Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848243 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848243

Odpowiedzi 3362

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Próbowałem już parę razy , a cofnąć nie mogę bo napisałem , jeżeli nic nie zadziała to pozostaje Marvin ... Tylko czekam aż ktoś powie mi gdzie są te przełączniki ... Zauważyłem też że w tej jaskini są dźwignie które można obrócić tylko nie wiem co mi to daje i nie wiem czy nie ma ich tam więcej bo znalazłem 3
 

barbor92r

barbor92r

Użytkownicy
posty117
Propsy23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zrobiłem zadanie z odesłaniem Magów i Gomeza. Dopiero jakiś czas później postanowiłem zrobić Świątynie Śniącego, w której odzyskałem Uriziel i teraz jestem na etapie zdobycia pierścienia strażnika dla Thorusa, czy po wcześniejszym odesłaniu dusz dalej będę mógł ukończyć zadanie z Urizielem? Pierścień ma podobno odesłany przeze mnie wcześniej Corristo.
 

kam1802

kam1802

Użytkownicy
posty155
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zadania już raczej nie wykonasz bo pierścień daje Corristo
 

PanSreberko

PanSreberko

Użytkownicy
posty394
Propsy63
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przełączników jest 6.oprócz uriziela straciłeś zadanie na pancerz z rudy...
 

barbor92r

barbor92r

Użytkownicy
posty117
Propsy23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mógłbym prosić o kod na przywołanie Corristo?
 

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wczytaj zapis jak widziałeś Corristo , jak ci się podświetli to użyj kodu "edit focus" i będziesz miał kod na jego przywołanie
 

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Znowu potrzebuje pomocy :D tym razem chodzi o komnaty Adanosa, a dokładniej o to pomieszczenie z kilkoma drzwiami ... Jedne z nich są zamknięte i jak tylko ich dotknę to zaczynam się palić i gine , jak przejść dalej ?

Post połączony: 2018-02-15, 19:01
Dobra zrobione :D po prostu nie sprawdziłem wszystkich drzwi :D

Post połączony: 2018-02-16, 18:09
Mam pytanie na temat trofeów z potworów ... Będą one potrzebne do czegoś , jest ktoś kto je skupuje czy mogę je po prostu sprzedać ? Bo aktualnie mam 400+ kłów 350+ pazurów , 33 rogi smoczego zębacza , rogi cieniostwora itd. fajnie by było gdyby ktoś to jednak skupował a jeśli tak jest to kto ? :D
 

PanSreberko

PanSreberko

Użytkownicy
posty394
Propsy63
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na część trofeów jest kupiec w Gd :)
 

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Kto ma klucze do komnat Gomeza ?
 

Bezixx

Bezixx

Użytkownicy
posty128
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Kto ma klucze do komnat Gomeza ?
Spoiler
Jeden można znaleźć w pokoju strażników na piętrze, nad podziemnymi lochami, w obrazie, najpierw musisz pociągnąć dźwignię w sypialni Edgora obok.
Drugi jest między więzieniem ( tam gdzie wyciągasz Gorna ) a wieżą gdzie siedzi Brutus, wchodzisz na mur, sam klucz jest na beczce w pomieszczeniu przy strażniku co skupuje kły/pazury.
I ja od siebie w sumie się zapytam - gdzie znaleźć tego całego Opiekuna goblinów od relikwii?
 

PanSreberko

PanSreberko

Użytkownicy
posty394
Propsy63
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest bardzo blisko magów.Szukaj w ruinach domków
 

Bezixx

Bezixx

Użytkownicy
posty128
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dzięki. Nie pomyślałem o tym wcześniej, bo już tam biegałem, a dopiero teraz zauważyłem nową opcję dialogową u jednego z magów.

A poza tym gdzie mogę znaleźć ten skarb z "W poszukiwaniu skarbów"? On sobie gdzieś leży czy trzeba wykopać?
 

PanSreberko

PanSreberko

Użytkownicy
posty394
Propsy63
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Witam,

Mam pytanie dotyczące kilku zadań eskortowych. Chodzi mi dokładniej o misje:
1. Nowy sługa Adanosa,
2. Plany miecza,
3. Wieże osnute mgłą,
4. Nowi myśliwi w obozie.

Napotykam w tych misjach problem (Nowi myśliwi w obozie nie zacząłem nawet, przez ten problem), który polega na tym, że nie wiem gdzie odprowadzić towarzyszy. Fortuno chętnie zostanie magiem wody, ale gdy prowadzę go w okolice Saturasa to biegam po całym placu i nie załącza się żadna rozmowa. To samo tyczy Barthosa z Laran w zadaniu z Wieżami mgieł w DP, prowadzę go to komnaty, w której siedział Raudor i też nic się nie załącza. A jeśli o Plany miecza chodzi - wyczytałem na forum, że przy wejściu do miasta zagaduje nas strażnik i wszystko okej, z tym że w moim przypadku jest gadka o łapówce, ale nie mogę mu jej zapłacić (mam dużo złota, stać mnie), jak tylko próbuję gadać dalej ze strażnikiem to zaraz mnie atakują.

Druga sprawa, jak zdobyć pancerz z rudy? Jeśli była już odpowiedź na forum, to mogę prosić o pokierowanie mnie do właściwej strony?
 

PanSreberko

PanSreberko

Użytkownicy
posty394
Propsy63
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Masz zrobione zadanie z Urizielem?Tak szczerze lepszy jest świątynny ale bardzo ciężki
 

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Tak, mam. Mam już wiele żelastwa lepszego, ale z sentymentu chciałem go mieć. BTW gram też magiem wody, orientuje się ktoś jak mogę zdobyć szatę taką jak Saturas i jak mogę się nauczyć 6 kręgu? Jestem już w piątym rozdziale.
 

PanSreberko

PanSreberko

Użytkownicy
posty394
Propsy63
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Myśliwych nie musisz eskortować
 

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Ktoś gdzieś pisał o Bartoku, ale jak pisałem, tej misji nie zacząłem. Jeśli sam trafi gdzie trzeba to okej. Pozostaje tylko kwestia Barthosa z Laran, Lashera i Fortuno.
 

KsFPL

KsFPL

Użytkownicy
posty40
  • Użytkownicy
witam. nie moge za cholere znalezc odpowiedzi... jak mozna dolaczyc do gildii zlodzieji? nie potrafie znalezc klucza, a nie chce byc w jastrzebiach. Atylla klucza nie posiada - jak zdobyc klucz do kanalow?
 

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jeżeli nie chcesz dołączyć do jastrzębi to graj od nowa , i nie wsadź nikogo z gildii do więzienia tj. Nagur , Halvor , Rengaru... Wykonaj dla nich zadania a potem spotkaj się z Atylla i będzie miał dla ciebie klucz

Post połączony: 2018-02-23, 07:10
Poprawka xd ... Nie zadania dla nich tylko z nimi związane ... Po prostu nie wsadź nikogo do więzienia
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry