Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903331 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903331

Odpowiedzi 37317

Cive

Cive

Użytkownicy
posty150
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanko:

wlasnie skonczylem polowanie na slokersa wedle solucji po oddaniu skory falkowi powinienem dostac jakis luk do ktorego sa specjalne strzaly niestety nic takiego nie dostalem. Blad czy jeszcze cos trzeba zrobic?

@ zepsula mi sie akrobatyka tzn mam ja wyuczona w profilu pokazuje, ze faktycznie jest ale postac mi skacze normalnie tak jakby jej nie bylo da sie jakos naprawic?
 

kamiloos1996

kamiloos1996

Użytkownicy
posty11
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Hej. Mam takie 3 pytanka. Czy opłaca się grać Magiem Wody (konkretnie mam na myśli czy to ciekawa gildia). Jeżeli tak, to czy gildia ta ma dużo nowych questów ? A jeżeli spojrzeć na to tak z góry to która z gildii jest najbardziej rozbudowana i ciekawa ?
 
PC : GTX 1080 MSI GAMING X, i7 7700, 16 GMB RAM 2400 MHZ, SSD 240 GB ADATA.

Cive

Cive

Użytkownicy
posty150
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej. Mam takie 3 pytanka. Czy opłaca się grać Magiem Wody (konkretnie mam na myśli czy to ciekawa gildia). Jeżeli tak, to czy gildia ta ma dużo nowych questów ? A jeżeli spojrzeć na to tak z góry to która z gildii jest najbardziej rozbudowana i ciekawa ?

1czy sie oplaca? Jezeli chodzi o czary to jest calkiem ok ale troche brak przywolancow ktore w przypadku nekro na poczatku gry strasznie ratuja dupe

2tutaj niestety cie zasmuce bo gildia nie ma ZADNYCH questow ktore bylyby niedostepne dla innych gildii. Gralem magiem wody i doszedlem do 4 rozdzialu i tak jak mowie jezeli chodzi o questy to straszna lipa aby zostac magiem i arcymagiem nie trzeba zrobic nic poza wbiciem okreslonej ilosci inta i many ;/

3najbardziej rozbudowany jest chyba oboz bractwa ma zdecydowanie najwiecej "nowych" npc jest tez sporo ciekawych questow gralem w starego returninga straznikiem i gralo sie dosc przyjemnie.
 

zeddicus94

zeddicus94

Użytkownicy
posty523
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Vulfie larius siedzi na lawce od 12-14.
@zeddicus pierwsze przeczytaj ksiazki/przepisy ktore juz czytales potem pulpity w gornym/dolnym miescie/nauka mikstur tych do 5PN,wszystkie ksiazki i przepisy i ez 40 inta :)
Constantino nie chce mnie uczyc potek
Ksiazki wiekszosc kosztuje po 2-5k tyle nie mam
 

AvichiV

AvichiV

Użytkownicy
posty68
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Bosper uczy robienia łuków dopiero po oddaniu mu tego skradzionego?
jak zostaniesz u niego czeladnikiem z tego co pamietam,po oddaniu łuku tylko Ci podziekuje.
No właśnie jestem u niego czeladnikiem i żadnej opcji tworzenia łuków nie mam.
 

Cive

Cive

Użytkownicy
posty150
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Vulfie larius siedzi na lawce od 12-14.
@zeddicus pierwsze przeczytaj ksiazki/przepisy ktore juz czytales potem pulpity w gornym/dolnym miescie/nauka mikstur tych do 5PN,wszystkie ksiazki i przepisy i ez 40 inta :)
Constantino nie chce mnie uczyc potek
Ksiazki wiekszosc kosztuje po 2-5k tyle nie mam

alchemii nauczy cie tez ignaz lub sagita dodatkowo nauka jezykow budowniczych tez daje inta. Samo tworzenie potek na stole alchemicznym tez co jakis czas dodaje inta ; ). Jeszcze jednym sposobem jest nazbieranie 50 karmy u innosa/beliara i zamiana na +5 inta albo nauka 1 kregu magii(+5 inta)
 

logow1

logow1

Użytkownicy
posty133
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mając 15/3 w siłe i 2h opłaca sie juz uzywac starozytne tabliczki ? no i czy juz mogę jeść rozne rzeczy które dodają siłe itp?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
to można robić od razu aż tyle z tym czekałeś?
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

logow1

logow1

Użytkownicy
posty133
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Tak bo myslalem ze zwiększy mi sie próg nauki i mam jeszcze jedno pytanie mogę normalnie zabic lehmara jesli o gildie zabojcow czy poczekac a i jeszcze jezeli mam 10retoryki to te 1000golda beddzie trzeba mu oddac?
 

zeddicus94

zeddicus94

Użytkownicy
posty523
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Vulfie larius siedzi na lawce od 12-14.
@zeddicus pierwsze przeczytaj ksiazki/przepisy ktore juz czytales potem pulpity w gornym/dolnym miescie/nauka mikstur tych do 5PN,wszystkie ksiazki i przepisy i ez 40 inta :)
Constantino nie chce mnie uczyc potek
Ksiazki wiekszosc kosztuje po 2-5k tyle nie mam

alchemii nauczy cie tez ignaz lub sagita dodatkowo nauka jezykow budowniczych tez daje inta. Samo tworzenie potek na stole alchemicznym tez co jakis czas dodaje inta ; ). Jeszcze jednym sposobem jest nazbieranie 50 karmy u innosa/beliara i zamiana na +5 inta albo nauka 1 kregu magii(+5 inta)
Nie naucze sie 1 kregu chyba ze od Galahada ale czytalem ze nie opyla sie brać nauke za nagrode


No i dupa, nie dolacze do zlodziei Cassia nie chce mnie przyjac jesli jestem nowicjuszem u któregos z bogów...
Int tez 21 i nic, u Ignaza nauczylem sie co dalo, pulpity przeczytane, ksiazki tez (nie mam kasy zeby kupowac ksiazki po 2-5k) Wiec utknąłem

Quest z dziennikiem Vatrasa tez nie moge zrobic bo nie moge dolaczyc do zlodziei, uzyłbym kodow zeby odebrac sobie nowicjusza ale znajac zycie wszystko sie posypie
Trudna jest gra jesli idzie sie w maga, męczyc sie z smiesznym polnym robalem i tak caly 1 rozdzial, pozniej pewnie tez nie lepiej, nawet mana sie nie regeneruje od spania to juz widze to expienie
 

Hadvar

Hadvar

Użytkownicy
posty58
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemka, mam kilka pytań odnośnie nauczycieli:
1. Kto uczy wyrobu bełtów?
2. Kto uczy wydobycia żelaza?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

szatan2000

szatan2000

Użytkownicy
posty18
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie są te 5 książek dla karrasa ?
 

logow1

logow1

Użytkownicy
posty133
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
I czy to normalne ze po zabiciu dextera nie ma opcji dialogowej z gregiem?
 

Harwing

Harwing

Użytkownicy
posty229
Propsy38
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gdzie są te 5 książek dla karrasa ?
Dział Solucje i znajdziesz.
 

Kyp

Kyp

Użytkownicy
posty72
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja pierdole. Help! Wspominałem wcześniej o moim bugu z Gromem, który został przeze mnie znaleziony martwy swego czasu. Szkoda, bo szkoda, ale teraz chyba gra mi stanie przez to gówno! Dołączyłem do bractwa, robię questy dla Guru. Zadanie dot. magicznego eliksiru świadomości. Muszę dać Guru język ognistego jaszczura, serce golema, szczaw i jajo pełzacza. Na RPG russia w solucji jest napisane, że serce golema jest w jakiejś skrzyni, tam gdzie ten golem-boss koło piramid. Nie wiem, nie byłem tam jeszcze. Jajo pełzacza do zdobycia. Ale co z językiem jaszczura??? W solucji napisane, że Luter sprzedaje, a to gówno prawda. W najnowszej wersji sprzedaje on sam szajs i co ja mam teraz zrobić? Pierdolony Grom zaliczył deda z dupy i nie mam jak się nauczyć wyrywania tego jęzora, a inni, którzy mogą mnie tego nauczyć, to NPCe, których spotkam po 1 rozdziale. Bez zgody tego Guru nie przyjmą mnie dalej, nie dostanę się do Hagena. Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelp!
 

zeddicus94

zeddicus94

Użytkownicy
posty523
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
pierdziel to, kodem sobie wpisz jezyk, skoro gra ma bugi to trzeba korygowac je kodami, tylko podono ryzyko jest ze cos sie zwali kodami, no i chyba pod B w osiagnieciach spadnie do 0 i bedzie pisac cos w stylu piętno marvina czy co to tam kto pisał
Jesli nie ruszysz dalej bez tego to nie masz wyboru, ryzyk fizik

Mnie juz gra magiem do szału doprowadza bo nic nie moge zmarnowac PN na siłe czy nauke w miecz zeby sobie ulatwic troche 1 rozdzial

BTW Wie ktos jak naprawic buga że magia nie dziala w zwarciu? Taki bug mialem juz w Hliver czy co to tam sie nazywalo, magia poprostu pudluje za kazdym razem

I jakby ktos mial sposob jak dolaczyc do zlodziei po zostaniu nowicjuszem, ale z tego co szukalem nie da sie wiec gre juz bede mial zrypaną
 

Kyp

Kyp

Użytkownicy
posty72
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tyle, że ja gram na legendzie... marvin nie działa.
 

templartitan

templartitan

Użytkownicy
posty882
Propsy96
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
@zeddicus94 przeciez jest w solucji napisane ze przed dolaczeniem do gildii nalezy dolaczyc do tych pobocznych bo inaczej blokujemy sobie to,nigdy nie mialem problemow z wbiciem 30/40 inta,wystarczy pomyslec i sie troszeczke wysilic,na wszystko jest sposob.

Post połączony: 2018-05-11, 08:15
@Kyp zacznij gre od nowa albo ogarnij sobie z działu Zapisy Gry sejwa z przed dolaczeniem do gildii z niewydanymi punktami nauki

Post połączony: 2018-05-11, 08:18
@Hadvar tworze beltow/strzal uczy niklas naprzeciwko wiezy Jacka
wydobywania zelaza uczył chyba kowal albo jakis gornik,nie pamietam juz niestety.
 
Procek - i5-4460 3.9 GHZ
Karta Graficzna -GTX 970 MSI
Pamięć Ram - 16GB
https://steamcommunity.com/id/templartitan/

Hosni

Hosni

Użytkownicy
posty149
Propsy51
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Przypadkiem sprzedalem jeden ze skarbow Grega i nie moge  go juz odzyskac. Czy nie robiac tego questa mam mocno przewalone?
 
Użyczyłem głosu w modyfikacjach:
- Wyspa [G1]
- Laer Gjoll [G2]
- Mag [G2]

templartitan

templartitan

Użytkownicy
posty882
Propsy96
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Przypadkiem sprzedalem jeden ze skarbow Grega i nie moge  go juz odzyskac. Czy nie robiac tego questa mam mocno przewalone?
nie
 
Procek - i5-4460 3.9 GHZ
Karta Graficzna -GTX 970 MSI
Pamięć Ram - 16GB
https://steamcommunity.com/id/templartitan/


0 użytkowników i 10 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry