Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6904309 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6904309

Odpowiedzi 37317

kielgfc

kielgfc

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Skąd wziac klucz do wiezy ktora znajduje sie za dwoma trollami z zadania Necronomicon?
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

kielgfc

kielgfc

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@kielgfc Wieża mgieł w górniczej dolinie.
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Jak to jest z tym wydobywaniem mięsa z przeciwników grając poprzednio dostawałem 3 sztuki mięsa ze ścierwojadów i królików teraz dostaje dwa? To jest znowu jakiś bug?
 
:D

GazownikAndrzej

GazownikAndrzej

Użytkownicy
posty153
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Moze grasz na trudniejszym poziomie trudnosci niz ostatnio i dlatego ci mniej loot'a tego miesa.
 
i7 5820k 3.3ghz
16GB RAM
GTX 750Ti

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Moze grasz na trudniejszym poziomie trudnosci niz ostatnio i dlatego ci mniej loot'a tego miesa.

Nie! Zawsze gram na poziomie Hard :) cały pierwszy i drugi rozdział miałem 3 sztuki mięsa z wrogów, teraz nagle w 3 rozdziale coś się zbugowalo i dostaje 2 sztuki :) Mięsa mi są do gulaszy potrzebne, niby nie dużo tego mięsa strace ale jak zliczyć ze wszystkich wrogów to sporo siły w plecy :/
 
:D

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Hearthstone ja miałem tak samo,tyle że na odwrót.W pierwszym i drugim rozdziale otrzymywałem np. 2 sztuki mięsa z królika,a w trzecim rozdziale o jeden więcej,więc to pewnie jakiś bug.

Post połączony: 2017-10-01, 09:41
No i jeszcze jedno:jak przekonać Pyrokara,żeby pomodlił się za Grega? Za pierwszym podejściem wszystko poszło gładko,ale teraz się nie zgadza.
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
@Hearthstone ja miałem tak samo,tyle że na odwrót.W pierwszym i drugim rozdziale otrzymywałem np. 2 sztuki mięsa z królika,a w trzecim rozdziale o jeden więcej,więc to pewnie jakiś bug.

Post połączony: 2017-10-01, 09:41
No i jeszcze jedno:jak przekonać Pyrokara,żeby pomodlił się za Grega? Za pierwszym podejściem wszystko poszło gładko,ale teraz się nie zgadza.

Trzeba mieć 60 retoryki
 
:D

GazownikAndrzej

GazownikAndrzej

Użytkownicy
posty153
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak wbic tyle retoryki? ja mam 25 w 2 rozdziale XD pare ksiazek kupilem ogolnie i pare pulpitow przeczytalem.
 
i7 5820k 3.3ghz
16GB RAM
GTX 750Ti

kielgfc

kielgfc

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panowie potrzebuje pomocy przy kilku zadaniach :
*Tools Mateo
*The damn light house(byłem już tam, znalazłem pierscien, rozmawiałem z Hanna co dalej)
*Quest od thorbena o zaginięciu gritty
*Gdzie znajdę kamienie do teleportow, póki co udało mi się znaleźć tylko 2 na terenie khorinis

Post połączony: 2017-10-01, 12:11
@GazownikAndrzej kupuj ksiazki, chodź bo domach bogatych mieszkańców khorinis i czytaj pulpity. Ja pod koniec 1 aktu miałem 40
 

GazownikAndrzej

GazownikAndrzej

Użytkownicy
posty153
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@kielgfc
Tools Mateo - musisz zrobic zadania dla Abigail (chyba tak sie pisalo) z jej mieczem i pozniej z hotelem Hanny
Quest od thorbena - Gritta jest tam w okolicy miejsca, gdzie sie szlo na polowanie z Bartokiem
Jesli chodzi ci o Ancient runic tablet (chyba tak sie zwaly te tabliczki) to jest to w dziale Solujcja + porady

A ja mam pytanie: Czy to normalne ze sarkofagi w Budowlach Starozytnych(domy z tabliczkami dla Saturasa) sie nie otwieraja? niezaleznie od ktorej strony podejde jest komunikat "I'm on the other side!"
 
i7 5820k 3.3ghz
16GB RAM
GTX 750Ti

Mralbo

Mralbo

Użytkownicy
posty24
Propsy3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
@kielgfc
Na szczycie latarni zaraz obok miejsca do zapalania jest na ścianie symbol, kliknij na niego a potem idź do Xardasa
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Jak wbic tyle retoryki? ja mam 25 w 2 rozdziale XD pare ksiazek kupilem ogolnie i pare pulpitow przeczytalem.

No to troszkę zawaliłeś sprawę ogólnie w 1 akcie można zdobyć około 50 retoryki :) Sporo retoryki dostaje się za niektóre dialogi z npc np: W rozmowie z bandytą obok Cavalorna 2 punkty retoryki, Kardif 5 złota za informacje 1 retoryki, Nagur dzielimy się po połowie 1 retoryki :) Długo by wymieniać dam ci link: http://rpgrussia.com/index.php?topic=9015.0 tutaj masz podane ile retoryki jest wymagane do danych zadań a także którzy npc dają punkty retoryki

Dodatkowo retorykę zdobywasz za czytanie książek i pulpitów i za wyłagnie się z 10 nieudanych prób kradzieży +1

Post połączony: 2017-10-01, 12:53
@kielgfc
Tools Mateo - musisz zrobic zadania dla Abigail (chyba tak sie pisalo) z jej mieczem i pozniej z hotelem Hanny
Quest od thorbena - Gritta jest tam w okolicy miejsca, gdzie sie szlo na polowanie z Bartokiem
Jesli chodzi ci o Ancient runic tablet (chyba tak sie zwaly te tabliczki) to jest to w dziale Solujcja + porady

A ja mam pytanie: Czy to normalne ze sarkofagi w Budowlach Starozytnych(domy z tabliczkami dla Saturasa) sie nie otwieraja? niezaleznie od ktorej strony podejde jest komunikat "I'm on the other side!"

Tylko niektóre sarkofagi w Jarkendarze się otwierają :) Z budowli budowniczych tylko w domu uczonych da się otworzyć sarkofagi i jeszcze w jednym chyba domu uzdrowicieli
 
:D

kielgfc

kielgfc

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Hearthstone gdzie znajdę tego abigalla? :O

Post połączony: 2017-10-01, 13:31
Tez tak macie że po wejściu w nowy akt w moim przypadku 2 bestie się nie odrodzily? Kuźwa pusta mapa
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
@Hearthstone gdzie znajdę tego abigalla? :O

Post połączony: 2017-10-01, 13:31
Tez tak macie że po wejściu w nowy akt w moim przypadku 2 bestie się nie odrodzily? Kuźwa pusta mapa

1)Chyba o Abigail ci chodziło :) kobitka w obozie piratów  w Jarkendarze
2) Tak ma być respawn potworów jest co drugi rozdział , jesli w 1 akcie wybiłeś wszystko potwory pojawią się dopiero w trzecim rozdziale

Post połączony: 2017-10-01, 14:40
Z tym pozyskiwaniem mięsa to nie bug :) Trzeba kupić nóż do mięsa by pozyskiwać więcej mięsa z wrogów :)
 
:D

GazownikAndrzej

GazownikAndrzej

Użytkownicy
posty153
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ja z tym nozem od 1 rozdzialu latam xd.
Ponowie pytanie z kiedys:
Cytuj
Powyżej wejścia do miejsca gdzie znajdujemy magicznego golema, jest tam półka z pająkiem.
Gdzie moge znalezc ta tabliczki(Ancient runic tablet - do teleportu)? Ostatnia jaka mi została w Khorinis i nadal jej znalezc nie moge.
 
i7 5820k 3.3ghz
16GB RAM
GTX 750Ti

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Ja z tym nozem od 1 rozdzialu latam xd.
Ponowie pytanie z kiedys:
Cytuj
Powyżej wejścia do miejsca gdzie znajdujemy magicznego golema, jest tam półka z pająkiem.
Gdzie moge znalezc ta tabliczki(Ancient runic tablet - do teleportu)? Ostatnia jaka mi została w Khorinis i nadal jej znalezc nie moge.

Półka skalna z pająkiem, obok wieży Z Necromonikonem (wieża w lesie na północy gdzie idziesz po ornament z Laresem ) Jak będziesz schodził w dół ścieżka do wieży usłyszysz pająka
 
:D

Mralbo

Mralbo

Użytkownicy
posty24
Propsy3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Zna ktoś jakiś sposób na strażników sfer? Zawsze kiedy im dobieram się do połowy ich HP przywołują milion szkieletów. Zdarzyło mi się tak gdy ich ostrzeliwałem, kiedy oni się zablokowali, no ale nawet jak walczę z nimi normalnie to i tak dalej przywołują szkielety.
 

Roman Reigns

Roman Reigns

Użytkownicy
posty138
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 @Mralbo kilka stron wcześniej był link do hotfixa
 


0 użytkowników i 7 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry