Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903524 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903524

Odpowiedzi 37317

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
dlaczego nie moge wyjsc z pustyni adanosa, ewentualnie moge uzyc teleportacji przez rune do innej lokacji, ale w normalny sposob nie da sie jej opuscic?
No to gdzie jest Twój problem?

1. Nauczyłem się jubilerstwa, mam wszystkie potrzebne składniki, a dalej nie mogę tworzyć pierścieni.
2. Mam buga jak nie dostałem klucza do GD od Hagena?
1. Potrzebna jest bryłka stali (nie pręt!) i kamienie szlachetne. Dostałeś matrycę od Matteo? Masz puste okno dialogowe, czy nawet ono się nie wyświetla?
2. Dostajesz go dopiero po zakończeniu wątku w Jarkendarze
 

milygosc

milygosc

Użytkownicy
posty342
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
nie bede za kazdym razem takiego drogiego teleportu uzywac, musi byc normalne wyjscie
 

Bezio123

Bezio123

Użytkownicy
posty106
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@MrocznyZły możliwe że chodzi o tą bryłkę, bo w opisie jest lpręt. Mam opcje: koniec.
2. Ok :)
 

lennon

lennon

Użytkownicy
posty202
Propsy20
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
 

Tense590

Tense590

Użytkownicy
posty32
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W jakim punkcie solucji znalazłeś lokacje Chromaninów ? Bo ja coś nie mogę znaleźć.
 

BUMCYKAFYSZ

BUMCYKAFYSZ

Użytkownicy
posty235
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Tense590 to jest chyba to ale nie wiem
\Aaaa ty łapserdaku xD. Masz szczęście, że wypisałem je sobie na kartce, wypiszę lokacje, same książki znajdziesz bez problemu - nawet, jak wyczyściłeś daną lokację to i tak miejsc z księgami na powrót pilnują szkielety/demony:

2. Opuszczona kopalnia (ta nad przejściem do Khorinis, pilnowana przez szkielety).
3. Jaskinia Bólu (tak, ta z zadaniem od Gomeza, otwierana przez ducha corristo)
4. Stara kopalnia, jedna z pobocznych jaskiń przy kopcu rudy i piecu.
5. Zatopiona wieża Xardasa. I teraz uważaj, bo jak nie, to prawdopodobnie spotka cię bug. Wybijasz wszystko w tej wieży (tzn. strażników chromanina). Stajesz przed niepodniesioną jeszcze księgą, robisz save. Podnosisz księgę, save na kolejnym slocie. Idziesz do wyjścia z wieży, ale jeszcze nie wychodzisz. Robisz save na kolejnym slocie. I teraz moment w którym może cię spotkać błąd. Czytasz piątą książkę BĘDĄC JESZCZE W ZATOPIONEJ WIEŻY. Dopiero PO JEJ PRZECZYTANIU WYCHODZISZ NA POWIERZCHNIĘ szukać szóstego tomu. Szósty tom jest w jednym z pokojów kamiennej twierdzy (tak, tej od kamiennego smoka). Ważne, żeby między przeczytaniem piątej księgi w zatopionej wieży Xardasa, a odnalezieniem szóstej w zwłokach szkieleta-maga w pokoju kamiennej twierdzy, NIE WCZYTYWAĆ GRY. Błąd polega na tym, że jeżeli przeczytasz piąty tom i przed odnalezieniem i przeczytaniem szóstego wczytasz grę, to szkielet posiadający tom szósty się NIE POJAWI. Tak więc uważaj. Tak, dobrze kalkulujesz, jeśli zginiesz przed odnalezieniem szóstej księgi (zabije cię jej posiadacz, grupa pomagających mu szkieletów bądź któryś z orków strzegących teraz fortecy czy jakkolwiek inaczej) MUSISZ WCZYTAĆ OSTATNI ZAPIS JAKI ZROBIŁEŚ, CZYLI TEN PODCZAS POBYTU W ZATOPIONEJ WIEŻY, MAJĄC W EKWIPUNKU NIEPRZECZYTANY JESZCZE, PIĄTY TOM.
 

Deiv

Deiv

Użytkownicy
posty81
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Moge zabić paladynów na wyspie Etlu, czy na czarnej mgle zabrać ten amulet? Gram nekro.
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Moge zabić paladynów na wyspie Etlu, czy na czarnej mgle zabrać ten amulet? Gram nekro.

Jeśli nie przeszkadza Ci to, że karma u Innosa bardzo Ci spadnie, to wybijaj na luzie.
 

matisek333

matisek333

Użytkownicy
posty27
ProfesjaConcept Artist
  • Użytkownicy
@Enaxe silvermoon jest tylko na duchy
@matisek333 pancerz dostaniesz po wykonaniu zad na kilffa ( bez rewelacji ) bron naj to srebrny miecz jest w wiezy kreola (wieza mgiel) w ukrytym pomieszczeniu
tylko co mam zrobic aby dostac tego questa od niego?
 

NocJestCiemna-RasizmemJą

NocJestCiemna-RasizmemJą

Użytkownicy
posty219
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kiedy się płyniemy na tą inną wyspę z piratami?

Nie spartaczę czegoś, jeśli pójdę do zatopionej wieży Xardasa w drugim rozdziale?
 

Silentius

Silentius

Użytkownicy
posty39
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jaki jest najlepszy miecz dwureczny na 2 rozdział ?

A i co mam dalej robić mam 184 siły i jestem strażnikiem swiatynnym i aktualnie jestem w górniczej dolinie i robię to zadanie rudą dla garonda i tak trochę nie wiem co robić dalej proszę o jakieś rady co dalej ?
 

Enio

Enio

Użytkownicy
posty107
Propsy5
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
ktoś wie jak zabić tego bossa z wieży na pustyni adanosa? ten co ma łuk? ;c
 

lennon

lennon

Użytkownicy
posty202
Propsy20
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
@Silentius  zatopiona wieza xardasa straznik sfery ma 270/210 2reka  i stara kopalnia lezy sobie 250/230 chyba
 

milygosc

milygosc

Użytkownicy
posty342
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
kolec ishi-kurrata jest do czegos potrzebny czy moge go oddac mysliwemu orkowi w zamian za wiecej expa?
 

Xenoform

Xenoform

Użytkownicy
posty55
Propsy1
  • Użytkownicy
Jakaś porada przy zabiciu ogra ? gość nawala jak pojebany nawet nie przerywa comba
 

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Kiedy się płyniemy na tą inną wyspę z piratami?

Nie spartaczę czegoś, jeśli pójdę do zatopionej wieży Xardasa w drugim rozdziale?
Na Dracje będzie można płynąć dopiero w dodatku "Goetja" do Returninga
 

lennon

lennon

Użytkownicy
posty202
Propsy20
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
@Xenoform  jest wolny , podprowadz sobie go tam gdzie Ci trzeba i luk/kusza/magia lub cios->odskok->combo ogra->cios->odskok->combo
 

Elex

Elex

Użytkownicy
posty21
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak nabić większy poziom jubilerstwa? Trzeba tłuc pierścionki aż będzie większy czy trzeba czekać na następny rozdział ?(jestem w drugim)
 

lennon

lennon

Użytkownicy
posty202
Propsy20
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
@Elex tak trzeba czekac na wyzsze rozdzialy
 

Elex

Elex

Użytkownicy
posty21
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak myślałem, dzięki.
 


0 użytkowników i 6 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry