Zapisy gry 91344 228

O temacie

Autor Razakel

Zaczęty 25.06.2016 roku

Wyświetleń 91344

Odpowiedzi 228

Vexile

Vexile

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ma ktoś save koniec 1 rozdziału strażnik miejski 0062?
 

zikson5

zikson5

Użytkownicy
posty2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ma ktoś może save po zostaniu najemnikiem. Potrzebuje go ponieważ po wykonaniu tej misji dla onara on mówi mi że się spóźniłem :(
 

Everston

Everston

Użytkownicy
posty51
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ma ktoś może save po zostaniu najemnikiem. Potrzebuje go ponieważ po wykonaniu tej misji dla onara on mówi mi że się spóźniłem :(


http://www93.zippyshare.com/v/TIFX9ZFo/file.hTu masz swiezego najemnika rozdzial 1 poziom normalny wersja 061.2
 

stefan102

stefan102

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy

stefan102

Zapisy gry
#43 2016-12-04, 13:35(Ostatnia zmiana: 2016-12-13, 13:28)
Bardzo bym prosił save pod koniec 3 rozdziału najlepiej woj
 

Sereith123

Sereith123

Użytkownicy
posty25
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Prosiłbym o save ver.061.2 byle jaka droga rozowju, byle by było po skończonych misjach na Pustyni Adanosa, przed albo po walce z Krukiem ;)
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie chce mi sie grac juz w Returninga wojownikiem, dla mnie jest to w chuj nudna profesja wiec wrzucam wam save z 4 rozdzialu po pokonaniu kruka a przed smokami.

Wersja 061.2
Gildia: Paladyn
nazwa pliku: PAL-4RODZ
Poziom: Normalny

http://chomikuj.pl/snakekn/Gothic2-RET-SAVE
 

Thorhron

Thorhron

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Byłbym dozgonnie wdzięczny za save z 1 rozdziału po zostaniu najemnikiem lub z taką możliwością, bez jarkendaru i pustyni, najlepiej grany tylko w newworldzie. Staty obojętne, fajnie by było tylko jakby miał około 10 lvl.
 

Wilczurex

Wilczurex

Użytkownicy
posty20
  • Użytkownicy
Miał by ktoś save z wersji 0065 z jarkendaru? Obojętnie jaka klasa, poziom normalny/trudny. :)
 

varingam345

varingam345

Użytkownicy
posty27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
hej, ma ktos save z wersji 0.61 - 0.65 z jarka? klasa obojetna :)poziom norm, dzieki :)
 

RoTher

RoTher

Użytkownicy
posty123
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam potrzebuję save do wersji 0062 lub 0065,najlepiej z początku Jarkendaru albo dołączenia do Wodnego Kręgu. Poziom trudności: Hard lub Normalny.
 

Wilczurex

Wilczurex

Użytkownicy
posty20
  • Użytkownicy
Witam potrzebuję save do wersji 0062 lub 0065,najlepiej z początku Jarkendaru albo dołączenia do Wodnego Kręgu. Poziom trudności: Hard lub Normalny.
Wersja 0065, poziom normal, tuż przed wybraniem gildii najemników, ale papier na straż miejską też jest jak by coś. https://drive.google.com/file/d/0B3pJsXxOBj_yU2pjVW1MRmpTWG8/view?usp=sharing  Mam nadzieję się nie pomyliłem w liczeniu i dobrego przesłałem, jak by coś to pw. :)
 

RoTher

RoTher

Użytkownicy
posty123
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wilczurex, wielkie dzięki za save. Sorry, że tak późno piszę ale miałem problem z returningiem i nie miałem jak sprawdzić.
 

mendor95

mendor95

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ma ktoś save z wersji 65 po zostaniu Guru poziom trudności nie ma znaczenia proszę o szybką  odpowiedz
 

Everston

Everston

Użytkownicy
posty51
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam potrzebuje save po zostaniu najemnikiem może być nawet rozdział 2 ale przed pustynia bo niestety zapis jaki dał wilczurex jest niestety zbugowany
 

darekstrzalka4

darekstrzalka4

Użytkownicy
posty86
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Potrzebuje save Mag Ognia/Nowicjusz/ Rozdział 1/2
 

daliha

daliha

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ma ktoś save z wczesnej fazy gry? Takie po wbiciu do Khorinis i porozmawiania z paroma osobami.
 

Pawlik

Pawlik

Użytkownicy
posty12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, gdzie znajduje sie folder z zapisami? Nie ma go w folderze z gra.
 

tekken

tekken

Użytkownicy
posty36
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ma ktos jakis save do 0065 1 rozdzial lub poczatek 2?
 

varingam345

varingam345

Użytkownicy
posty27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
witam, potrzebuje sava z 1/2 rozdzialu. Moj save postanowil sie zcrashowac a mialem tam 15h gry ;/ najlepiej najemnik/straznik.

poziom NORMALNY
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Miałby ktoś gdzieś save z dowolnego poziomu rozgrywki? (Tylko nie sam początek) Potrzebowałbym takiego save do sprawdzenia paru rzeczy. (Najlepiej 0065)
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry