Pytania i problemy techniczne 863776 3676

O temacie

Autor matekacp

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 863776

Odpowiedzi 3676

Siwy2235

Siwy2235

Użytkownicy
posty63
Propsy3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Wez sie nie strosz bo na nikim nie robisz wrażenia..

Odznaczyłem dx11 i działa, byc moze to był problem choc nie wiem
Teraz kwestia co zrobić, by laptop wyłapał mojego gtxa, nie zintegrowaną karte intela, bo mam malo fps
Laptop jakby nie widział gtxa, pokazuje tylko intela, ktos moze wie jak temu zaradzić?

Jedyna opcja to doinstalowac dx11. U mnie tylko tak gothic uruchamia się na GTX. Wiem że nie zalecana jest nawet instalacja tego dx11 zawartego w instalce returning. Poszukaj lepszej wersji i doinstaluj.

http://bractwospolszczenia.pl/showthread.php?tid=481
 

LukaBrazi

LukaBrazi

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Znalazlem rozwiazanie, dx11 nie instalowalem z tej instalki returninga, tam odznaczylem i wgralem tym drugim sposobem, czyli po prostu skopiowałem pliki i wrzucilem do folderu system

Laptop teraz poprzez dx11 widzi gtxa i smiga wszystko
 

Brimstone

Brimstone

Użytkownicy
posty117
Propsy43
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Mam nastepujacy problem z tym tytułem, otóż trawa oraz czesc krzaków (lub wysoka trawa, kij wie co to jest) notorycznie migocze i zmienia kolor w zaleznosci jak ruszam myszką, oraz od odległosci, gra jest praktycznie przez to niegrywalna, jak to naprawic? Do tego niektóre elementy roslinnosci, chodzi mi o takie kolorowe małe kwiatki i inne gówna, znikaja i pojawiaja sie cały czas, czasami nawet na obkoło mnie. Mam w optymalizacji ostawiony wysoki poziom detali, wiem ze sie wtedy krzaki potrafia respic dalej i blizej. Jak to naprawic?
Do tego kolejny problem, który w zwykłym G2 nie wystepuja, otóz jak ruszam wolno myszą w lewo i prawo, to nic sie nie dzieje, a jak pociagne nieco mocniej, to Bezi odpierdala obroty. W góre i w dół jak patrze to działa to normalnie.
 

polskimlody

polskimlody

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z bractwem. Otóż dołączyłem do niego po wykonaniu questa dla Oruna i reszta guru nie chce ze mną rozmawiac (np Cadar po oddaniu mu ziela). Ktoś moze powiedzieć o co chodzi?
 

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy
Czy Returning i spolszczenie działa na Gothic II Golden Edition ze steama? Po odpaleniu nowej gry dostaję ten komunikat.


retkry

retkry

Użytkownicy
posty30
Profesjabrak
  • Użytkownicy
pomocy! xD nie mogę wyjść z Pustyni Adanosa ponieważ dostaję błąd podobny do tego wyżej tylko w stylu "too many objects". czy da się coś z tym zrobić ?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Wywal Textures Replacer może.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy
Nie mam texture packa zainstalowałem tylko moda i spolszczenie.

GuaRDiaNN

GuaRDiaNN

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemka, mógłby ktoś pomóc? Otóż mam taki problem: po zainstalowaniu Returning 2.0 i wczytaniu save'ów postacie widzę dopiero z odległości 5 metrów, gdy odejdę tylko trochę, to całkowicie znikają, próbowałem zmieniać zasięg widzenia- na np. 200% i nadal widzę postacie z odległości 5 metrów, a dalej nie. Próbowałem kilku reinstalli i nadal nic się nie zmieniło. Instalowałem zgodnie z tym poradnikiem: http://bractwospolszczenia.pl/showthread.php?tid=481, (w kolejności: fixy > returning > spolszczenie > no grass full i potem gothic 2 original texture). Jakieś rady?


EDIT: Dobra, znalazłem i napiszę dla potomnych: Poziom Detali Świata wpływa na zasięg widzenia npc
 

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

cyzio

cyzio

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć.
Zacząłem grać w Returning 2.0 z AB, jednak mam mały kłopot. Mogę zrobić save gry jedynie kolo wieży Xardasa. Gdy się oddale opcja zapisu znika z menu gry.Gdy podejdę z powrotem do wieży pojawia się komunikat Here you can save.  Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem.

https://zapodaj.net/64f4653a46440.jpg.html
https://zapodaj.net/78fdefe8d349c.jpg.html

Udało mi się rozwiązać problem. Zmieniłem w pliku gothic.ini w wierszu bCanSaveLeg 0 na 1. Widziałem też że ktoś inny rozwiązał problem edytując linijkę  bCanSaveGame.
 

Prokhorovoka

Prokhorovoka

Użytkownicy
posty200
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mógłby mi ktoś wyjaśnić gdzie popełniłem błąd przy instalacji? Musiałem o czymś cholera zapomnieć i nie mogę znaleźć rozwiązania.

https://zapodaj.net/04f04ea09b0f1.png.html

@Jao

https://zapodaj.net/65117fac1695b.png.html
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Może pokaż screena, co masz w folderze Data, tak będzie prościej.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

MajkeI

MajkeI

Użytkownicy
Front End Developer
posty698
Propsy169
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Front End Developer
Hej, problem chyba znany z tego co szperałem. Ogólnie trochę zjebałem, jednak może ktoś jakoś sobie z tym poradził i jakoś mi pomoże.

Chodzi o ORCTEMPEL.ZEN -> zapisałem czy tam wczytałem w świątyni śniącego i teraz nie mogę tam wejść. Jestem w 7 rozdziale, zdobyłem koronę itd, chcę iść zabić ostatecznie Śniącego jednak wywala błąd stack overflow.

Jako, że jestem sprytny to spróbowałem wywalić ORCTEMPEL.SAV z zapisu, owszem zadziałało, wszedłem, wybiłem ścierwo na nowo, w sanktuarium przyzwałem Śniącego kodem (sleeper_old), doszło do dialogu i walki. Jednak w momencie przebicia pierwszego serca Śniący wciąż regeneruje hp i potem dalej jest nieśmiertelny. Myślałem o tym, żeby podczas walki wyedytować mu hp na 1 i spróbować ubić, jednak nie miałem czasu zobaczyć czy to działa.

Ma ktoś jakieś sugestie / porady? 140h po to, żeby teraz nie skończyć moda brzmi kiepsko :/
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Zabij Śniącego runą z wyprawy magów ognia, zanim zacznie się regenerować. Antyklimatyczne w chuj, ale skuteczne.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

TitanShira

TitanShira

Użytkownicy
Erandill
posty18
Propsy3
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
  • Erandill
Mam taki problem, że po wgraniu wczorajszych skryptów AB po wczytaniu postaci jest komunikat, że postać jest martwa i gra wychodzi mi do menu głównego, nie wiem jak ale nie wydaje mi sie żebym się jakoś odglitchował ze śmierci

edit: nvm już działa
 

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy
Czy Returning i spolszczenie działa na Gothic II Golden Edition ze steama? Po odpaleniu nowej gry dostaję ten komunikat.


Bump.

LordAleksander

LordAleksander

Użytkownicy
posty25
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam pewien problem z tarczą. Dokładnie chodzi mi o to że npc ( np. bandyci ) nie mają założonej tarczy, a walczą jagby ją mieli ( ci z tarczą w ekwipunku ), a jak ja zakładam, to jest tarcza na plecach, jednak jak wyjmuje broń, ona nadal jest na plecach, a postać walczy stylem tarczy. Czy da się to jakoś naprawić?
 

Prokhorovoka

Prokhorovoka

Użytkownicy
posty200
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Żelazko

A zaznaczyłeś 1 opcje przy instalacji? Bo ten błąd wywala jak tego nie zrobiłeś.




Post połączony: 2019-02-19, 13:13
Dobra opanowałem swój problem, po prostu miałem zainstalowane spolszczenie do ab...

Teraz normalnie wszystko fajnie po angielsku widać, jednak po rozpoczęciu gry wyskakuje mi komunikat, że postać jest martwa i po 4 sekundach wywala mnie do menu gry. Wie ktoś czym może być to spowodowane?
Nie mam siły do tego alternatywnego balansu.
 

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy
Odhaczyłem rusyfikację.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry