Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848389 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848389

Odpowiedzi 3362

Sttark

Sttark

Użytkownicy
posty52
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ponownie ja, ponowne pytanie, gdzie dokładnie znajduje się ten szkielet olbrzyma o których mówi mi Grant?

Post połączony: 2018-08-07, 00:15
Ok, znalazłem ten głupi szkielet, wskazówki odnośnie niektórych zadań są wyjątkowo skąpe :p

Teraz chciałbym się zapytać gdzie można znaleźć informacje o tym Dareku a zadania to chyba zemsta Sofii czy jakoś tak. Od tej dziewczyny z Starego Obozu.
 

PanSreberko

PanSreberko

Użytkownicy
posty394
Propsy63
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

bellew

bellew

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jaki mieliście lvl jak zaczynaliscie trzeci rozdział bo ja jestem przed świątynią śniącego i mam 26 i trochę mnie to martwi.
 

Henryjek

Henryjek

Użytkownicy
posty7
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szybkie pytanko, liczę na szybką odpowiedź:  :D
Mógłby ktoś podać lokalizacje zestawu wojownika? Znalazłem już amulet i jeden pierścień ale mam problem ze znalezieniem drugiego.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@bellew grałem ostatni raz w przeznaczenie wieki temu, więc takich szczegółów nie pamiętam, ale na koniec gry mam 42/41 level więc chyba nie najgorzej masz. W śś spokojnie dasz radę.
@Henryjek napewno jeden jest w budowli w dolinie przodków, jeden chyba w grobowcu quahodrona ale tu nie jestem pewny.
 

Henryjek

Henryjek

Użytkownicy
posty7
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A zatem kierunek Dolina Przodków. Dziękuję za odpowiedź!  :D
 

Erwin

Erwin

Użytkownicy
posty130
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Set Wojownika zdobywa się w ten sam sposób co w zwykłym G2NK, czyli cały zestaw jest do zdobycia w Jarkendarze.
 

Henryjek

Henryjek

Użytkownicy
posty7
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No to mamy dwie zbieżne wersje teraz  :D
Jarkendar mam wrażenie już cały mam obcykany i nie znalazłem nigdzie tego pierścienia  :hmmm: A mógłbyś Erwin ewentualnie wskazać gdzie dokładnie mógłby on być?
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Drugi pierścień jest w Świątyni ze Smoczym Ostrzem, czyli w Dolinie Przodków. Leży sobie na półeczce. Słuchajcie się Zondali!

Henryjek

Henryjek

Użytkownicy
posty7
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A własnie chyba nie bo dosłownie przed momentem dostałem go od Grega za przekazanie informacji o kopalni złota bandytów  ^^ I cały secik już mam skompletowany  :D :D
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przrznaczenie dodało jeszcze po jednym pierścieniu wojownika i chyba kapłana w dp, jakbyś chciał nosić set wojownika przed załatwieniem kruka
Ps. Zapomniałem, że drugi daje Greg.
 

Henryjek

Henryjek

Użytkownicy
posty7
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zgadza się, są dwa egzemplarze. Przed chwilą zwiedziłem świątynię w Dolinie Przodków i rzeczywiście tu również znalazłem pierścień wojownika, kapłana także  :)
A tak już z innej beczki. Wie ktoś jak odbugować misję od Garetta z urnami Tur? Znalazłem wszystkie i nie mogę jakoś nic z tym fantem zrobić, miał je ode mnie kupić a nie ma u niego żadnej opcji dialogowej.
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś jak odbugować misję od Garetta z urnami Tur? Znalazłem wszystkie i nie mogę jakoś nic z tym fantem zrobić, miał je ode mnie kupić a nie ma u niego żadnej opcji dialogowej.
Serio? Masz buga?! A ile skarbów odnalazłeś? Ta akcja wygląda tak, że musisz mieć w eq 3 urny prawdziwe i wtedy Garret zagada. A wszystkich jest 10.

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Może mi ktoś wypisać lokacje wszystkich mikstur akrobatyki ?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A nie lepiej samemu poszukać dla frajdy? Powiem tyle, że mnie udało się znaleźć trzy. O jednej napiszę teraz bo to trzeba wiedzieć niestety, jeśli przed pójściem do jarkendaru polecisz do gd do Netneka i powiesz mu, że się tam wybierasz da Ci jedną sztukę. W ramach podpowiedzi oprócz tej jeszcze jedna jest w gd i jedna w dp.
 

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wiedziałem o tych dwóch w GD i DP... Jednak o tej od Netbeka nie wiedziałem :o
 

Henryjek

Henryjek

Użytkownicy
posty7
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś jak odbugować misję od Garetta z urnami Tur? Znalazłem wszystkie i nie mogę jakoś nic z tym fantem zrobić, miał je ode mnie kupić a nie ma u niego żadnej opcji dialogowej.
Serio? Masz buga?! A ile skarbów odnalazłeś? Ta akcja wygląda tak, że musisz mieć w eq 3 urny prawdziwe i wtedy Garret zagada. A wszystkich jest 10.

Z tego co kojarzę Garret wspominał tylko o 9 urnach i tyle ich w Jarkendarze znalazłem. Pamiętam jak miałem właśnie bodajże 3 w ekwipunku to była u niego jakaś opcja dialogowa związana z tymi urnami, ale jak ją odpalałem to uruchamiał się normalny dialog "Jak leci?" z klasycznego Gothica  :hmmm:
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Urny w ekwipunku masz na dwóch slotach, prawdziwe i fałszywe, jak na jedym masz trzy a na drugim trzy lub więcej to znaczy, że możesz lecieć do Gareta.
 

Sttark

Sttark

Użytkownicy
posty52
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam dwie sprawy:

Raz, gdzie można znaleźc wskazówki dotyczące brata Pepe farmera?

I dwa, uzyskałem od Kosy tabliczkę dla pomocnika Mateo. Jednak nie mam z nim dostępnego żadnego dialogu a zadanie nadal wisi, ktoś miał może z tym problem i wie co należy z tym zrobić?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Brat Pepe tu wskazówek nie znajdziesz, szukaj w nielegalnej bimrowni Vina
Tabliczka to chyba w dzienniku masz wpis żeby odnieś do Cronosa lub Saturasa.
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry