Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903193 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903193

Odpowiedzi 37317

modzel1998

modzel1998

Użytkownicy
posty28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Jao Ale czeladnikiem zostaje u harada tak czy siak ? A zeby constantino uczyl mnie mikstur musze wpierw nauczyć się jakiejś u ignaza i potem dostane questa Moja pierwsza misktura czy jakos tak i wtedy constantino bedzie mnie uczył?
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy opłaca mi się ulepszyć szpon beliara i będzie on silniejszy od uriziela ? odpowie ktoś ?
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@domix ulepszać się opłaca ale ulepsz go zwykłymi duszami a nie duszą senyaka
 

Hatapon

Hatapon

Użytkownicy
posty159
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest gdzies może mapa pustyni adanosa?
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
czy trofea myśliwskie które podnoszą mi statystyki mogę zużyć czy będą mi do czegoś innego potrzebne ?
 

UmeczekPL

UmeczekPL

Użytkownicy
posty439
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
One się nie zużywają, potrzebne są do nauki robienia pancerzy u Falka w obozie myśliwych.
 

modzel1998

modzel1998

Użytkownicy
posty28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak zrobić zeby constantino uczył mnie alchemii nie będąc jego czeladnikiem? Zrobiłem tak ze nauczylem sie jakiejś mikstury od ignaza lecz nie mam zadnej opcji zeby spytac o alchemie,zaznaczam ze nie jestem jeszcze u nikogo czeladnikiem.
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@modzel1998 musisz najpierw czeladnikiem zostać u kogoś albo zrobić zadanie ze zgodą dla constantina(tego nie jestem pewny)
 

modzel1998

modzel1998

Użytkownicy
posty28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@wolan Zeby uzyskac zgode od Constantino nie trzeba zadnego zadania robic przeciez.W poradniku jest tak napisane :
Mój pierwszy eliksir(R2.0)

Zadanie można uzyskać jeśli nie jest się czeladnikiem a także trzeba mieć wyuczoną jakąkolwiek miksturę np: od Sagitty czy Ignaza. Pytamy wtedy Constantina o naukę alchemii

lecz nie mam takiej opcji,wyuczylem sie mikstury u Ignaza.

Ale nie musze uczyc sie alchemii u constatino nie? Jak bede paladynem to Neoras mnie bedzie uczyl.
Tylko kto mnie mikstury siły potem nauczy?
 

screamerr

screamerr

Użytkownicy
posty12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema mam problem, mianowicie w mieście umarłych po otwarciu kraty na wprost wejścia oraz wejściu do nowego pomieszczenia załącza mi się animacja nurkowania i nie mogę nic z tym zrobić. Bezi się dusi, przycisku nie nacisnie i pływa w powietrzu jak tylko chce...
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@modzel1998 jeśli bazujesz na poradniku heartstone'a to musisz wiedzieć że w nim parę błędów jest. Zadanie ze zgodą to miałem na myśli to zadanie, które constantino zleca żeby zostać czeladnikiem konkretnie u niego(zioła mu trzeba zebrać), jeśli to nie pomoże to na pewno cię nauczy po zostaniu czeladnikiem, bo tak było w zwykłym gothicu 2, no chyba że grasz na AB to nie mam pojęcia jak tam jest
 

modzel1998

modzel1998

Użytkownicy
posty28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@wolan
Dobra okazało się że trzeba zostać wpierw czeladnikiem w moim przypadku u harada,nauczyc sie robic jakąś miksture i wtedy dostajemy tego questa od constantino.
 

Panker

Panker

Użytkownicy
posty166
Propsy68
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej, skąd wziąć Pas Nordmarskiego Zdobywcy?
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
witam czemu nie mogę umieścić czaszki demona w stojaku w zadaniu bezgraniczna potęga ?
 

lukipukix2002

lukipukix2002

Użytkownicy
posty84
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ramirez nie chce ze mną gadać bo zabiłem attile. jak moge go przekonac do uczenia mnie robienia dobrych mieczy?
 

UmeczekPL

UmeczekPL

Użytkownicy
posty439
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zapewne retoryką.

Post połączony: 2019-03-16, 16:01
Mam problem z zadaniem "Przeklęta Latarnia", otóż oddałem pierścień(tak myślę bo te zadanie robiłem w 1 rozdziale) idę do Xardasa i nie mam żadnych opcji dialogowych. Też gadałem z Halvorem, Haradem i Hakonem. Ostatni wpis w dzienniku był że Hanna mówi że nie wiadomo kto zabił Stefana. Teraz jestem w 2 rozdziale i mam 60 retoryki. Też gram na AB.

Post połączony: 2019-03-16, 17:31
Nieważne, problem rozwiązany.
 

modzel1998

modzel1998

Użytkownicy
posty28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@lukipukix2002  Czy zawsze musicie isc na łatwizne?

Zacznij od nowa,nie sprzedaj Rengaru,oddaj smierdzącą notke dla Halvora i zrób zadanie dla Nagura z odebraniem paczki od Akila,i wtedy dostaniesz klucz od Atilli i normalnie Ramirez bedzie cie uczył,i zgarniesz dodatkowo retoryke od nagura jesli powiesz ze jestesmy wspólnikami i dzielimy sie po połowie,oraz od Halvora za oddanie notki.
 

lukipukix2002

lukipukix2002

Użytkownicy
posty84
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@lukipukix2002  Czy zawsze musicie isc na łatwizne?

Zacznij od nowa,nie sprzedaj Rengaru,oddaj smierdzącą notke dla Halvora i zrób zadanie dla Nagura z odebraniem paczki od Akila,i wtedy dostaniesz klucz od Atilli i normalnie Ramirez bedzie cie uczył,i zgarniesz dodatkowo retoryke od nagura jesli powiesz ze jestesmy wspólnikami i dzielimy sie po połowie,oraz od Halvora za oddanie notki.
ta od nowa xD 6 godzin w pizdu? nie . wystarczylo uzyc na ramireza tego spella od ignaza, zapomnienia
 

UmeczekPL

UmeczekPL

Użytkownicy
posty439
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie bym mógł znaleźć lepszy mieczyk niż "Egzekutor Sprawiedliwośći"? Ma 253 obrażeń i jest całkiem słaby. Jestem akurat w GD jeżeli tam jakieś są, mów. :) 2 rozdział btw
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry