Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848484 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848484

Odpowiedzi 3362

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Chodzi o typa imieniem Vetritus czy jakoś tak. Olałem sprawę w r4, bo jedynie w Jarkendarze znajdywałem szkielety w budowlach budowniczych, ale tego Vetritusa ani widu ani słychu. Zastanawiam się teraz czy sprawa nie jest dla mnie już zamknięta, skoro jestem w r5.

Mam problem z lekarstwem dla Darona w misji Duchowe Wsparcie. Idę do Constantino w sprawie tego lekarstwa. On każe mi przynieść składniki - 3 prochy zombie, mam ze sobą chyba z 7, ale nie mogę z nim o tym gadać. Ktoś może wie dlaczego?

Edit - dobra, wiem o co biega. Potrzebuję prochów zombie zabitych w mieście. Problem w tym, że wytłukłem je na długo zanim dostałem to zadanie i ich ciała poznikały. Więc mam pytanie, da się to jakoś teraz rozwiązać? Może jest jakiś kod na te zombie albo na te prochy? (Sprawdzałem kody na zombie dla podstawki i one nie działają, zombie nie mają nic co można by z nich zabrać po zabiciu).
Niestety opcja cofnięcia się w rozgrywce nie wchodzi w grę, za daleko zaszedłem już od tamtego momentu.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na takie problemy często pomaga Faretti.
 

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Okej, dobra, znalazłem gościa, dzięki za pomoc ;)

A wiesz może co z tą księgą Dwór Irdorath? Odebrałem już od Marduka Otchłań, ale wciąż brak opcji by pogadać z Pyrokarem o Dworze Irdorath. Nie wiem co mam w tym przypadku robić, bo Talamon mnie nie dopuści do niej bez zgody Pyrokara - jak to mówił jeden nowicjusz - służbista... Pomyślałem czy wbić się na chama do biblioteki przy użyciu zwoju snu na Talamonie, ale nie wiem czy to sposób "przewidziany" przez grę i czy przypadkiem nie narobię sobie problemów.

Ps. Ma ktoś listę zarażonych? Tak biegam po mieście i brakuje mi ostatniej osoby. Wydaje mi się, że obskoczyłem już każdego npc w mieście, ale nie wiem co robić dalej bo została mi ostatnia mikstura. Daronowi też już jedną dałem.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co do zarażonych nie pomogę, ale raczej nie ma z nimi problemu potrzeba tylko cierpliwości. Co do dworu irdorat to już dawno nie grałem w przeznaczenie, ale tu chyba nie kombinowali i jest jak w podstawce, czytasz notkę od Xardasa i masz dialog z Pyrokarem.
 

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Udało mi się z tym poradzić, nie zauważyłem opcji dialogowej u Rhena.
 

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Niestety, po przeczytaniu listu od Xardasa opcja dialogowa u Pyrokara dalej jest niedostępna. Ominąłem Talomona i po zdobyciu mapy morskiej już jest okej.

Wie ktoś jak przekonać Onara w sprawie rozejmu?

Może ktoś się zlituje i poda kod na Vetritusa Pana Cienia? Szukam go po bibliotece w Jarkendarze i nie mogę go znaleźć, widocznie zniknął mi z gry.
 

XPD

XPD

Użytkownicy
posty7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Cześć! Mam problem z zadaniem Starożytny kult. Linię fabularną normalnie ciągnę do przodu, ale od pewnego czasu nie mam tej misji w dzienniku zadań i dosyć ciężko czasem robić ją bez opisów. Da się to jakoś naprawić?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Opisz na jakim etapie i w którym rozdziale jesteś.
 

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
1. Jak mogę przekonać Onara do zawarcia sojuszu z miastem?
2. Gdzie znajdę paladyna Edwina? Obskoczyłem całą okolicę zamku i nie mogę go znaleźć. Zadanie Splamiony Honor jak dobrze pamiętam nazwę, dla Jergana.
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1. Pogoń Lariusa, zdobądź pozwolenie na okręt i pogadaj z Lee.
2. Podwodna jaskinia przy mostku.

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Okej, dzięki za odpowiedź ;) Jeszcze jedno pytanie. Mam problem z Terigiusem. Znalazłem go w jaskini między kanionem, a obozem bandytów, ale jedyną rzeczą jaką mogę zrobić jest się z nim przywitać. Zadanie Mistrz gildii zostaje zaliczone i nie mogę z nim gadać dalej na temat księgi i tego co robić dalej. Może ktoś wie co jest grane?

Edit.

Dobra, poczytałem na drużynie spolszczenia, że zepsułem sobie quest nie wykonując zadań z questa Klucze i skrzynie. Na szczęście mam save na trochę zanim dotarłem do Mistrza. Więc moje pytanie - komu mogę sprzedać krew orków? xD
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest w Khorinis w okolicach portu taki trochę świrnięty handlarz. Trzeba z nim interesy ubijać.

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Faretti jak dobrze pamiętam. Byłem u niego, ale nie mam żadnej opcji dialogowej, jedynie koniec. Chyba mi się zbugował
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie, nie zbugował. Kupiłeś od niego łój? Porozmawiałeś z Laresem o ewentualnym kupcu na ten towar (krew)?

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Łoju nie kupiłem, dorwałem go z innego questa, nie pamiętam skąd, albo w GD albo w DP, ale Laresa zaraz obczaję, dzięki ;)

Edit - pogadałem z Laresem, ale nie ma żadnej wzmianki i sprzedaży. Mogę jedynie poprosić go o pomoc (jako członek WK, w sensie kasa, broń), uczyć się u niego i powiedzieć mu, że nie chcę by ze mną płynął (jestem przed wypłynięciem w Dworu Irdorath)
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
[...] (jestem przed wypłynięciem w Dworu Irdorath)
Wszystko jasne - mogłeś pogadać z nim o krwi tylko do IIIR wł.

XPD

XPD

Użytkownicy
posty7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jestem na etapie wysłania wszystkich strażników zbudzonych na cmentarzach przez xardasa.


Mam jeszcze pytanko jak rozwinąć wątek z Gomezem i naprawieniem jego grzechów. Nie wiem gdzie znaleźć przejście do Starej Kopalni o ile w ogóle istnieje
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Spoiler
No, to jak ich wysłałeś i masz te 4 miecze dla nich, to idź do Doliny Przodków w stronę przejścia do terenu z wieżami. Powinien tam stać Xardas i ci 4 strażnicy. Daj im miecze oczywiście, zanim pogadasz z Xardasem. Wpis w dzienniku może się zbugował.
Żeby dostać się do kopalni, użyj zwoju przemiany w chrząszcza w jaskini w Zjednoczonym Obozie.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W kwestii dostania się do starej kopalni najpierw musisz rozwiązać zagadkę chromaninów, dopiero potem jak mówi Jao.
 

ArcyDemon

ArcyDemon

Użytkownicy
posty18
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja się podłącze pod wątek kopalni. Wybiłem wszystko co się tam rusza ale nie zaliczyło mi tych umarlaków i nie mogę skończyć misji. Jak podchodzę do Gomeza to mi mówi że to jeszcze nie wszystkie a tam już nic nie ma. Jak ich zabijam to nie ma tego napisu ilu pozostało.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry