Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848250 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848250

Odpowiedzi 3362

PanSreberko

PanSreberko

Użytkownicy
posty394
Propsy63
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jajo koło farmy Bengara
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sprecyzuj pytanie o nowicjusza.
 

Sttark

Sttark

Użytkownicy
posty52
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chodzi mi o tego nowicjusza co zaginął. jestem w pierwszym rozdziale, i jak szedłem do klasztoru to jeden nowicjusz mówił, że jakieś ambitny, zdolny itd gość zaginął i on musi go znaleźć. My proponujemy pomoc i mówi nam byśmy zaczęli poszukiwania od farmy Onara.

Co do jaja topielca, to dziękuje.

Mam też pytania co do zadań dla myśliwych w dolinie. Czy można je wykonywać w każdym rozdziale, czy z czasem dostęp do doliny zostanie zablokowany? I jaki mieć najlepiej poziom by móc spokojnie ich większość wykonać?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nowicjusza znajdziesz w kapliczce koło farmy Onara, Toflof da ci zadanie wybicia szkieletów razem z Randem, jak skończycie znajdziesz tam jego zwłoki, dolina przodków jest dostępna cały czas i w każdym rozdziale masz tam nowe zadania, naturalnie zadania na dołączenie rób zanim wybierzesz gildię.
 

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jaką polecacie gildię do pierwszego przejscia moda? Zamierzam grać wojownikiem pod broń jednoręczną. Czy gildie Najemników i Straznikow zostały jakkolwiek rozwiniete w stosunku do podstawki? Czy najbardziej rozwiniety jest Mroczny Zakon?
 

Domson

Domson

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeśli pierwszy raz to chyba najlepiej Mroczny Zakon. Taki najbardziej fabularny się wydaje; choć myśliwymi jako wojownik też można grać. A czy "stare" gildie zostały rozwinięte to akurat nie wiem, bo tymi nie grałem :P

Ja mam pytanko odnośnie zadania dotyczącego zdobycia Młodszego Brata. Vatras o tym wspomniał, Saturas rozwinął temat... I co dalej? W czwartym rozdziale zrobiłem już w zasadzie wszystko, ostatni smok mi został, również ze wszystkimi gadałem i nic. Myślałem, że może Ur-Shak pomoże, ale ten nic. Domyślam się, gdzie jest ten miecz, ale tam po załatwieniu Lukora pusto. Skąd wziąć zwój teleportacji? Czy zadanko zostanie popchnięte dalej z fabułą i nie ma się co nim przejmować na razie?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wszystkie gildie mają dodatkowe questy co rozdział, mroczni są po prostu nową gildią z całkowicie nowym wątkiem questowym, ale są dość wymagający.
Dobrze myślisz co do młodszego brata, po zwój musisz wejść w dziurę w jednym z pomieszczeń cmentarzyska, przemiana w chrząszcza jest niezbędna.
 

Domson

Domson

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak tylko przeczytałem, od razu wiedziałem, o którą dziurę chodzi :D Nawet ją widziałem, ale wydawało mi się, że tak jak w pierwszej części jest tam kratka. Mam jeszcze dwa pytania, niby głupie, ale...

Więc smok-ożywieniec pokonany, wszystko fajnie, tylko po walce przenosi gdzieś wysoko na jakąś lampę czy coś takiego z wychodzącym piorunem i praktycznie rzecz biorąc ani stamtąd zejść, ani żadnego przełącznika czy to w zasięgu rąk, czy łuku... I co dalej? Jak się stamtąd ewakuować i podnieść kratę, która zablokowała wejście? Drugie pytanie jest zasadniczo pokrewne - misja Zwiastun Burzy. Miało znaleźć finał w szóstym rozdziale, ale po drodze do smoka nie spotkałem nikogo, z kim można ten temat poruszyć. Coś przeoczyłem, czy w drodze powrotnej ktoś o tym powie (Girion może)?

EDIT: Znalazłem rozwiązanie, zejść można, ale tylko idąc bokiem w jedną stronę na coś w rodzaju platformy, widocznej z góry, a kratę podnosi się dźwigniami w tunelach u smoka. A ze Zwiastunem Burzy miałem dobre przeczucie.
 

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Kto może mnie nauczyć kradzieży kieszonkowej prócz tych w gildii złodzieji bo dołączyłem do Jastrzębi ? I ile zreki potrzebuje żeby okraść Sędziego ?
 

Lewkooo

Lewkooo

Użytkownicy
posty35
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może cię nauczyć jeszcze Lucy w trakcie questa Zbrodnia i Kara. A do sędziego potrzebne chyba 30 zręczności.
 

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Zadanie już zrobione więc muszę znaleźć kogoś innego :D
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czyli zostaje ci tylko Bill w obozie piratów.
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak, tak - ale jak dobrze pamiętam - on uczy... od 30  :lol:

Sttark

Sttark

Użytkownicy
posty52
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Miałbym dwa pytania.
Pierwsze, gdzie mogę szukać Ariel? Byłem obok obozu orków i nigdzie nie ma bandytów.
Drugie to kwestia kowala myśliwych przetrzymywanego na farmie. Jak mogę mu pomóc?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Do obozu bandytów musisz iść przesmykiem w góry, jest niedaleko woreczka z podwójnym jabłkiem, do kowala wróć jak będziesz już należeć do gildii głównej.
 

mistrz007

mistrz007

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
Kiedy Wilhelm pozwala dołączyć do zwiadowców, albo inaczej, rozpocząć w ogóle kwestie fabularną u nich? Podczas mojej pierwszej wizyty w obozie myśliwych nie spełniałem wymagań, co do dołączenia do nich (brak umiejętności skradania).
Po wyjściu z doliny i wykonaniu paru zadań, nauczyłem się skradać i poszedłem z powrotem do doliny. Mam interakcję z Wilhelmem, że spełniam teraz wszystkie wymagania, aby do Was dołączyć, gdy zacznę ten dialog. Nie następuję nic, w interakcji z Wilhelmem jest napisane - Koniec.
Czy zadania zwiadowców zaczynają się później, czy mam buga?
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
Kiedy Wilhelm pozwala dołączyć do zwiadowców, albo inaczej, rozpocząć w ogóle kwestie fabularną u nich?
Cytuj
Umiesz się skradać, otwierać zamki, masz choć trochę siły i zręczności?
Spoiler
siła, zręczność = 25
no i zadania dla pozostałych zrób...

mistrz007

mistrz007

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dziękuję za odpowiedź. Spełniam wszystkie wymagania. Problem w tym, że zwiadowcy nie chcą ze mną rozmawiać, tzn nie dostaję od nich żadnych konkretnych zadań. Podejrzewam, że problem polega na tym, że najpierw muszę odbyć z Wilhelmem tą rozmowę o tym, że się nadam. Ja natomiast gram na zapisie, który wczytałem przed rozmową z przywódcą zwiadowców. Zagadałem do Wilhelma, poinformowałem, że spełniam jego wymagania i jak zorientowałem się, że na tym kończy się jakaś dalsza interakcja to wczytałem zapis sprzed rozmowy z nim i od razu wszedłem i zapytałem się o tą sytuację na forum. W takim razie podejrzewam, że muszę go poinformować, że jestem gotowy na robotę u zwiadowców i pogadać z resztą jego kompanii. Może to coś zmieni. No cóż wrócę do doliny i zobaczę czy pomogło.
PS. Wydaje mi się, że jesteś jednym z twórców moda, w takim razie zajebiście dziękuje za kawał świetnej roboty, pozdrawiam.
 

Sttark

Sttark

Użytkownicy
posty52
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dziękuje za odpowiedź, mam jeszcze problem z zdaniem ,,nocna wyprawa,, mianowicie..nie wiem gdzie  jest ten cały Grant.
Tzn powinien być przy łodzi a go nie ma i nie widzę go nigdzie w obozie. Dostałem te zadanie o 4 nad ranem i postanowiłem je wykonać na następną noc by zobaczyć gdzie jegomość się wybiera. Postąpiłem źle czy to bug gry?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pora nia ma znaczenia, wyjdź tym mniejszym wyjściem bliżej cmentarza, na dole znajdziesz Granta.
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry