Pytania i problemy techniczne 863796 3676

O temacie

Autor matekacp

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 863796

Odpowiedzi 3676

gadula700

gadula700

Użytkownicy
posty15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam mam pytanie odnośnie Pustynie Adanosa. Zrobiłem questa tajemnice chramu Adanosa, odblokowałem teleport
do pustyni i przy wejściu na Pustynie Adanosa pojawia się błąd:

Error Massage
D: zModel(zcModelTexaniState) BuildTextListfromMesh
toomanytexturesinMeshLib..5

W czym jest problem? Przeinstalowałem returniga 2 razy i nadal to samo. Z tego co widać problem jest z teksturami.
Za mało ramu? w czym może być problem ?

Miałem dzisiaj to samo. Wystarczy na czas eksploracji wyrzucić z folderu /Data pliki o nazwie texture_repleacer, u mnie były dwa.
 

Gadzio

Gadzio

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Hyperpump

Hyperpump

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema, Garaz z kopalni zlota w Jarkendarze zmarl przez pelzacze, wybilem pelzacze i blodwyna nie ma. Jak mam wejsc do swiatyni Kruka ? Jakies pomysly ?
 

Uchoo212

Uchoo212

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W Returningu 2.0 bez AB odtwarzana jest bardzo przyjemna muzyka, zarówno w wieży Xardasa, przy eksplorowaniu Khorinis, jak i w każdej innej lokacji (pierwszy odcinek streama u Archiego z returna można ją usłyszeć). Po zainstalowaniu AB muzyka zmienia się na standardową z G2. Jest możliwość ogrania AB z muzyką z "podstawowego" Returninga 2.0? Próbowałem wyeksportować pliki przez VDSF'a, ale pliki w folderze "music" są w formacie .sty, którego nie potrafię odtworzyć jako plik dźwiękowy.
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Uchoo212, Kiedyś w katalogu Data był plik odpowiedzialny za muzykę autorstwa "Kiro", musisz usunąć ten plik. Nie wiem jak obecnie, bo długo nie grałem.
@Hyperpump, Zaklęcie wskrzeszenia i po sprawie.
 

Uchoo212

Uchoo212

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@tedddy_bear  Znalazłem na forum Bractwa Spolszczenia instrukcję. Niestety po usunięciu plików music.dat z zapakowanych AB_Scripts i AB_scripts_ pl, muzyka się nie zmieniła. Dodatkowo zamieniły się litery na dziwne "krzaczki" (nie, nie jest to cyrylica).
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie pomogę ci bo jestem laikiem w tym sprawach. Możesz poszukać odpowiedzi na forum rosyjskim, oni tam chętnie odpowiadają.
https://rpgrussia.com/forums/gothic-2-returning-2-0-gotika-2-vozvraschenie-2-0.193/
Zainstaluj sobie wtyczkę translate i się zaloguj, a następnie załóż temat pod powyższym linkiem np. po angielsku.
 

Uchoo212

Uchoo212

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Moti4

Moti4

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam problem z rozdzielczością w Returningu
Kiedy ustawiałem opcje dx11 to przez przypadek przesunąłem rozdzielczość na 320x200, bez zatwierdzania od razu mi ją zmieniło i cały mój ekran jest ucięty, że nie widać m.in przycisku apply i częsci paska od rozdzielczości. Niby da się przesunąć suwak  z powrotem ale nic się nie zmienia. Stąd pytanie czy trzeba wszystko reinstalować czy da radę jakoś to naprawić.
Co już robiłem oprócz restartowania returna i kompa:
Za pomocą Gothic.ini próbowałem zmienić rozdzielczość lub odpalić grę w oknie ale widocznie dx11 narzuca ustawienia rozdzielczości i nic się nie zmienia
W samych ustawieniach gry chciałem zmienić rozdziałkę z tym że ona teoretycznie cały czas jest 1920x1080
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Spróbuj usunąć plik UserSettings.ini z folderu GD3D11. Jeśli to nie pomoże, usuń i zainstaluj DX11 od nowa.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Libitinarius

Libitinarius

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,

Mam taki problem z G1 edycja rozszerzona, nie mam dzwieku ale tylko dla dodatkowych kwesti , np podczas rozmowy z Diegeim na poczatku wszystko jest ok, pozniej ide so sparka i jest tekst ale nie ma glosu, z postaciami ze standardowego G1 jest ok, z edycji roszerzonej pojawia sie tylko teskt, ktos pomoze?

probowałem reinstalacji gothica od poczatku, dodam ze mam gothic ze steama, moze to jakis problrem z wersja bo mam 1.48 ?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Raz że zły dział, dwa że wszystko jest w porządku, kwestie dialogowe z moda nie są zdubbingowane.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

P0zytywny

P0zytywny

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć.
Niedawno naszła mnie ochota na zagranie w Returning 2.0. Zainstalowalem wszystko ładnie pięknie, gra w wieży xardasa ma normalną liczbę fps, lecz po wyjsciu z wieży spada do 15-20. Jak patrzę w ustawienia Returninga to wykrywa mi kartę dedykowaną zamiast zintegrowanej. Mam directa 12. Gdy wyłącze całkowicie roślinności liczba fps: wynosi 60, a przy usunieciu calkowicie trawy(bez drzew) 30. Jest możliwości zmienienia tego jakoś. Wiedźmin 3 mi działa na Ultra, a returning nie zadziała? Prosze o szybką odpowiedz. Wydaje mi się, że może być to problem właśnie tego, że gra wyłapuje dedykowaną, zamiast zintegrowanej.


Mam dosyć dobrego laptopa:
Specyfikacja: GTX:1660ti i Intel: 630 UHD Graphics(ta jest dedykowana)
Ram: 16GB
Procesor I7
 

P0zytywny

P0zytywny

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć.
Niedawno naszła mnie ochota na zagranie w Returning 2.0. Zainstalowalem wszystko ładnie pięknie, gra w wieży xardasa ma normalną liczbę fps, lecz po wyjsciu z wieży spada do 15-20. Jak patrzę w ustawienia Returninga to wykrywa mi kartę dedykowaną zamiast zintegrowanej. Mam directa 12. Gdy wyłącze całkowicie roślinności liczba fps: wynosi 60, a przy usunieciu calkowicie trawy(bez drzew) 30. Jest możliwości zmienienia tego jakoś. Wiedźmin 3 mi działa na Ultra, a returning nie zadziała? Prosze o szybką odpowiedz. Wydaje mi się, że może być to problem właśnie tego, że gra wyłapuje dedykowaną, zamiast zintegrowanej.


Mam dosyć dobrego laptopa:
Specyfikacja: GTX:1660ti i Intel: 630 UHD Graphics(ta jest dedykowana)
Ram: 16GB
Procesor I7
 

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty141
Propsy60
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
To znany problem dla wszystkich kart nVidii z serii 16XX.

Z powodu wady fabrycznej bazowej płytki PCB dla tych kart graficznych pochodzących z tej samej fabryki z Chin, żadna płyta główna nie wykrywa poprawnego napięcia na jednym z losowo wybranych pinów i zastępuje go domyślnym, co powoduje że komputer normalnie działa, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom kompensacyjnym we sprzęcie i oprogramowaniu.

Niestety, ale starsze oprogramowanie i gry (a dokładniej wszystko sprzed 2004 roku z niepełną integracją 32 bitowego punktu typu "float" dla zastosowanego parsera) tego nie mają, co powoduje, że system Windows włącza dla nich najniższe z możliwych taktowanie procesora i szyny karty graficznej, aby nie uszkodzić systemu i sprzętu z powodu skaczącego napięcia, co skutkuje nędzną ilością klatek na sekundę czasem nawet i w pierwszym Doomie.

Jedyna metoda obejścia tego to wysłanie karty do nieautoryzowanych warsztatów komputerowych w celu wklejenia bypassa dla wadliwego pinu.

Mam nadzieję, że pomogłem. Jeśli tak, liczę na propsa.
 

P0zytywny

P0zytywny

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A jeżeli bym wyłączył w menadżerze zadań Intel 630 i zostawił sam 1660TI, mogą być jakieś problemy?
 

Grasant

Grasant

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Po zainstalowaniu samego returna 2.0 i próbie jego odpalenia wyskakuje mi za każdym razem taki komunikat https://zapodaj.net/17ac231beec81.png.html
Wcześniej wielokrotnie grałem w tego moda, instalując go bez żadnych problemów. Teraz napotykam na taką trudność i nie wiem co z tym zrobić. Jakieś pomysły?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry