Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848328 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848328

Odpowiedzi 3362

tyst290

tyst290

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie znajdę Wrzoda w Górniczej Dolinie?
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Dawno ogrywalem moda.
Wydaje mi się, że jest w wiezieniu
 

tyst290

tyst290

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W zamku go nie ma, zwiedziłem każdy zakamarek, w więzieniu są tylko zwykłe npc i szkielety.
Chyba że będzie w późniejszych rozdziałach, pogram zobaczę, zapamiętam żeby szukać w więzieniu.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wieki już nie grałem więc mam luki w pamięci, Wrzód stoi na drodze do starej fortecy (tam gdzie kamienny smok) w trzecim albo czwartym rozdziale. Nie pamiętam czy pojawia się wcześniej.
 

IaMEVIL

IaMEVIL

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Wie ktoś może gdzie znajduje się ten X ze skarbem gdzieś koło domu Eremity(przynajmniej tak jest pokazany na mapie)? Szukam go od 20 minut i nic.. Przeszukałem dosłownie całą okolicę i kompletnie nic nie znalazłem. Na mapie, gdy się stanie dokładnie w miejscu zaznaczenia znajduje się za jego domem przy drzewach.
 

Teemozpiekłarodem

Teemozpiekłarodem

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema ktos wie moze jak albo gdzie zdobyc najlepszy łuk,miecz w grze slyszalem ze sie da znalesc w 2 rozdziale a jak juz to gdzie go szukac :)

Post połączony: 2021-07-01, 23:48
Witam. Wie ktoś może gdzie znajduje się ten X ze skarbem gdzieś koło domu Eremity(przynajmniej tak jest pokazany na mapie)? Szukam go od 20 minut i nic.. Przeszukałem dosłownie całą okolicę i kompletnie nic nie znalazłem. Na mapie, gdy się stanie dokładnie w miejscu zaznaczenia znajduje się za jego domem przy drzewach.
przechodzilem jarkendar dzis i mi sie wydaje ze usunieta ten x bo tak samo go szukalem ale jesli szukasz urny dla garreta w tamtym x go nie ma bo znalazlem z innych :D
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Teemo - wydaje mi się, że najlepszy miecz/łuk można zrobić samemu, będąc czeladnikiem Harada/Bospera. Tematu pozostałych łuków nie pamiętam, ale najlepszy miecz można zdobyć chyba w 4 rozdziale, jeśli oddało się Szpon Beliara (czyli NIE grając Mrocznym).
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Teemozpiekłarodem

Teemozpiekłarodem

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Teemo - wydaje mi się, że najlepszy miecz/łuk można zrobić samemu, będąc czeladnikiem Harada/Bospera. Tematu pozostałych łuków nie pamiętam, ale najlepszy miecz można zdobyć chyba w 4 rozdziale, jeśli oddało się Szpon Beliara (czyli NIE grając Mrocznym).
ok mi sie wydaje ze ktos gdy przeglądałem se strone gadal i mowil ze oba znajduja sie w tym samym miejscu i mozna zdobyc łuk, miecz w 2 rozdziale albo w 4 a o najlepszym mieczu zapomnialem wspomniec ze chodzi mi o miecz pod zrecznosc :)
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Tu raczej nie ma wątpliwości w takim razie. Łuk nawet w 1 rozdziale u Bospera, a miecz pod zręczność nawet w 1 rozdziale u tego kowala z portu, chyba Carl miał na imię.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Opium

Opium

Użytkownicy
posty60
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Constantino ma na sprzedaż coś takiego jak Szata Zbrojna Raudora. To zajebisty pancerz jak na początek gry. Orientuje się ktoś, czy on tam ma być, czy może to jest jakiś bug?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Bug jak cholera, lepiej nie kupuj xd
I nie wnikaj co to, bo spoilery :F
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wina systempacka 1.8 który umożliwia kupno pancerzy, jeśli NPC nie ma go założonego, nie powinno tak być
 

Opium

Opium

Użytkownicy
posty60
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Damn. Dobra, no to chociaż go sprzedam.
 

IaMEVIL

IaMEVIL

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Bug jak cholera, lepiej nie kupuj xd
I nie wnikaj co to, bo spoilery :F
No to se zasrałem rozgrywkę chyba XD. Sam się dziwiłem, dlaczego mam możliwość noszenia tak mocnego pancerza od 1 rozdziału w zasadzie. No cóż. Skorzystałem nieświadomie z błędu i tyle. Może lepiej mu go odsprzedam.

A tak z innej beczki, wie ktoś kim jest Lavinius? Ma dziwną szatę i laskę "pielgrzyma". Pojawił się na zamku w GD(w zasadzie to nie wiem w którym rozdziale) i zastanawiam się co on tam robi. Stoi pod murem obok bramy, na którym stoi strażnik Adalryk i nie mam z nim żadnej kwestii dialogowej.
 

Artorias

Artorias

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie. Robię zadania dla zwiadowców i chciałbym wiedzieć, gdzie szukać pieczęci rodowej dla Schmera( ten od Halabardy).
 

PanSreberko

PanSreberko

Użytkownicy
posty394
Propsy63
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Lavinius jeśli pamiętam jest postacią istotną dla wątku mrocznych.Co do pieczęci to zależy jaki wpis masz ale pewnie w opuszczonym domu zamkniętym dźwignia w pobliżu cmentarza
 

StachusCitrus

StachusCitrus

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wydać Canthara czy Sare, nie zablokuje sobie żadnego zadania?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
Z tego co kojarzę to nie.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



StachusCitrus

StachusCitrus

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W zadaniu "Bezpieczna lokata" od czarnych jastrzębi o jakie dokładnie klejnoty chodzi?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
O klejnoty lorda Tymorisin
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry