Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6904932 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6904932

Odpowiedzi 37317

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Inteligencja wbija się dopiero po dołączeniu do gildii magicznej.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Krótko mówiąc jeśli zostałeś nowicjuszem przeczytaj wszystko jeszcze raz.
 

Quantum

Quantum

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam 3 pytania:
1) Gdzie znajdę kamienie druidów w Khorinis? Płytki znalazłem wszystkie, ale uaktywniłem tylko 11 kamieni i nie wiem gdzie są pozostałe 2 :(
2) Czy przepisy na eliksiry się zmieniły w modyfikacji? Bo menzurek mam od cholery, rdesty polne i różne inne roślinki też. Parę mikstur alchemii nauczonych, zrobiłem sobie ze 2 miksturki życia (te najsłabsze) i potem przestałem mieć opcję zrobienia ich. Może jednak czegoś mi brakuje?
3) Jak wbić duży poziom retoryki? Chodzi mi o to gdzie znaleźć książki i panele do tego służące, bo gdzieś na necie widziałem tabelkę rozmów, ale to mało.
Proszę o pomoc!
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
1. To taką najprostszą ścieżkę przez wszystkie miejsca z teleportami opiszę: wieża Xardasa, miasto, klasztor, tawerna, przełęcz, obóz Bractwa, obóz myśliwych, farma Onara, jaskinia Sagitty, wykopaliska Magów Wody, jaskinia czarnego trolla, Słoneczny Krąg, las między Słonecznym Kręgiem a farmą Akila.
2. Do każdej mikstury potrzebujesz spirytusu, pewnie tego ci brakuje.
3. Zasadniczo po prostu się na to trafia. Żeby najszybciej w sensie na najwcześniejszym etapie gry wbić retorykę, trzeba się wyłgiwać z nieudanych kradzieży kieszonkowych - to chyba jedyny sposób, żeby wbić 100 punktów w 1 rozdziale.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

LukaBrazi

LukaBrazi

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Orientuje się ktoś czy jest broń 2h na szkielety?
W kopalni nad przełęcza jest broń 1h srebrny miecz, u kreola miecz też jest 1h I w zatopione wieży xardasa też 1h
Nie ma 2recznej broni na szkielety?
 

Sagit11

Sagit11

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spoiler
mam pytanie otóż jestem na pustyni adanosa i aktywowałem już te 4 pulpity na środku pustyni ale żadna piramida się nie otworzyła chyba że coś pomijam
 

PoLoPL

PoLoPL

Użytkownicy
posty77
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam robię właśnie quest Pielgrzym z głównego wątku Returninga i w zadaniu miałem umieścić 5 artefaktów w świątyniach w Jarkendarze tylko że wcieło mi jeden Kamień macie jakiś pomysł jak go zdobyć albo jakiś program przy pomocy którego mógłbym zaliczyć to zadanie z automatu ?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@LukaBrazi Dwuręcznego nie ma. Jedynie konsekrowany miecz paladyna, ale ten jest tylko dla, no cóż, paladyna.
@Sagit11 Ale miałeś wszystkie 4 klucze?
@PoLoPL Raczej możesz tylko przyzwać kodem. Znajdź wcześniejszego sejwa i zdobądź kod za pomocą edit focus.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Sagit11

Sagit11

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao Chyba miałem jak aktywowałem wszystkie 4 pulpity to dostąpiłem oświecenia jak przy aktywowaniu portalu więc chyba powinno działać ale nie jestem pewien czy do dobrej piramidy wchodzę
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Próbuj dalej. Efekt wizualny pojawia się po każdym włożonym kluczu, a jak włożysz wszystkie, będzie cutscenka z piramidą.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

LukaBrazi

LukaBrazi

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao widzialem kiedys na yt na u kogos, ze wlasnie mial miecz na trupy 2reczny ale moze to inna wersja byla. W kazdym razie jezeli chodzi o te demoniczne szkielety po 4-5k hp to w takim razie jak wyuczony jestem 2reki na max to mam teraz uczyc sie jednoreki typowo pod te srebrne miecze zeby dawac rade sobie z nimi?

I drugie mam pytanie, ktos moze podpowie odnosnie darów od innosa/beliara
Mam 38 lvl nie bralem darow od zadnego jeszcze zeby sobie progów siły nie zwiekszac, te dary bede mogl normalnie odebrac tam x3 biorac pod uwage mozliwosc co 10 lvi? Czy to przepadło mi?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
1. Albo był paladynem, albo grał na AB. Obuchy też dają radę w sumie, te jednoręki trochę przereklamowane. Jasne, przebijają blok, no ale z jakimi obrażeniami. (no dobra, miecz Ginnoka jest dobry w tej kwestii, ale dopiero w 5 rozdziale go zdobywamy)
2. Możesz wziąć 3 razy.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

PoLoPL

PoLoPL

Użytkownicy
posty77
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao  a mógłbyś mnie poinstruować w jaki sposób odpalić marvina i wpisać kod na wersji ze spolszczeniem oraz jak dokładnie użyć tego edit focus ?
 

Sagit11

Sagit11

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao pamiętasz może jak wygląda i jak się nazywa ten klucz?

nm, znalazłem
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam dam rade zrobić lokacje zaginionego brata w 3 rozdziale na poziomie normalnym ?
 

hardom

hardom

Użytkownicy
posty55
Propsy26
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Warto brac zrecznosc z darow od progu 4pn za 1 zrecznosci czy poczekac na 5pn za 1 zrecznosci. A jesli poczekac to kiedy jest prog 5pn, bo 4 pn to od 200 wydanych punktow, 5 od 300?
 

BlumanTBG

BlumanTBG

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 Zrobiłem zadanie ksiązka dla hush nara ale dalej nie dostaje od niego żadnego questa,co zrobić?Drugie pytanie.Jak nabić karmę u Innosa poza daniną?
 

Hamerajt

Hamerajt

Użytkownicy
posty92
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam dam rade zrobić lokacje zaginionego brata w 3 rozdziale na poziomie normalnym ?

Biorąc pod uwagę że w 3 rozdziale nie masz zbyt dobrego pancerza i niezbyt dużą ilość hp to może zdołał byś przeżyć z 1 cios od np. ostatniego bossa, nie licząc wcześniejszych. Jeśli czujesz sie na siłach rozwalić ich bez otrzymywania obrażeń... Aczkolwiek szkoda nerwów.
 

W4ldi

W4ldi

Użytkownicy
posty85
Propsy27
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Ma ktoś może link do spisu broni lub zna miejsca, w których mogę je znaleźć w 1r w Khorinis? Chodzi mi o jakieś legendarne, bądź ciekawe znajdźki na 1h (ponad 120dmg na siłę) , toż to nawet ubilem szkielety na wieży przy wykopaliskach magów wody i w skrzyni broni nie było...
P 0.66
 

BUMCYKAFYSZ

BUMCYKAFYSZ

Użytkownicy
posty235
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@W4ldi El Bastardo naostrzone powinno mieć coś koło 120 dmg a jak nie to jeżeli jesteś strażnikiem i przyniesiesz 4 głowy bandytów dostaniesz pogromce który naostrzony zadaje 150 dmg.
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry