American Onion 5583 28

O temacie

Autor Dark

Zaczęty 16.05.2016 roku

Wyświetleń 5583

Odpowiedzi 28

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A ty zelazko skoncz robic za forumowego chujewa, bo meczace sie to powoli robi

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
No jeszcze jego tu kurwa brakowalo
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No jeszcze jego tu kurwa brakowalo
No ja przynajmniej nie zagladam tu tylko po to żeby w ordynarny i żałosny sposób ponaigrywać się z innych. Co innego gdyby to miało jeszcze jakiś themoddersowo-szyderczy styl i bawilo innych (pozdro wowoz o azteku). A teksty zelazka w ciagu ostatniego +\- roku to zwykłe buractwo i chamstwo.

W sumie nic dziwnego ze te teksty ci sie podobają - gówno zawsze zbiera się w rynsztoku

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Znaczy, biorąc pod uwagę towarzystwo themodderskie, to jakby faktycznie Caseum był gejem (nie wiem już teraz czy to w żartach, czy serio) to ja nie widzę sensu wchodzenia na to forum. Serio, mamy tutaj takich rasistów że szkoda gadać, więc @Dark nie powinieneś nawet z nimi dyskutować.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
W sumie nic dziwnego ze te teksty ci sie podobają - gówno zawsze zbiera się w rynsztoku

Doskonale to zapewne wiesz z autopsji xD


Zeby jeszcze zelazka teksty mi sie podobaly, napawde xDD
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy
A teksty zelazka w ciagu ostatniego +\- roku to zwykłe buractwo i chamstwo.

W sumie nic dziwnego ze te teksty ci sie podobają - gówno zawsze zbiera się w rynsztoku

A twoje to poezja na gównie pisana. W porównaniu do pieniędzy jakie zarabiam to Ty jesteś dla mnie rynsztokiem.

Miałem nadzieję, że więcej hejtu będzie, a tu tylko żelazko pierdzi i to jeszcze nieciekawie. Jestem rozczarowany.
Ja nie hejtuje ja gardzę.

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A twoje to poezja na gównie pisana. W porównaniu do pieniędzy jakie zarabiam to Ty jesteś dla mnie rynsztokiem.
Wątpie żebyś na tym swoim zmywaku w stanach zarabiał więcej, ale dawaj kwotę. Chętnie porównamy. Nawet wyśle Ci na pw swoją fakture aż ci pójdzie w pięty nowobogacki robalu. Ja nie musiałem uciekać na amerykański socjal żeby coś osiągnąć :lol2:

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
@Żelazko to ciota.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Dark. Masz chate 200m2 uzytkowych? Posesje 1300m2? Planujesz samochod z 2016 rocznika? Nie? To spierdalaj ze swoimi fakturami :F
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dark. Masz chate 200m2 uzytkowych? Posesje 1300m2? Planujesz samochod z 2016 rocznika? Nie? To spierdalaj ze swoimi fakturami :F
Ty rozumiem masz, samodzielnie wypracowane? Jeśli piszesz poważnie to myślałem że rozmawiamy o zarobkach a nie majątku :D W każdym razie zapraszam na pw

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Wracajcie kurwa robić meble z palet wy biedne kuhwy.
Chcecie zobaczyć bogactwo?









































Masz, spróbuj @żelazko , @Dark , @Werewolf
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Dark. Masz chate 200m2 uzytkowych? Posesje 1300m2? Planujesz samochod z 2016 rocznika? Nie? To spierdalaj ze swoimi fakturami :F
Werewolf ty to potrafisz człowieka wprawić w zdumienie  :huh:  Wybudowanie domu to dla ciebie jakieś niezwykłe osiągnięcie?   O_O  Zresztą sam pisałeś że w chuj kasy zdobyłeś ze sprzedaży mieszkania, a nie samodzielnie wypracowałeś. Kurcze, strasznie pyszałkowaty z ciebie kolo.  o_O
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Jeszcze nic nie sprzedalem lol xD Pisalem wtedy, odnosnie wlasnego biznesu, że zeby go sfinansować to sprzedam to mieszkanie, ale nie zrobilem tego bo przy koncowych obliczeniach okazalo sie, że wyjdzie wiecej kosztów niz zarobku :P


A zreszta, to nie temat o moich wlasnych biznesach, tamten zostal juz zamkniety :F
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy
A twoje to poezja na gównie pisana. W porównaniu do pieniędzy jakie zarabiam to Ty jesteś dla mnie rynsztokiem.
Wątpie żebyś na tym swoim zmywaku w stanach zarabiał więcej, ale dawaj kwotę. Chętnie porównamy. Nawet wyśle Ci na pw swoją fakture aż ci pójdzie w pięty nowobogacki robalu. Ja nie musiałem uciekać na amerykański socjal żeby coś osiągnąć :lol2:
Fakturę firmy dla której pracujesz chyba.

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dark

American Onion
#14 2016-05-16, 23:09(Ostatnia zmiana: 2016-05-17, 02:27)
Fakturę firmy dla której pracujesz chyba.
Niestety nie trafiłeś, prowadzę własną działalność do spółki z siostrą.
Co sie wlasciwie z tobą stalo zelazko? Byles normalnym, wrecz lubianym tu uzytkownikiem, malo tego od bodaj pierwszych lat forum. Pamietam jak z wlasnej inicjatywy przetlumaczyles nawet moda podróżnik. A teraz zmieniasz się w ządnego krwii buraka uwłaczającego wszystkim. Dlaczego?

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy

Żelazko

American Onion
#15 2016-05-16, 23:11(Ostatnia zmiana: 2016-05-17, 00:30)
Fakturę firmy dla której pracujesz chyba.
Niestety nie trafiłeś, prowadzę własną działalność do spółki z siostrą.
Co sie wlasciwie z tobą stalo zelazko? Byles normalnym, wrecz lubianym tu uzytkownikiem, malo tego od bodaj pierwszych lat forum. Pamietam jak z wlasnej inicjatywy przetlumaczyles nawet moda podróżnik. A teraz zmieniasz się w rządnego krwii buraka uwłaczającego wszystkim. Dlaczego?
Kpij sobie ile wlezie mnie to lata koło chuja.

Post połączony: 2016-05-17, 00:30
Wydzielacie tematy aby mnie sprowokować. Nie dam się.  :lol2:

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
A twoje to poezja na gównie pisana. W porównaniu do pieniędzy jakie zarabiam to Ty jesteś dla mnie rynsztokiem.
Zarabiasz dobrze jak na fakt że mieszkasz w ameryce, czy po prostu przemnożyłeś swoje zarobki przez obecny kurs walutowy i ci spora kwota wyszła? Jeśli to drugie to jesteś zidiociałym ignorantem, w sumie chciałem się rozpisywać, ale szkoda mi klawiatury.
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
A twoje to poezja na gównie pisana. W porównaniu do pieniędzy jakie zarabiam to Ty jesteś dla mnie rynsztokiem.
Zarabiasz dobrze jak na fakt że mieszkasz w ameryce, czy po prostu przemnożyłeś swoje zarobki przez obecny kurs walutowy i ci spora kwota wyszła? Jeśli to drugie to jesteś zidiociałym ignorantem, w sumie chciałem się rozpisywać, ale szkoda mi klawiatury.

Nie no, chyba zakładamy, że nikt nie jest tutaj aż tak głupi.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Niesamowite, zaczelo sie tylko od wstawienia zdjecia przez Cuma xDDD :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Uwielbiam to forum :lol2::lol2::lol2:
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
A twoje to poezja na gównie pisana. W porównaniu do pieniędzy jakie zarabiam to Ty jesteś dla mnie rynsztokiem.
Zarabiasz dobrze jak na fakt że mieszkasz w ameryce, czy po prostu przemnożyłeś swoje zarobki przez obecny kurs walutowy i ci spora kwota wyszła? Jeśli to drugie to jesteś zidiociałym ignorantem, w sumie chciałem się rozpisywać, ale szkoda mi klawiatury.

Jeśli to drugie to zrobił to samo co ty swego czasu- nie chce mi się tego dokładnie szukać, ale chodziło o zarobki kogoś z twojej rodziny bodajże.
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry