Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6905000 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6905000

Odpowiedzi 37317

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak wygląda kwestia bonusów u Darona? Dawałem mu po 100 golda i grzyb dał mi tylko jeden bonus, bodajże mana +2.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

zeddicus94

zeddicus94

Użytkownicy
posty523
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No to deko debilne zeby gildie poboczne sie blokowaly bo wybralem juz sobie droge maga wody... co ma piernik do wiatraka...
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Dużo. Dlaczego gildie, które, jakby nie patrzeć, nie chcą zwracać na siebie uwagi delikatnie mówiąc, miałyby chcieć się zadawać z magami? Inna sprawa, jakby taki PRZED zostaniem magiem udowodnił, że można na nim polegać...
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

zeddicus94

zeddicus94

Użytkownicy
posty523
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dużo. Dlaczego gildie, które, jakby nie patrzeć, nie chcą zwracać na siebie uwagi delikatnie mówiąc, miałyby chcieć się zadawać z magami? Inna sprawa, jakby taki PRZED zostaniem magiem udowodnił, że można na nim polegać...
No bo kurde magowie to koxy, szacun i w ogole super wtyka, duzo powodow za xD
 

Connor

Connor

Użytkownicy
posty188
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Do fortu Azgan iść w 1 czy w 2 rozdziale ? XD
 
Welcome to a world where dreams become nightmares!
Undead Army

zeddicus94

zeddicus94

Użytkownicy
posty523
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Vulfie larius siedzi na lawce od 12-14.
@zeddicus pierwsze przeczytaj ksiazki/przepisy ktore juz czytales potem pulpity w gornym/dolnym miescie/nauka mikstur tych do 5PN,wszystkie ksiazki i przepisy i ez 40 inta :)
Constantino nie chce mnie uczyc potek
Ksiazki wiekszosc kosztuje po 2-5k tyle nie mam

alchemii nauczy cie tez ignaz lub sagita dodatkowo nauka jezykow budowniczych tez daje inta. Samo tworzenie potek na stole alchemicznym tez co jakis czas dodaje inta ; ). Jeszcze jednym sposobem jest nazbieranie 50 karmy u innosa/beliara i zamiana na +5 inta albo nauka 1 kregu magii(+5 inta)
Nie naucze sie 1 kregu chyba ze od Galahada ale czytalem ze nie opyla sie brać nauke za nagrode


No i dupa, nie dolacze do zlodziei Cassia nie chce mnie przyjac jesli jestem nowicjuszem u któregos z bogów...
Int tez 21 i nic, u Ignaza nauczylem sie co dalo, pulpity przeczytane, ksiazki tez (nie mam kasy zeby kupowac ksiazki po 2-5k) Wiec utknąłem

Quest z dziennikiem Vatrasa tez nie moge zrobic bo nie moge dolaczyc do zlodziei, uzyłbym kodow zeby odebrac sobie nowicjusza ale znajac zycie wszystko sie posypie
Trudna jest gra jesli idzie sie w maga, męczyc sie z smiesznym polnym robalem i tak caly 1 rozdzial, pozniej pewnie tez nie lepiej, nawet mana sie nie regeneruje od spania to juz widze to expienie

U galahada moim zdaniem warto brac nauke gdyz po 1 masz 1 krag magii przed zostaniem magiem a po 2 moze nauczyc cie wytwarzac rune zniszcz ozywienca (2 krag) ktora jest cholernie wazna w pozniejszym etapie gry co do regena many to w 2 rozdziale regeneracji uczy vatras i bardzo polecam w to zainwestowac zaoszczedzisz na potkach. Co do inta to zdobycie 40 jest naprawde proste jak sie nie myle to w khoriniss masz jakies 7 pulpitow nastepne bodajze 9 jest w klasztorze do tego ksiazki i przepisy tak wiem niektore kosztuja 5 k i kupywanie ich w 1 rozdziale mija sie z celem ale np mateo ma ksiazke za 100 golda ktora tez da ci inta jeszcze jakis npc ma ta moc gwiazd ktora nie dosc, ze da ci inta i mane to kosztuje 400 golda. Za nauke alchemi jest w cholere inta (3 rozne potki many+3 rozne potki hp+2 potki na stamine+polecam miksture ktora zwieksza max mane) i wpada 9 inta nie wiem ile z tego nauczy cie ignaz ale sagita uczy wszystkiego po zrobieniu dla niej prostego questa. nauka jezyka budowniczych to +3 inta dodatkowo u galahada nauka tworzenia scrola (ktora kosztuje 2 pn i jakies grosze) to nastepne 1 inta a uczy on bodajze 3 scroli! Dodatkowo jak juz nauczyles sie wytwarzania mikstur to za samo ich robienie co jakis czas wpada int ja po wyuczeniu alchemii i zuzyciu wszystkich skladnikow jakie mialem (jedynie alkohol dokupywalem) dostalem z 3-4 inta.



jaki jest kod na zmiane na bezklasowca a pozniej znow na nowicjusza wody? Nie mam zamiaru znowu męczyc kilka godzin jeden po drugim mobie

odpalasz konsole wpisujesz edit abilities potem guild = i wpisujesz po kolei numerki az nie trafisz na gildie ktora chcesz. Jak sie nie myle to 0 to brak gildii a cos miedzy 15 a 19 to nowicjusz wody. Niestety u mnie po takiej zmianie zaczynalo sie odliczanie od 20 w dol a po jego zakonczeniu wywalalo gre. Nie wiem na jakiej wersji grasz moze u ciebie bedzie to dzialac

W ogole nie aktywuja sie mi kody, poziom normal, wpisanie marvin pod B nie dziala
No ja z inta to tak, wszystkie pulpity w khorinis, na farmach i gdzie mialem dostęp przeczytalem to okolo z 10 wpadlo, do biblioteki nie wejde w klasztorze klucz nie lezy przed drzwiami jak w podstawce a talomona nie omine za bardzo(no chyba ze zamienie sie w chrzaszcza to dopiero wpadlo mi do glowy) Potki od ignaza 3, z 5 ksiazek i 3 za języki no to okolo 22 inta wpadlo, w ogole nie wyczytalem nigdzie ze po wybraniu gildi mozna znow dla inta przeczytac wszystkie ksiazki to bym poczekal z wyborem i wykupil co sie da i wtedy dopiero wybieral gildie
U saggity jeszcze aloesu w sumie nie robilem to fakt no to powiedzmy z 5 inta wpadnie, gallahada tez nie zrobilem bo z Regisem nie dam rady dla valentina, Fernando wpakowalem do paki zanim wzielem papierek, otwieranie zamkow musialem sporo sie modlic do innosa zeby thorben mnie nauczyl, tez wazny tip podczepic by sie przydalo do porad, tak samo podczepic ostrzezenie zeby dolaczyc do pobocznych gildi przed wybraniem glownej, nie wiem nie wyczytalem tego na 1 stronie gdzie jest zbior wszystkich porad od graczy, no to wracajac do inta, okolo 22 mialem saggita powiedzmy +5, gallahad zwoje+krag 7 to 34, jeśli to prawda ze za 100 karmy od bogów mozna wybrac nagrode po 5 inta to w sumie jest te 42 ale co do beliara to nie wiem czy modlenie podnosi karme.

No deko sie rozpisalem, na koniec zapytam:
1. Klucz do biblioteki w klasztorze skad wziac? Zeby poczytać, o czy po wyborze gildi pulpity sie resetuja jak ksiazki?
2. Widzialem ze Majes uzywal jakiegos klawisza i potek mu uzywalo, jak ustawic?
3. Co ile sie odnawia złoże zelaza w jaskini obok khorinis?
4. Czy po nauczeniu sie regenki many podczas spania regnie mi full many?
5. pkt nauki, rozumiem wszystko w lowiectwo co sie da wyrywanie itp to sie uczyc, u harada do El Bastro(czy jakos tak) cos innego jeszcze? Bo czytalem zeby wbic 2h do 40% ale jako mag chyba szkoda troche pkt
6. Kiedy bede mogl sie nauczyc jedzonka do hp/many itp? Thekla nie ma opcji nauki a czytalem ze ona uczy jedzenie na inta z miodu
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
To mrocznego golema już nie da się zabić zwojem światło?
Jest jakiś inny sposób?
Czy broń obuchowa?

@zeddicus94

3. Skałka jest nieskończona.
 

logow1

logow1

Użytkownicy
posty133
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Zabiem dextera ale Greg nie żadnej opcji dialogowej normalne to? 
 

Gaxio

Gaxio

Użytkownicy
posty44
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam

Poszukuje odpowiedzi na pytanie gdzie jest esencja skały potrzebna do krzyża żywiołów??

Pozdrawiam
Dzieki 
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam

Poszukuje odpowiedzi na pytanie gdzie jest esencja skały potrzebna do krzyża żywiołów??

Pozdrawiam
Dzieki

W kopalni orków.
 

Hosni

Hosni

Użytkownicy
posty149
Propsy51
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Czy trofea można bez problemu opylać Alfredowi, czy warto zostawić jakieś konkretne na przyszłość by nie wyskoczyło nagle jakieś zadanie główne wymagające ich.
 
Użyczyłem głosu w modyfikacjach:
- Wyspa [G1]
- Laer Gjoll [G2]
- Mag [G2]

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy przyjęcie zadania "Dołączenie do Magów Wody" uniemożliwi mi już dołączenie do Bractwa, czy mogę śmiało wykonać to zadanie bez żadnych konsekwencji?
 

bcklvr

bcklvr

Użytkownicy
posty109
Propsy15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@zeddicus94


1. ukraść kradzieżą kieszonkową (o ile tego jest to możliwe, bo może zmienili - nie pamiętam), ewentualnie próbowac próbowac przy scianie przemiany w rozne stwory - do biblioteki ciezko wejsc w ten sposob ale sie da.
no i chyba w 3 rozdziale dostaniesz od Parlana normalnie.
2. Num 1 leczenie/num 2 mana (zawsze te najlepsze potki wypija). w AB jest opcja ze shift +1 to slaba potka, shift+2 srednia potka, shift+3mocna potka. 4,5,6 to potki many ;p
3.nie odnawia sie - caly czas mozna kopac - zalezy to tylko od Twojego zmeczenia (lub ileś tam rudy na dzien mozesz wykopac). Jesli nie masz limitu snu ustawionego to sie przespij i kop od nowa.
5. zalezy na jakim poziomie grasz - wg mnie sie oplaca wbijac 2h bo to zawsze opcja na wyratowanie sie jak braknie Ci many a jakis potworek podbiegnie i lepiej wtedy kosturem go dowalic.
6. musisz wejsc do pomieszczenia z piecem i wtedy Ci sie otworzy opcja dialogowa o pieczeniu ciast


@garry18
Da sie go ubić światłem. ale nei zwykłym tylko świętym światłem (holy light), chyba do kupienia u MArtina ale nie jestem pewien.
@Gaxio patrz solucje.. ogólnie jeden żywioł jest w zatopionej wieży Xardasa, jeden jest w Kopalni Orków, jeden jest w Kopalni nad przejściem do Khorinis, oraz jeden jest w Kopalni gdzie w G1 zabijałeś królową pełzaczy.
@Hosni
w sumie opylaj wszystko (no chyba ze jestes czeladnikiem u Bospera to wtedy skór nie sprzedawaj bo sie przydadza do robienia łuków ).
Zostaw sobie na Ulu mulu przede wszystkim kieł trola, róg cieniostwora, kieł błotnego węza i jezyk ognistego jaszczura.

@Kravis dopóki nie dołączyłeś do gildii to możesz brać wszystkie zadania od razu. Warto jednak je skończyć przed dołączeniem do gildii bo niektóre mogą zniknąć od razu w chwili przyjęcia innej gildii.
 

Moraan Mastersow

Moraan Mastersow

Użytkownicy
zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
posty64
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
Czy może ktoś wymienić nauczycieli w pierwszym rozdziale od robienia ciast, kompotów i tych wszystkich jedzeń, które dają bonusy?
 

bcklvr

bcklvr

Użytkownicy
posty109
Propsy15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
tylko Thekla. w II rozdziale w jarku bedzie Snaf z ciastami do many oraz w GD kucharz z kompotami
 

avebraz

avebraz

Użytkownicy
posty196
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
siema mam pytanie jak walcze dwoma broniami to potrzebuje siły czy zrecznosci? a i teraz zaczalem nowa gre mam czeste crashe,wczesniej gralem na pl transtlatcie z googla i crashy nie bylo wie moze ktos jak temu zaradzic
 
używasz marvina przekreślasz teorię darwina`me 2k18

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Instalowałeś Textures Replacer? Ponoć on może wywoływać crashe.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
napisałeś tyle informacji żeby ktokolwiek Ci pomógł, że nie

zręczności, ale wymaga tez troche siły
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
@bcklvr
Sprawdziłem każdy czar jaki był u martina, żaden nie zabija tego mrocznego golema, a chyba nie ma jak inaczej załatwić tego czaru?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie jest to potwierdzona informacja, ale może być, że właściwy zwój (święte światło) pojawi się w asortymencie Martina po tym, jak spróbujesz użyć zwykłego światła przeciw golemowi.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry