Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848149 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848149

Odpowiedzi 3362

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

ArcyDemon

ArcyDemon

Użytkownicy
posty18
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przyzwij kodem :P

Próbowałem  :wstyd: - nie działa  ;(   Po prostu w ogóle nie zalicza zabitych. To moje drugie podejście do tego moda. I za pierwszym razem jak grałem to wszystko było ok.

EDIT: Byłem w wieży mgieł i demon otworzył mi przejście jak coś xD
 

XPD

XPD

Użytkownicy
posty7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dzięki za odpowiedź o starej kopalni ^^ Teraz z kolei mam pytanie odnośnie dalszego ciągu zadania. Zabiłem Everstena który miał mieć klejnoty Lorda Tymorisin, znalazłem przy nim tylko notatkę że ma je jakiś handlarz w Khorinis. Któryż to?

@Edit
Spoiler
Zuris  :D
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Chyba Zuris, a w każdym razie ktoś z targowiska.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

XPD

XPD

Użytkownicy
posty7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

Ancykun

Ancykun

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, wiem, że nie ten temat, ale tutaj jest żywiej. Da się jakoś usunąć trawę?
 

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
A ja odświeżę jedno moje pytanie xD U kogo opchnąć krew orków? Tzn. jakie postacie trzeba po kolei odwiedzić? Bo byłem u Constantina, następnie u Laresa. Ten wspomniał o kimś kto obraca niekoniecznie legalnym towarem. Wiem, że trzeba się przejść do Farettiego, ale on nie ma żadnych opcji dialogowych, więc nie wiem do kogo mam pójść.

PS. Nie miałem jeszcze żadnych innych zadań związanych z Farettim i tym razem jestem w R1 jeszcze xD Nie dołączyłem do żadnej gildii jeszcze.
PS2. Wątek Gildii Kupców będę mógł pchnąć dalej po ogarnięciu kremiku dla Gainy? Wyleczyłem już Juliana i oczyściłem jaskinię z Santinem czy jak on miał (kupiec na farmie Lobarta, zlecający zadanie uleczenia Juliana).
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Od Farettiego kup łój kretoszczura ( tak drastycznie przepłacisz a niech się krętacz cieszy ) potem przyjmij zadanie droga do bogactwa, dla kupców musisz zrobić jeszcze: miejsce do spania dla tego co jest w mieście, zwiedzić jaskinię z Santino i odnaleźć szpadę Erasta.
 

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Czyli wpierw trzeba jednak z tym łojem kretoszczura zadziałać? Z tego co pamiętam, to chyba na to nie ma opcji w R1. Mógłbyś mi powiedzieć kto zleca Drogę do Bogactwa? Nie kojarzę z nazwy tego questa.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Faretti właśnie, masz znaleźć plany miecza na których można "dużo zarobić", nie dam glowy za nazwę questa jakby co.
 

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Jeszcze jedna sprawa. Zdobyłem zdaje się wszystkie zezwolenia na handel dla kupców. Dla Santino z tym jego podstępem u Onara, Juliana z kasą dla Bengara i "przekonaniem"Sekoba, Gainy z filozoficznym rozwiązaniem sprawy, dla Kornena u Lorda Andre i Erasta u Akila i Lobarta.
Jedyne czego nie wykonałem to nie ogarnąłem jeszcze kremu Gainie. Mogę jakoś dalej pociągnąć wątek kupców czy na tym się kończy? Bo nie mam żadnych opcji u Tireona.
Dopiero co zacząłem R2
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Są jeszcze zadania od Tireona, ale nie pamiętam kiedy się je dostaje, krem dla Gainy chyba nie jest wymagany ale dlaczego go nie zrobić? Chcesz żeby biedna zniszczyła sobie skórę na słońcu?
 

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Nie no, zrobię zrobię ;) tylko dopiero zacząłem R2, a Riordian mówił, że mi pomoże jak będziemy w Jarkendarze już.

Gram jako strażnik, w jaki sposób mogę zdobyć ciężką zbroję strażnika? W podstawce kupowało się ją od typa w zamku w GD, zapomniałem imienia. Ale widzę, że u niego ani kupić tego pancerza nie można, ani nie ma zadania na dostawę mięsa, tylko handel jest możliwy.

Jak jestem czeladnikiem Harada to Bosper nie nauczy mnie tworzenia łuków i kusz? Gdzieś czytałem, że uczy każdego, a tylko u Harada trzeba być czeladnikiem by nauczył kucia mieczy. Są jeszcze jacyś nauczyciele specjalnych broni? Wiem tylko, że Bennet uczy toporów.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Riordan zrobi krem już na wykopaliskach po tym, jak mu powiesz, że Saturas chce go widzieć, co do zbroi nie pamiętam, nie wiem czy nie Gorn po uwolnieniu, ale może to tylko dla najemnika. Bosper uczy łuków i kusz tylko swojego czeladnika, jeszcze Carl uczy rapierów pod zręczność.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@RCzarny Może jak pogadasz z Parlafem, to u Engora odblokują się odpowiednie opcje dialogowe.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
W podstawce Gorn dawał średnią zbroję najemnika jak było się w tej gildii. W modzie każdemu daje starą rycerską zbroję.
Sprawdzę opcje dialogowe z Parlafem, a jak nie to będę w tej rycerskiej latał póki nie będę paladynem, dzięki.
 

Erwin

Erwin

Użytkownicy
posty130
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
O pancerzu pogadaj z Mortisem.
 

Master_Koper9

Master_Koper9

Użytkownicy
posty2
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Pomoże mi ktoś z zadaniem na Uriziel'a. Mianowicie, jestem w 2R i mam znaleść gdzie został pochowany Corristo. Odrazu po rozmowie z Thorusem zagadał do mnie ten kopacz przy schodach i mi o nim powiedział. Pytałem się wszystkich po kolei i już nie wiem gdzie szukać. Nawet próbowałem z Gomezem gadać (po oczyszczeniu kopalni) i nic. Z kim mam pogadać? Spędziłem kilka godzin latając w te i wewte i nic. Z góry dziękuję za pomoc.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Od maga ognia z najwyższej rady, chyba Uriela czy jakoś tak, dostaniesz zadanie, że dychy magów zabitych w gd nie mogą zaznać spokoju, wtedy dopiero ruszysz dalej. Tylko nie pamiętam czy to zadanie dostaje się w drugim czy dopiero trzecim rozdziale.
 

Master_Koper9

Master_Koper9

Użytkownicy
posty2
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
W 3R się zaczyna. Dzięki
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry