Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6902700 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6902700

Odpowiedzi 37317

Hamerajt

Hamerajt

Użytkownicy
posty92
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dołączyłem do gildii złodziei zabijając Atyllę i Ramirez się na mn obraził bo mu kolegę zabiłem. Co mam mu przynieść/zrobić żeby chciał mn uczyć?  AB
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@NobleOne @Hamerajt Nie ten dział. @Simen @Vetrue Co moderalnia śpi?
Coraz większy się tu bałagan robi. Powinniście zmienić formułę zadawania pytań, coś na wzór rpgrussia.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
@teddy_bear jeśli chcesz to mogę Ci załatwić moda w tym dziale.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



NobleOne

NobleOne

Użytkownicy
posty251
Propsy72
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@NobleOne @Hamerajt Nie ten dział. @Simen @Vetrue Co moderalnia śpi?
Coraz większy się tu bałagan robi. Powinniście zmienić formułę zadawania pytań, coś na wzór rpgrussia.

To, że napisaliśmy w problemie, że mamy AB, nie znaczy, że problem dotyczy tylko AB xdd, napisałem nawet w nawiasie, że nie wiem czy to ma wgl znaczenie, bo na czystym returningu nigdy magiem ognia nie grałem. A co do Hamerajta, to jego pytanie ewidentnie dotyczy zwykłego returninga i AB nie ma żadnego znaczenia i można mu było po prostu odpowiedzieć
 

lukas900

lukas900

Użytkownicy
posty39
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy grajac paladynem na 1h plus tarcza i kusza jest sens uczyc sie wogole zrecznosci? Do tej pory nie dostalem zadnego zadania z gildii zlodziei, akrobatyki tez nie moge sie nauczyc. Jestem pod koniec 2 rozdzialu i mam jakies 250 ptk do wykorzystania, wiadomo czesc przeznacze na podstawowe umiejetnosci, jednak co z ta zrecznkscia?
 

dei

dei

Użytkownicy
posty46
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dołączyłem do gildii złodziei zabijając Atyllę i Ramirez się na mn obraził bo mu kolegę zabiłem. Co mam mu przynieść/zrobić żeby chciał mn uczyć?  AB

Probowales uzyc zwoju zapomnienia?

Post połączony: 2019-06-17, 11:23
Moje pytanie. Gram nekromanta zauwazylem ze tzw. mini sniacy albo niektore demony z automatu niszcza moich nieumarlych. Pytanie sie robi nastepujace czy tego typu monstra jestem w stanie pokonac przywolujac demona czy tez jestem zmuszony korzystac z konwencjonalnej magii i ta ochronka dziala na wszystkie summony nekromantow?
 

Misiek1205

Misiek1205

Użytkownicy
posty28
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pytanie troche banalne skad wziac mieso bo w Returningu po zabiciu besti, nie ma surowego miesa.
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hmm, uczy rzeźnik w porcie wydobywania mięsa ze zwierząt
 Choć przyznam, że do końca nie zrozumiałem twojego pytania.
 

Ragnar PL

Ragnar PL

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy w Gothic CM można zostać magnatem jak w innych modyfikacjach ?
 

Misiek1205

Misiek1205

Użytkownicy
posty28
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przed chwila pobilem kruka w Jarkendarze jestem po rozmowie z saturasem, gdzie jest portal który mam aktywować
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Misiek1205 Rozumiem, że solucję czytałeś?
 

Misiek1205

Misiek1205

Użytkownicy
posty28
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak czytałem, Problem rozwiazany, czytanie ze zrozumieniem sie klania.

Teraz mam inny problem jestem po raz pierwszy w GD, chcialbym wybrac sie do Khorinis uzupelnic zapasy, tylko ze nie wiem jak przejsc z tej kopalni z powrotem do khorinis.
 

dede

dede

Użytkownicy
posty146
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panowie co jest waznego do zrobienia w 4 rozdziale abym nie pominal? oprocz smokow hehe bylem drugi raz w swiatyni sniacego, zabilem orkow itd, zrobilem zadania w gorach snieznych orkow do momentu, w ktorym potrzebny jest bodajze 7 rozdzial, cos jeszcze?

EDIT: zaginiony brat zrobiony oczywiscie
 

derstorix

derstorix

Użytkownicy
posty68
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam da się jakoś kodami zmienić mistrza? jestem czeladnikiem u harada ale nie wiedziałem że tylko bosper uczy wytwarzania łuków a gram pod zręczność lipa jak ja pier.... gildie wiem jak zmienić ale mistrza nie mam pojęcia lub kodem nauczyć się wytwarzania łuków bo grac od nowa i 20h w dupę to bez sensu  bardzo proszę o pomoc
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Misiek1205

Misiek1205

Użytkownicy
posty28
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Misiek1205 Po prostu użyj teleport.

Przecież kopalnia to inna lokacja, do ktorej wejscie jest poprzedzone ekranem wczytywania.

Post połączony: 2019-06-21, 23:43
Chodzi o to że jak szedłem do Gorniczej doliny, przez ta kopalnie ktora jest oddzielna lokacja, z tego co pamieta zeskakiwalem z tunelu, nizej, a jak chce spowrotem do Khorinis to nie moge tam wskoczyc bo nie chce sie wspiac na ten stopien.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Serio użyj teleportu. Zobaczysz, zadziała.
Oczywiście da się wyjść normalnie i ja nigdy nie miałem z tym problemów, no ale jak nie potrafisz...
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

derstorix

derstorix

Użytkownicy
posty68
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema mam jeszcze jedno pytanko odnośnie ekwipunku da się zmienić żeby był normalny jak w podstawce? bez segregacji na f1 f2 f3 itp wiem że jest opcja stary system zarządzania eq jednak czy dam na tak czy na nie nic się nie zmienia
 

Misiek1205

Misiek1205

Użytkownicy
posty28
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jao teleport działa potwierdzam, ale po tym jak dostałem list Garonda do Lorda Hagena, przy probie teleportacji, nie ma opcji dialogowych zwiazanych z teleportacja, wie ktos czemu tak jest, cos jak by gra zablokowala mozliwosc powrotu kiedy musimy wracac do Khorinis do Lorda Hagena. Czyt to jakis blad w grze czy cos.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Bo iść iść z buta, gra blokuje ci próbę oszustwa masz spotkać pierwszego poszukiwacza i jakakolwiek próba oszustwa systemu nie wchodzi w grę, po pokonaniu go i ewentualnej rozmowie z lester wszystko wróci do normy. 
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


0 użytkowników i 11 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry