran
- Złote Wrota
- Gothic II - L'Hiver Edition
- Meble/Model orka-szkieleta autorstwa Mark56
- Carnage Graphic Patch
- Wojna z orkami

Wygląda jak ta rozpiska z Returninga 2. Serio 100 godzin rozgrywki, 200 questów i 300 postaci? Skąd wiesz ile będzie wynosił czas gry?
Napisałem ponad 100 godzin, sam nie wiem dokładnie ile to zajmie.A co do modyfikacji wypisałem te z których wyciągałem niektóre modele,animacje,tekstury itp.Jeżeli wyciągałem rzeczy z tych modyfikacji to wypada je wymienić nie uważasz ?
EDIT : A co do całej reszty tak skończyłem 4 światy,w których łączna ilość npc to 180.Nie widzę miejsca,w którym mnie poniosło.Więc skąd taka opinia ?

Co do rozpiski to jasna sprawa, to tak na marginesie napisałem. Twierdzisz, że będzie aż trzysta postaci o DOPRACOWANEJ OSOBOWOŚCI. Nie chodzi mi o najebanie sporej liczby nieimiennych npctów, które są tłem, a to, że musisz być świetny w opisaniu trzystu osób z ciekawą historią. Sto godzin gry to bardzo dużo, trylogia Mass Effect jest koło tego, wiedźmin 3 jak się pyknie z pobocznymi i dołączy do tego aktywności. Nie wiesz ile będzie i losowo wpisałeś 100 godzin gry.
Jestem pewny,że modyfikacja zajmie ponad 100 godzin.Nie wpisałem niczego losowo.Zamierzam skończyć wszystko co założyłem,na początku powstawania tego projektu i dopóki nie skończę tworzyć tego co zacząłem nie ustąpię.

Mam jednak nadzieję, że to nie ty piszesz dialogi...

The Dark Lord

The Dark Lord

Użytkownicy
The Master of Dark
posty45
Propsy21
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
  • The Master of Dark
Mam jednak nadzieję, że to nie ty piszesz dialogi...
Nie nie piszę dialogów.Od tego jest ktoś inny,więc możesz odetchnąć z ulgą  :)
 

Gepsiu

Gepsiu

Użytkownicy
chicken <3
posty233
Propsy51
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • chicken <3
Dobrze. Poczekamy zobaczymy.
Łap propsa na zachętę.
 
cip cip cip Kukuryku cip cip cip

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy
100h gry? Oszalałeś stary. Połamiesz sobie na tym zęby.
Dotąd nie wyszedł i nie wyjdzie żaden mod w 'totalnej konwersji' trzymający przyzwoitą jakość i zapewniający taki czas gry. I mówi Ci to osoba, która sama pocięła czas gry w swoim projekcie.
 Odysei nie liczę, bo tam świat jest w ogromnej części pojechany na zasobach z woga. Od świata i vobowania bije niedbałość i pustka, a sam projekt jest złożony 'w kupę' bardzo prowizorycznie - z powodu błędów w optymalizacji i braków kadrowych, a także tego że idzie w ILOŚĆ a nie JAKOŚĆ.

Tam zresztą masz też do czynienia z dużym zespołem i wieloletnimi pracami - których efekty są (łagodnie rzecz ujmując) nieciekawe.

Potnij rozgrywkę o połowę, albo najlepiej 2/3 - wtedy będzie to bardziej realistyczne. Zresztą polecam spróbować postawić sobie za cel oskryptowanie i zamknięcie pierwszych kilku godzin rozgrywki od A do Z (np. 1 rozdziału). To ci wiele powie w kwestii realistycznego podejścia do swojej pracy i możliwości.

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
@Dark Czas Zapłaty zapewnia chyba tylko 60h i dla mnie jest świetny, pomijając bugi które kiedyś może zostaną usunięte...
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Allbelcik84

Allbelcik84

Użytkownicy
posty355
Propsy97
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Odyseja też jest świetna, grałem i polecam. moda zakończyłem po 200 godzinach.
@The Dark Lord jakiej wielkości będą nowe światy?
 
= D

The Dark Lord

The Dark Lord

Użytkownicy
The Master of Dark
posty45
Propsy21
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
  • The Master of Dark
100h gry? Oszalałeś stary. Połamiesz sobie na tym zęby.
Dotąd nie wyszedł i nie wyjdzie żaden mod w 'totalnej konwersji' trzymający przyzwoitą jakość i zapewniający taki czas gry. I mówi Ci to osoba, która sama pocięła czas gry w swoim projekcie.
 Odysei nie liczę, bo tam świat jest w ogromnej części pojechany na zasobach z woga. Od świata i vobowania bije niedbałość i pustka, a sam projekt jest złożony 'w kupę' bardzo prowizorycznie - z powodu błędów w optymalizacji i braków kadrowych, a także tego że idzie w ILOŚĆ a nie JAKOŚĆ.

Tam zresztą masz też do czynienia z dużym zespołem i wieloletnimi pracami - których efekty są (łagodnie rzecz ujmując) nieciekawe.

Potnij rozgrywkę o połowę, albo najlepiej 2/3 - wtedy będzie to bardziej realistyczne. Zresztą polecam spróbować postawić sobie za cel oskryptowanie i zamknięcie pierwszych kilku godzin rozgrywki od A do Z (np. 1 rozdziału). To ci wiele powie w kwestii realistycznego podejścia do swojej pracy i możliwości.
Rozpisałem całą fabułę moda,obvobowałem 4 światy oraz dodałem około 180 npc,z czego do 1/4 z nich są już napisane dialogi.Ja będę się trzymał swoich założeń jakie sobie postawiłem na początku.Nie zamierzam odpuścić sobie,bo nikt nie zrobił moda tak wielkiego trzymającego poziom.Dzięki Dark za rady,ale zamierzam tworzyć do końca,tak jak sobie założyłem,może będę pierwszą osobą,która stworzyła tak wielką modyfikację,która poszła nie tylko w ilość ale i w jakość ? Albo przejadę się na tym i nic z tego nie będzie.Jak mówiłem na pewno skończę to co zacząłem.
Odyseja też jest świetna, grałem i polecam. moda zakończyłem po 200 godzinach.
@The Dark Lord jakiej wielkości będą nowe światy?
Są tylko 3 światy,które są dość duże (Wielkości Jarkendaru mniej więcej) a pozostałe 5 to średnie światy niezbyt duże.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
http://ibb.co/fC4Z1F - Po co tym orkom taki portret?

The Dark Lord

The Dark Lord

Użytkownicy
The Master of Dark
posty45
Propsy21
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
  • The Master of Dark
To jest stara twierdza,gdy tam przybyli ten obraz już tam wisiał.Tak dodam,że będzie dość ciekawe zadania związane właśnie z tym obrazem.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry