Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6904957 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6904957

Odpowiedzi 37317

Corypheus

Corypheus

Użytkownicy
Posąg Beliara
posty118
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Posąg Beliara
Jak chcesz, to Cię nauczę jak zrobić prowizoryczne GodMode bez uruchamiania marvina. 1 program tylko będziesz musiał ściągnąć - pisałem już jaki w poprzednim poście xD. Oczywiście, nie żebym sam używał, ale jak trafię na jakiś wkurwiający ruski moment to nawet sekundę nie będę się zastanawiał...

Póki co jeden moment mam taki, że aż się za cycki złapałem jak się przydarzył. Poszedłem na nowe tereny przy wieży Xardasa. Tak, te koło których wejścia stoi Jesse po ostrzeżeniu przed Cavalornem. No i sobie eksploruję, zrzuciłem z rowerka Hannibala, wracam sobie z lootem i trofeami zwierząt do Khorinis i co patrzę? Wieża. No jak byk wieża stoi na horyzoncie, wznosi się dumnie kusząc swoim fallicznym kształtem (xD) do jej penetracji. Znalazłem to wąskie przejście, myk myk myk jako tako szkielety i duchy,fajrant no i jestem przy wieży. Wyciągam łuk, z daleka namierzam co tam pilnuje tego wejścia. Jest to bodajże szkielet wojownik i dwa szkielety wojownicy-demony. Dobra - myślę sobie - jeszcze 3 trupie trupy i zajrzę wieży do dupy. Łuk i zwoje poszły w ruch, szkielety są znowu tak martwe, jak były jeszcze zanim coś je wskrzesiło. Podchodzę do wejścia do wieży iii... zonk. Patrzę, a tu jakiś szkielet w piżamie stoi. Imię - w przeciwieństwie do jego kolegów - nie świeci mu się na czerwono. Ani na pomarańczowo, ani na zielono. Tak - mam włączoną opcję podświetlania imion i dobrze, że to włączyłem, bo prawie (jeśli się da, oczywiście xD) zabiłbym cieniostwory druida. No więc brak kolorystycznego imienia naszego szkieleta-maga, i jego specyficzne imię (na A, zapomniałem jak to leciało) sprawiły, że w naiwności robaka pomyślałem sobie - to może do niego zagadam. No i zagadałem. Nie odpowiedział. Zamiast kulturalnego przywitania się, po kliknięciu na niego, wyciągnął on pulsujący zielonym światłem czar i z ujawnioną już czerwienią imienia rzucił nim we mnie. No to jak mi jebnął tym zielonym czarem półtorakilowym, to ze łba nie było co zbierać. Wyrwał chwasta. Jeden czar, jedno trafienie, całe hp naraz, trup. No to myślę sobie, hol hola, tak być nie może, byle trup z wieży zasysa całe hp? Może za mało mam tego hp. Z ciekawości zrobiłem sobie dopuszczalne na AB maks hp czyli 10k hp. Podszedłem, znowu - jeden strzał, jeden trup. Na twarzy pojawiło się chłodne xD zmieszane z nieco agresywnym WTF, olałem sprawę i tak sobie do dzisiaj omijam tę wieżę, może zajrzę do niej jeszcze raz w 5 albo 7 rozdziale.
 

Jesteśmy ludem wybranym. Bogactwo dla nas, władza dla Beliara. A jego królestwo nastanie, i zadrżą ci ku którym skieruje swój gniew! Więc zapłać propsem, bo inaczej zapłacisz krwią!

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
A nie wystarczy PauseBreak i GUARDIAN? :D
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Jak chcesz, to Cię nauczę jak zrobić prowizoryczne GodMode bez uruchamiania marvina. 1 program tylko będziesz musiał ściągnąć - pisałem już jaki w poprzednim poście xD. Oczywiście, nie żebym sam używał, ale jak trafię na jakiś wkurwiający ruski moment to nawet sekundę nie będę się zastanawiał...

Póki co jeden moment mam taki, że aż się za cycki złapałem jak się przydarzył. Poszedłem na nowe tereny przy wieży Xardasa. Tak, te koło których wejścia stoi Jesse po ostrzeżeniu przed Cavalornem. No i sobie eksploruję, zrzuciłem z rowerka Hannibala, wracam sobie z lootem i trofeami zwierząt do Khorinis i co patrzę? Wieża. No jak byk wieża stoi na horyzoncie, wznosi się dumnie kusząc swoim fallicznym kształtem (xD) do jej penetracji. Znalazłem to wąskie przejście, myk myk myk jako tako szkielety i duchy,fajrant no i jestem przy wieży. Wyciągam łuk, z daleka namierzam co tam pilnuje tego wejścia. Jest to bodajże szkielet wojownik i dwa szkielety wojownicy-demony. Dobra - myślę sobie - jeszcze 3 trupie trupy i zajrzę wieży do dupy. Łuk i zwoje poszły w ruch, szkielety są znowu tak martwe, jak były jeszcze zanim coś je wskrzesiło. Podchodzę do wejścia do wieży iii... zonk. Patrzę, a tu jakiś szkielet w piżamie stoi. Imię - w przeciwieństwie do jego kolegów - nie świeci mu się na czerwono. Ani na pomarańczowo, ani na zielono. Tak - mam włączoną opcję podświetlania imion i dobrze, że to włączyłem, bo prawie (jeśli się da, oczywiście xD) zabiłbym cieniostwory druida. No więc brak kolorystycznego imienia naszego szkieleta-maga, i jego specyficzne imię (na A, zapomniałem jak to leciało) sprawiły, że w naiwności robaka pomyślałem sobie - to może do niego zagadam. No i zagadałem. Nie odpowiedział. Zamiast kulturalnego przywitania się, po kliknięciu na niego, wyciągnął on pulsujący zielonym światłem czar i z ujawnioną już czerwienią imienia rzucił nim we mnie. No to jak mi jebnął tym zielonym czarem półtorakilowym, to ze łba nie było co zbierać. Wyrwał chwasta. Jeden czar, jedno trafienie, całe hp naraz, trup. No to myślę sobie, hol hola, tak być nie może, byle trup z wieży zasysa całe hp? Może za mało mam tego hp. Z ciekawości zrobiłem sobie dopuszczalne na AB maks hp czyli 10k hp. Podszedłem, znowu - jeden strzał, jeden trup. Na twarzy pojawiło się chłodne xD zmieszane z nieco agresywnym WTF, olałem sprawę i tak sobie do dzisiaj omijam tę wieżę, może zajrzę do niej jeszcze raz w 5 albo 7 rozdziale.

A to dziwne, bo ja zabiłem tego bossa na tej wieży będąc jakoś w 3-4rozdziale, ale chyba był to 3.

Hp miałem pewnie wtedy koło 3-5k, i nie zabijał mnie na hita, ale na jakieś 3-4, zabiłem go i nie było większych problemów ( grałem paladynem )
 

Corypheus

Corypheus

Użytkownicy
Posąg Beliara
posty118
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Posąg Beliara
Z ciekawości podbiłem jeszcze raz dzisiaj, po przedwczorajszej aktualizacji AB+S'n'C. Faktycznie, pokonałem, trudno było bo 50k hp robi swoje, ale wystarczyło blisko podejść - w stójce ssał pałkę (jak każdy mag xD).

Teraz mam problem. Slokers. xD wiem, że jest ta solucja, wiem, że jest mapa, ale w żadnym z tych miejsce go nie ma. Ani w lesie na północnym zachodzie, ani przy wieży z rannym orkiem, ani przy chatce Erola, ani koło farmy Bengara, ani w lesie koło spalonej chaty przy gospodzie Orlana, ani w lesie przy jeziorze koło leża czarnego trolla, ani nawet w dolince idąc w prawo i w dół od wyjścia wschodnią bramą. I w żadnej z tych lokacji go nie ma. Bug?


Edit: Za każdym jebanym razem xD... serio, za każdym razem. Nie mogę go znaleźć->Piszę post na forum->Znajduję go xD.

Schował się koło Ragnara. Tam gdzie jaszczury, gdzie spalone chatki, gdzie drzewo do ścięcia i gdzie jedne z kawałków run potrzebnych do aktywacji teleportów. Jeszcze jakieś charakterystyczniejsze miejsca? Hmmm... Obok gospody Orlana, cmentarz i taka ścieżka między skałami. No to właśnie tam jest ten mój slokers xD.
 

Jesteśmy ludem wybranym. Bogactwo dla nas, władza dla Beliara. A jego królestwo nastanie, i zadrżą ci ku którym skieruje swój gniew! Więc zapłać propsem, bo inaczej zapłacisz krwią!

MrTLord001PL

MrTLord001PL

Użytkownicy
posty246
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Pytanie robić demonologie na 6 krąg czy sakta nomen?
 
Ukończone modyfikacje:
Gothic 1 Mroczne Tajemnice
Returning 1.2 : Bardzo łatwy
Returning 2.0 + AB : Mieszanka łatwy (staty) + trudny (ogólna rozgrywka)
Returning 2.0 + AB (S&C) : Koszmar (ze wszystkimi utrudnieniami [200% defa hp i ataku])
Mody w trakcie przechodzenia:
Luźne granie w AB (testowanie nowych aktualizacji)
Oczekiwane mody:
Goetja
Dzieje khorinis

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Komachi A zrobiłeś zadanie z dziennikiem tamtego murzyna? Chyba trzeba było zaliczyć te obydwa.

Nie, tego nie. Cxyli już wiem co i dlaczego. Dzieki!
 

Panker

Panker

Użytkownicy
posty166
Propsy68
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemka, mam 4 rozdział, poziom trudny, jestem w połowie Kopalni Orków, nie robiłem jeszcze Pustyni Adanosa ani Leża Masjafu, moje statystyki są takie jak na ss-ach. Moje pytanie, to czy są one okej? W co wartałoby pakować teraz? (siła cały czas?)

https://ibb.co/kTCrHA
https://ibb.co/cSUGjq
 

tomu1

tomu1

Użytkownicy
posty351
Propsy24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Panker

W umiejętności przewodnie siła/zręczność/mana pakuje się do końca gry. Staty masz dobre keep going ☺
 

zeddicus94

zeddicus94

Użytkownicy
posty523
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@MrTLord001PL Sankta to podstawa, demonologie wyucz tylko podstawe zeby xardupa ci przyzwal demona do trenowania
 

Cord838

Cord838

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam
Mam kilka pytań dotyczących kruka (po ucieczce ze świątyni adanosa), a konkretnie tablicy która jest potrzebna żeby dostać się na pustynię adanosa (tą co się łączy z runą przywołania na takim stole w bibliotece w jarkendarze(chyba)).
1.Jaka jest pełna nazwa tej tablicy?
2. Jaką ma ona wartość, jeśli w ogóle można ją sprzedać?
#Można ją zużyć do czegoś innego? (np zadania innego)
3.Jaki jest kod na przywołanie tej tablicy, albo na kogoś kto ma wszystkie przedmioty? (W ostateczności jak jej nie odnajdę będę musiał użyć tych kodów)

PS:
Rozchodzi się o to że po "zabiciu" kruka w świątyni adanosa, wydaje mi się że zabrałem stamtąd tą tablice (tak na 98%) a teraz po kilku godzinach rozgrywki gdy chciałem jej użyć zauważyłem że nie mam jej w eq. Prawdopodobnie ją sprzedałem nieopatrznie jakiemuś handlarzowi lecz kilkudziesięciu kupców przeszukałem i niema. Z tego co wiem to ta tabliczka jest niezbędna do zabicia kruka a co za tym idzie do popchania fabuły do przodu.
Chyba że w którymś miejscu/ założeniu się mylę to proszę mnie naprostować. Returning 2.0

Dobra rozwiązane jak ktoś by chciał kod na tabliczkę to:
Spoiler
ITMI_STONEOFKNOWLEGDE_MIS
 

xardars

xardars

Użytkownicy
posty48
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ludzie bardzo was prosze o kod na czarny kryształ potrzebny do zadania duch wody dla opiekunów.
To nie będzie oszustwo. Po prostu w jaskini gdzie spinamy się po półkach skalnych go nie ma.
Nie ma bata, że go zabrałem stamtąd bo nigdy wcześniej tam nie byłem a inne miejscówy przeszukałem dla pewności pare razy i ciągle mam 4 te kryształy w ekwipunku a trzeba 5.
Bardzo proszę jeśli ktoś potrafi znaleźć bądź zna kod o podanie go.
 

Ezry

Ezry

Użytkownicy
posty95
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ale na pewno sprawdziłeś czy nie ma go w tej jaskini w takiej misce?
 

xardars

xardars

Użytkownicy
posty48
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
tak jestem 100% pewien. Nawet po twoim poście znowu sprawdziłem. Tak jak i inne miejsca. Nie ma i już :((
 

templartitan

templartitan

Użytkownicy
posty882
Propsy96
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
wyrzucasz kryształ przed siebie,wpisujesz marvin i w konsoli edit focus na ten kryształ,po czym wpisujesz jeszcze raz nazwe tego itemu i tyle
 
Procek - i5-4460 3.9 GHZ
Karta Graficzna -GTX 970 MSI
Pamięć Ram - 16GB
https://steamcommunity.com/id/templartitan/

xardars

xardars

Użytkownicy
posty48
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki staryy mam 5. Pozdrawiam :)
 

templartitan

templartitan

Użytkownicy
posty882
Propsy96
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
chyba znowu musze podzialac gve.. pomoze mi ktos ze snipesem? zle poprowadzilem dialog na poczatku z nim i kompletnie zapomnialem o tym a chce go miec w obozie i przy okazji oddac rude
 
Procek - i5-4460 3.9 GHZ
Karta Graficzna -GTX 970 MSI
Pamięć Ram - 16GB
https://steamcommunity.com/id/templartitan/

Ezry

Ezry

Użytkownicy
posty95
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Słyszałem, że jako łowca smoków mogę mieć ciężki pancerz łowcy smoków już w 3 rozdziale. To prawda, i jak to możliwe jeśli to prawda?
 

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Hej,

Pilne pytanie. Chce dołączyć do gildii zabójców. Wykonuje zadanie dla Gallahada. Ogarnąłem typa w karczmie dla Gerbranta. Pytam go kim był ten człowiek w karczmie, a on każe mi dzisiaj niespać. Idę w nocy w alejke koło domu sędziego i widzę Gilliana i Wambo, tylko że ze sobą nie walczą! Spawnują się, a potem spokojnie idę gdzieś w dupę. Co robię nie tak?

Pozdro
Hatton
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

templartitan

templartitan

Użytkownicy
posty882
Propsy96
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
i kolejne pytanie ktore widze juz poraz 321382109 a wystaczy wejsc w najczesciej zadawane pytania ;D
musisz sie zakrasc od prawej albo lewej strony..
 
Procek - i5-4460 3.9 GHZ
Karta Graficzna -GTX 970 MSI
Pamięć Ram - 16GB
https://steamcommunity.com/id/templartitan/

zeddicus94

zeddicus94

Użytkownicy
posty523
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Las assasynow, zebrałem 3 paczki z bronia ale w plecaku mam jedna tylko i nie moge skonczyc zadania z Mariusem
 


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry