Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848238 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848238

Odpowiedzi 3362

N1kX

N1kX

Użytkownicy
posty93
Propsy15
ProfesjaTłumacz
  • Zbanowany
Dzięki, Panowie, dzięki Wam udało się rozwiązać wszystkie moje problemy, poza tym cholernym kluczem do OK. Ktoś wie, kiedy Grimes nas zagaduje czy kiedy to trzeba zrobić?

Spoiler
Tylko w rozdziale 4 będzie dostępne dialogowe.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard

Simon Said
Moderator

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
#3201 2020-11-10, 18:35(Ostatnia zmiana: 2020-11-11, 00:33)
No nie xD
EDIT: Poratujcie kodem, bo GVE nie działa XD
EDIT2: Znalazłem.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



ramirez12

ramirez12

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Czy mógłby ktoś poratować w sprawie lokalizacji klejnotów lorda tymorisina ? Rozdział 1 , Mam 11 sztuk klejnotów, wszystkie jaskinie przeszukane i nie wiem gdzie można znaleźć tego całego Fidelisa ?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Fidelis siedzi na farmie onara najczęściej u Thekli. Poza jaskiniami klejnoty są niedaleko spalonej chatki koło dragomira, koło jaszczurów i spalonych chat niedaleko orlana, na plaży ze skipem i koło topielców obok skarbu grega. A masz zwiedzoną jaskinię z nieboszczykami pod słonecznym kręgiem?
 

ramirez12

ramirez12

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki bardzo. Z tych miejsc które wymieniłeś nie byłem jeszcze w spalonym gospodarstwie w lesie koło mostu prowadzącego do Akila. Zaraz lecę sprawdzić czy to tam został nieznaleziony jeszcze dotąd klejnot. Z tego co pamiętam z dialogu klejnotów jest 12 ? Bo w opisie do zadania nie ma liczby a już dokładnie nie pamiętam.
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Tak jest 12 klejnotów, i musisz te zadanie wykonać chyba w 1 rozdziale, bo potem się buguje, mi się zbugowało i musiałem GVE używać by odbugować.
 

ramirez12

ramirez12

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wielkie dzięki. 12sty klejnot był tam gdzie wskazałeś, w spalonym gospodarstwie. Fidalisa też już odnalazłem, lecę teraz do Nagura i rozliczam zadanie. Właśnie chciałem dokończyć bo już tylko to zadanie mi zostało do ukończenia w 1szym rozdziale i najwyższy czas pchnąć fabułę dalej.
 

Ancykun

Ancykun

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zwaliłem gildie złodziei, przystąpiłem do Jastrzębi bo nie wiedziałem, że się blokują. 5h później się skapnąłem, da radę coś z tym zrobić? Nawet cheatem, czy czymś(nigdy nie cheatuje ale nie lubie takich sytuacji)
 

Ymir6066

Ymir6066

Użytkownicy
posty28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Druid mi się pojawił po ruszeniu paru questów. Nie wiem czy to tak miało być, ale mniejsza o to.
2-4 wciąż nie mam pojęcia jak ruszyć. Kilka kolejnych pytań.
5. W które miejsce mam odprowadzić Fortuno, by został nowicjuszem? Nigdzie nie chce się pojawić dialog, ani ja do niego nie mogę zagadać.
6. Artefakty Adanosa. Jak to zrobić, bo w żadnej ze świątyń nie znalazłem nic o nich. A obklikałem i obstrzelałem łukiem chyba wszystkie ściany.
To gdzie był ten druid ?
 

Ancykun

Ancykun

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kto nauczy mnie kradzieży jeśli jestem w Jastrzębiach? Lucy nie daje mi questa z pucharami:(
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Jak nie Lucy to pewnie jeden z piratów. A Lucy da questa, jak zaczniesz zadanie "Zbrodnia i kara" u Kiranora bodajże (tego myśliwego w mieście)
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Ymir6066

Ymir6066

Użytkownicy
posty28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No dobra. Druid jest w jaskini nad jeziorkiem niedaleko czarnego trolla. Teraz poszukuję siewcy zagłady. Przeszukałem wszystkie jaskinie pod miastem i dalej niewiem gdzie jest. Jakieś podpowiedzi ?
 

Ancykun

Ancykun

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Da radę no grassa wrzucić? Przynajmniej częściowego. Wiem, że tak ma to wyglądać w niektórych miejscach ale nie sprawia mi przyjemności krzaczek w oku.
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No dobra. Druid jest w jaskini nad jeziorkiem niedaleko czarnego trolla. Teraz poszukuję siewcy zagłady. Przeszukałem wszystkie jaskinie pod miastem i dalej niewiem gdzie jest. Jakieś podpowiedzi ?
Ten siewca o ile pamiętam jest w jaskinii w kotlinie w której były wargi oraz wejście było pilnowane przez cieniostwora, tam koło miasta.
 

ramirez12

ramirez12

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy mógłby ktoś pomóc/doradzić ? Mam problem z tymi dwoma kopaczami z jaskini obok wodospadu w GD (Gepper i Kervo). Zaprowadziłem ich do kopalni i nic ! Nie chcą się odczepić. Czytałem że jest z tym problem i że wystarczy pochodzić w około ogniska czy tej ambony/wieży. Problem polega na tym że 2h chodzę i nic! Mam już dość, nie wiem co z tym zrobić. Chodzę, skacze, pobiłem ich nawet i potraktowałem czarem niepamięć ale wszystko na nic. Prowadzam po całym placu przy kopalni i nic. W kopalni jedna i druga odnnoga też nic. Grimes nie ma nic do powiedzenia, przeszedłem cały placyk cal po calu tyłem tak żeby zawsze mieć ich w zasięgu ale nie udało się i to. Wczytywałem i prowadziłem ich różnymi drogami i przez rzekę i też nic. Pomoże ktoś ? Bo nie mam już pomysłu
 

N1kX

N1kX

Użytkownicy
posty93
Propsy15
ProfesjaTłumacz
  • Zbanowany
Spróbuj z nimi porozmawiać tutaj
https://imgur.com/FXmrPkv
 

ramirez12

ramirez12

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Fantastycznie, udało się. Bardzo Ci dziękuję. Myślę że może i było by łatwiej gdybym wiedział od początku że trzeba samemu do nich zagadać a nie tak jak zazwyczaj że NPC sami zaczepiają beziego jak się ich doprowadzi na miejsce. Dzięki raz jeszcze
 

tazlord

tazlord

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem Za Innosa! w 5 rozdziale, po rozmowie z Hagenem rozpoczynamy wraz z paladynami szturm  na zamek, wybijam wszystkie grupki orków wokół zamku i nic się dalej nie dzieje nie mogę do nikogo zagadać ( wszyscy paladyni mają standardowe dialogi, które mieli przed bitwą) nie dostałem też żadnego wpisu do dziennika.
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Bardzo prawdopodobne, że nie zabiłeś jednego z generałów. Możliwe, że będziesz musiał polatać na 'MARVIN' + 'F6' i popatrzyć, czy nie jest wciśnięty w tekstury jakiejś ruiny domku wokół zamku.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

tazlord

tazlord

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pod teksturami nic nie ma za długo gram w róże mody do Gothica aby tego nie sprawdzić. Rozumiem że każda grupa orków wokół zamku powinna się respić z dowódcą? bo umie wszystkie grupy mają jakiegoś dowódcę poza tymi dwoma obok głównej bramy do zamku i areny
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry