Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903320 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903320

Odpowiedzi 37317

Pokora

Pokora

Użytkownicy
posty28
Propsy2
  • Użytkownicy
Ruszyłem trochę sprawę do przodu, ale mam wrażenie, że coś tu jest nie tak. Dopiero po zabiciu Kreola (na chama) dla Innosa Netbek powiedział o strażnikach żywiołów i dopiero wtedy się pojawili tam gdzie były smoki. O ile rozumiem, śniącego tak czy inaczej będę musiał pokonać, ale do tego będzie potrzebny Kreol? Więc jak do cholery odpalić zadanie ze śniącym. Kto i kiedy je daje, jeśli Netbek nic o tym nie mówi już? Gadałem z każdym innym: Pyrokar, Hagen, Lee, Vatras/Saturas z nadzieją, że coś się ruszy.
 

bestiary

bestiary

Użytkownicy
posty75
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Walki dwoma ostrzami może nas nauczyć TYLKO Tiamant w lesie asasynów ?
 
Procesor: i9-7900X
Grafika: GTX 1080 ti
Ram: 64gb

lukee

lukee

Użytkownicy
posty82
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@bestiary O ile się nie mylę to można go zabić i posiada zwój który nas tego nauczy, tak czy siak nauka nic nie kosztuje.
 

bestiary

bestiary

Użytkownicy
posty75
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 
Procesor: i9-7900X
Grafika: GTX 1080 ti
Ram: 64gb

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Pokora Zbugowałeś. Opiszę to po kolei:
Spoiler
Po rozmowie z Lee gadasz z Pyrokarem, następnie z Netbekiem. On mówi, że na drugi dzień coś będzie wiedział. No więc na drugi dzień przychodzisz, on gówno wie, ale wspomina o Śniącym. I od tego momentu będziesz wiedział co robić. Po wszystkim będzie rozmowa z Kreolem, w której ochrona zniknie, wcześniej go nie zabijasz bo nie pokonasz Śniącego. I dopiero PÓŹNIEJ pojawią się atronachy.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Pokora

Pokora

Użytkownicy
posty28
Propsy2
  • Użytkownicy
@Pokora Zbugowałeś. Opiszę to po kolei:
Spoiler
Po rozmowie z Lee gadasz z Pyrokarem, następnie z Netbekiem. On mówi, że na drugi dzień coś będzie wiedział. No więc na drugi dzień przychodzisz, on gówno wie, ale wspomina o Śniącym. I od tego momentu będziesz wiedział co robić. Po wszystkim będzie rozmowa z Kreolem, w której ochrona zniknie, wcześniej go nie zabijasz bo nie pokonasz Śniącego. I dopiero PÓŹNIEJ pojawią się atronachy.

Mniej więcej się zgadza. Tylko po rozmowie z Netbekiem na drugi dzień powiedział o żywiołach, że więcej nie wie i rzucił zdaniem 'Poczekaj, są jeszcze rzeczy o których muszę pomówić' (coś takiego) i... i to na tyle było. Nie powiedział nic. Uznałem to za kiepskie tłumaczenie... tak więc nie mam jak skończyć gry w ogóle, tak?
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A byłeś w świątyni śniącego i dostałeś wpis ze wrócił?
 

Pokora

Pokora

Użytkownicy
posty28
Propsy2
  • Użytkownicy
A byłeś w świątyni śniącego i dostałeś wpis ze wrócił?

Byłem w świątyni po tym wszystkim, ale poza masą orków nic nie było w środku. Ani śniącego, ani wpisu.
 

Fayors

Fayors

Użytkownicy
posty259
Propsy34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Śniący MUSI tam być. Coś robisz źle, ale to urok Returninga nic nie przychodzi łatwo i trzeba trochę pogłówkować :P.
 

Pokora

Pokora

Użytkownicy
posty28
Propsy2
  • Użytkownicy
Jak widać nie musi. Przez ostatnie 10 godzin gry ilość bugów się tylko nasiliła. Tak czy inaczej, z kolejnym podejściem do gry zaczekam z rok jak już wszystko będzie ukończone (albo dłużej, jeśli trzeba). Dzięki za pomoc Goku
 

Letho

Letho

DreamVader
posty206
Propsy7
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Witam :P czy ktoś wie jak mogę edytować swoje staty ochronne :P ? Ponieważ dostałem buga w 5 rozdziale i na czysto mam ponad 400 ochrony na różne ataki...
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak widać nie musi. Przez ostatnie 10 godzin gry ilość bugów się tylko nasiliła. Tak czy inaczej, z kolejnym podejściem do gry zaczekam z rok jak już wszystko będzie ukończone (albo dłużej, jeśli trzeba). Dzięki za pomoc Goku
Ostatnie pytanie czy udało ci się juz pozbierać ekipe do bitwy (myśliwych najemnikow itd itp) bo jesli dobrze pamietam trzeba to zrobic zeby pchnąć te zadania
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie doszedłby bez tego do momentu, w którym jest. Na pewno Netbek nie miał więcej opcji dialogowych?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
Witam :P czy ktoś wie jak mogę edytować swoje staty ochronne :P ? Ponieważ dostałem buga w 5 rozdziale i na czysto mam ponad 400 ochrony na różne ataki...
Marvin -> edit abilities -> protection -> tam masz różne liczby, które odpowiadają za ilość ochrony na różne typy obrażeń, które aktualnie masz. Najlepiej edytować przy zdjętym wszelkim ekwipunku dającym premie do ochron.
 

Pokora

Pokora

Użytkownicy
posty28
Propsy2
  • Użytkownicy
Nie doszedłby bez tego do momentu, w którym jest. Na pewno Netbek nie miał więcej opcji dialogowych?

Zgadza się. Dajcie mi parę minut, nagram aż tą całą rozmowę dla pewności (i niedowiarków : P)

EDIT: I proszę.
https://www.youtube.com/watch?v=EqI2_oB0GZY
 

Dezerow

Dezerow

Użytkownicy
posty42
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jakiekolwiek podpowiedzi co do walki z demonem w kopalni orków? Trochę silny ten bossik i sobie respi po 20 wojowników jak z nim walcze, do tego ma lifesteal + regeneracje hp + czary na niego nie chcą działać :D
 

Pokora

Pokora

Użytkownicy
posty28
Propsy2
  • Użytkownicy
Jakiekolwiek podpowiedzi co do walki z demonem w kopalni orków? Trochę silny ten bossik i sobie respi po 20 wojowników jak z nim walcze, do tego ma lifesteal + regeneracje hp + czary na niego nie chcą działać :D

Ten na tej małej arenie? Można wejść zaatakować, wyjść się podleczyć - ten demon nie potrafi (przynajmniej u mnie) z tamtąd wyjść. Ja przyzwaniami go rozwaliłem ostatecznie, ale to nekro w 4 akcie z przyzwaniem demona. Może przyzwanie legionu od opiekunów jeśli jesteś magiem innym?
 

lukee

lukee

Użytkownicy
posty82
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jako mag ognia wystarczy wejść na arenę i unikać ciosów (czasem też się zaklinuje pod tymi posągami) z odpalonym czarem "cover fire" i chwilę poczekać : )
 

Dezerow

Dezerow

Użytkownicy
posty42
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gram najemnikiem i próbowałem wszystkiego i nic mi nie pomaga. Moja kusza zadaje mu 5hp które regeneruje natychmiast, do tego gdy zbije mu +- 5000hp zaczyna od każdego mojego ciosu przyzywać 2 szkielety, co drugie przyzwanie przy mnie... Kopalnia wyczyszczona ze wszystkiego co możliwe nie licząc bossa, także odpuszczę go sobie i może kiedyś po niego przyjdę. Chyba że coś z niego dropi dobrego dla wojownika?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Co do Netbeka - to jest bug. Powinna być jeszcze jedna opcja dialogowa. Nie wiem co zrobić - może wcześniejszy save?
Co do demona z kopalni - Należy go atakować jak najbliżej środka areny, w innym wypadku jesteśmy karani przyzywanymi szkieletami.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.


0 użytkowników i 18 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry