Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903973 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903973

Odpowiedzi 37317

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś jak nakłonić melhiora do rozmowy o etlu? Chcę zrobić do końca wątek ze szponem beliara i według solucji mam teraz iść do portu i po rozmowie obić melhiora to ten powie o etlu ale jak go obije to jedyne co on mówi to "ciągle szukasz kłopotów?" i nie mam z nim żadnej opcji dialogowej. Z góry dzięki za pomoc
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Pobij go czym innym niż duale.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao rzeczywiście, teraz działa, wielkie dzięki, sam bym nie pomyślał o tym
 

Artos123

Artos123

Użytkownicy
Mistrz palenia
posty81
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mistrz palenia
Pytanie odnośnie stworzeń z paskiem HP jak u tych no Pradawnych... no tych kapłanów bogów chroniących równowagę i bla bla ...nie ważne … Stworzenia mające tego typu pasek żywotności jak np. Mini śniący , ten żniwiarz z jaskini za starą wieżą Xardasa czy wielki Troll za palisadą orków … Czy  potrzeba mi  jakieś specjalnej broni by ich pokonać , bo może i zadaje im obrażenia ale są to ilości tak minimalne , że zwracam się tutaj z tym pytaniem od czego to zależy … braku umiejętności , słabe statystyki postaci , nie odpowiednia broń , braku pewnego przedmiotu nie wiem chciał bym siew dowiedzieć jak ich pokonać dziękuje za wszelkiego typu odp :)
 
Nawet jak upadne to wstane a wtedy masz PRZEJ*BANE

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Artos123

Artos123

Użytkownicy
Mistrz palenia
posty81
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mistrz palenia
co to jest za efekt i jak się go pozbyć … po walce z głównym bossem z jaskinią za starą wieża Xardasa jest mi cały czas odpierane co sekundę  HP  . to nie jest trucizna bo odtrutka nie działa . dziękuje za rady :*
 
Nawet jak upadne to wstane a wtedy masz PRZEJ*BANE

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Hytohugo

Hytohugo

Użytkownicy
posty7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam dwa problemy.
Gdy Canthar prosił o podrzucenie listu Sarze i wpakowaniu jej za kratki, ja wpakowałem Canthara (i podobno to zablokuje mi w przyszłości wykonanie do końca Gildii Kupców). Bowiem Canthar później zniknie. Da się go jakoś zespawnować później cheatami tak, żeby nie był zły i dało się zrobić jakiegoś tam questa do którego on będzie potrzebny ?

Druga sprawa jest z Fernando. Posłałem dostawcę broni dla bandytów za kratki, a on będzie potrzebny do misji z Gallahadem i chyba jakiejś jeszcze innej. Sytuacja podobna. Da się go zespawnować cheatami żeby nie był zły i żebym nie zablokował sobie dostępu do zrobienia questa ?
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
Gdy Canthar prosił o podrzucenie listu Sarze i wpakowaniu jej za kratki, ja wpakowałem Canthara (i podobno to zablokuje mi w przyszłości wykonanie do końca Gildii Kupców). Bowiem Canthar później zniknie. Da się go jakoś zespawnować później cheatami tak, żeby nie był zły i dało się zrobić jakiegoś tam questa do którego on będzie potrzebny ?

Owszem, wpakowanie Canthara unieruchamia gildie kupców, ale nie dlatego, że on znika, bo on NIE znika, jedyne co to możesz go zabić w ramach innego zadania dla innej gildii. W każdym razie zablokowany końcowy wątek gildii kupców, chyba, że coś się zmieniło, ale gdy ja grałem to jeszcze był ten bug.

Cytuj
Druga sprawa jest z Fernando. Posłałem dostawcę broni dla bandytów za kratki, a on będzie potrzebny do misji z Gallahadem i chyba jakiejś jeszcze innej. Sytuacja podobna. Da się go zespawnować cheatami żeby nie był zły i żebym nie zablokował sobie dostępu do zrobienia questa ?

Jeśli posłałeś go przed lub po otrzymaniu listu od niego, ale nie oddaniu go, to sprawa pozamiatana, w pierwszym przypadku bedziesz miał jeden list za mało a w drugim Gallahad powie, że list od niego nie jest nic warty. Spróbuj z pozostałymi listami, może pchniesz dalej.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

JACA

JACA

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Xardas nie chce przyjść do słonecznego kręgu , jedyną opcją rozmowy jest pytanie czy rytuał odwrócenia ma szanse się udać. Mówi mi wtedy, że wszystko zależy od planu Vatrasa, tylko że Vatras i Pyrokar są już w kręgu, a w dzienniku pisze że Xardas się zgodził przyjść na rytuał. Gram nekromantą, zrobiłem pustynię Adanosa i świątynie śniącego. Nie wiem co robić. Zna ktoś sposób na naprawienie tego błędu lub chociaż kod na story helpera?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Illuzius

Illuzius

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Magowie ognia mają chyba ze mną jakiś problem
Mianowicie księga z jaskini z próbą ognia nigdzie tam nie leży a ja nie mam jej w eq (chodzi o misje z 5 księgami i zwojem)misja dla karassa

A ignazowi czy jakos tak nie moge dac serca demona mimo iż mam 2 jedno z jarkendaru drugie za zabiciu demona po zabiciu iluś tam królików.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Tom 1 - Latarnai Jacka
Tom 2 - Skrzynia na szczycie wieży  przy której ur-karas siedzi
Tom 3 - Jaskinia z ogrem  koło khorinis
Tom 4 - Skrzynka w mniejszej piramidzie
Tom 5 - Jaskinia z próby ognia odnoga z pełzaczami

Mogłem pojebać numeracje ale lokacje są poprawne
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Illuzius

Illuzius

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właśnie chodzi o to ze tego tomu w odnodze z pełzaczami w jsskini od proby ognia nie ma nigdzie tam a ja tez go nie mam
 

JACA

JACA

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A kruka zabiłeś?

Tak, zabiłem. Chyba to przez to że gdy Xardas miał już iść do kręgu to odprawiłem rytuał przyzwania alepha. Tylko że zanim się skapnąłem że się nie da to dużo czasu minęło
 

Illuzius

Illuzius

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy w GD moge zabic wszystkich orkow w okolicy zamku czy dopiero po zyskaniu reputacji u orkow?
Nie zaczolem jeszcze watku orkow anid nie mam jeszcze ulu mulu
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@JACA Tak, to przez to. Chyba jesteś w dupie. Może w GVE coś się da zrobić, ale jakoś wątpię.
@Illuzius Tak, spokojnie. Dopiero gdy dojdziesz do miasta orków i zaczniesz zbierać reputację, to dopóki nie skończysz, każdy zabity ork obniży reputację o 1 pkt.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Hytohugo

Hytohugo

Użytkownicy
posty7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Edit: Już nieważne. Znalazłem odpowiedź.
 

Illuzius

Illuzius

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeszcze jedno pytanie czy przy zamku w gd jest jakis ork z questem czy moge zatłuc je wszystkie?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Tak, możesz zabić wszystkich.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.


0 użytkowników i 12 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry