[G3] CP1.75 + QP + CM + Kon. + G3EEUP + PGL + LTM + Union ModPack PL 800437 1453

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.01.2016 roku

Wyświetleń 800437

Odpowiedzi 1453

reybeek

reybeek

Użytkownicy
posty135
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ponawiam pytanie o mistyczna zbroje i jej skladnik "napiersnik". Watek generala Lee, utknalem po wykonaniu questow dla Laresa, Cobryna i Marcosa. Z zadnym nie ma kwestii dialogowych
 

Leaviel

Leaviel

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, do rzeczy.
Instalowałem już 3 czy 4 razy w takiej kolejności jak opisał Venture. Wszystko działa jak należy poza tym, że NPC Tristan nie istnieje w ogóle w plikach gry, nie ma go, nie mogę dać goto, nie mogę dać spawn. Wydaje mi się, że instalacja po raz enty nic nie zmieni, ale może macie jakieś pomysły ??
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
A czy w momencie zainstalowania CM, przed resztą, masz go tam? Bo on jest z konsekwencji.
 

Leaviel

Leaviel

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dziwna rzeczą jest to, ze jak odinstaluje moda lovelytowns to on się tam pojawia
Ale zauważyłem ze ten modzik dodaje masę fajnych questow w samej ardei wiec chciałbym je ograć ale bez Tristana nie pchne fabuły dalej ...
 

Vaxard

Vaxard

Użytkownicy
posty24
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A mi nie działa StarterMod. Zainstalowałem Wg kolejności :
Spoiler
1. Instalujemy oczywiście podstawkę Gothic 3.
2. Następnie Community Patch 1.75.14.
3. Teraz czas na Gothic 3 EE 1.75.14 Update Pack 1.04.11, szczegóły niżej.
4. Kolejno polskie wydanie Quest Packa - Quest Pack 4 Update 2, szczegóły niżej.
5. Teraz czas na Content Mod 3.1 (Zawiera konsekwencje), szczegółowy opis opcji instalacji niżej.
6. Poprawka dla Content Moda.

i Starter woła o poprawną lokalizację G3.exe. Mam wersje pudełkową. A na początku ten program miał lokalizację steam'ową G3. Miał ktoś taki problem ?


@edit.

Ok, trzeba było podać bezpośrednio G3.exe. Tylko teraz mam komunikat, że "mods not founded" a wrzuciłem LTM i Powrót Lee Generałka to FanMods w MDS.

To o co tu chodzi?

@EDIT.

Kuj wie o co tu chodzi - era włączania wszystkiego jako administrator inaczej dupa. To samo miałem ostatnio z animacjami do Fallouta New Vegas. Dzięki za odpowiedzi ekipo z TheModders :)
 

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam CP, QP, CM i nie mogę podnosić prawym przyciskiem nic. Coś innego musze doinstalować czy co?
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
 

avebraz

avebraz

Użytkownicy
posty196
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
siema,mam problem gdyż niektóre przedmioty (prawdopodobnie te z RGL) są podpisane [PL] wszystko wgralem z instrukcja
 
używasz marvina przekreślasz teorię darwina`me 2k18

Panker

Panker

Użytkownicy
posty166
Propsy68
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@avebraz to nie z Powrotu Generała Lee, tylko z LTM wersji 0.28/0.29 które na polski nie są przetłumaczone
 

avebraz

avebraz

Użytkownicy
posty196
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 
używasz marvina przekreślasz teorię darwina`me 2k18

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
Mógłby ktoś na szybkości w notepadzie++ na przykład policzyć ile tych PL jest?
 

Panker

Panker

Użytkownicy
posty166
Propsy68
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Oxur

Oxur

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam problem z Powrotem Generała Lee.
Jestem w Vengardzie, mówię Lee że wszyscy orkowi przywódcy nie żyją a ten wysyła mnie do Laresa i Cobryna, dostaje misję by porozmawiać z Laresem, jednak z Cobrynem nie dostaje nic. Idę do Cobryna i nie pojawią się żadna kwestia do rozmowy z nim. Kończę te misje dla Laresa i u Cobryna dalej nic nie ma.
O co chodzi ?
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ekipo z TheModders, mam pytanie techniczne. Mam ustawienia ustawione ;) na maksa i gra działa sweet. Tylko czemu mam mały zasięg wczytywania NPC ?  Tak jakby na 100 z Gothica 1 i 2. Uciekam przed Noso i akurat z górki biegłem. Odwracam się a typa nie ma ; )

Strzelam do jelenia pobiegł kawałek dalej i zaraz wracam zrestartowany jakby nigdy nic.

Jeszcze jedno.

Mam przepis i składniki na smażoną rybę i na ognisku nie mogę upic ryby. Właściwie to mogę usmażyć tylko mięso i chrząszcza. To jest jakiś błąd czy te rzeczy robi się gdzie indziej?
 

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z NPC. Po wzięciu jakiejkolwiek misji z podążaniem za NPC, Ci się bugują po jakiejś walce i wracają do miejca, w którym stali.Miałem tak z Osmundem i teraz z Leafem. Nie moge przez to wykonać questów bo nie zostają spełnione warunki by NPC pogadał ze mną. Misje może anulowac tylko kolejna tego typu, ale i tak nie mogę wrócić do tej anulowanej. Próbowałem coś z konsolą zrobić, ale nic nie działa. Trace przez to expa i reputacje. Ktoś coś?
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Na patchowaniu tego się nie znam, a jedyne co mi przychodzi na myśl to wytnij wszystko na drodze.
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ma ktoś kod na NPC Hank? Tego martwego gościa co ma opcjonalnie pancerz lub miecz ? Poszedłem raz sprawdzić czy dam radę szkieletom i mnie pogonili. Teraz jak wróciłem to gościu zniknął tak jakby gra uznała, że go złupiłem i można go usunąć.

#@$#@$edit

Wyszukiwarka gugla działa lepiej niż ta na forum   :ok:
 

s0j0hn

s0j0hn

Użytkownicy
posty7
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Wydaje mi się ze źle zainstalowałem mody. Czy ktoś możne mi powiedzieć co zrobiłem źle ? NPC z moda generała Lee maja tylko głowę

https://imgur.com/a/xW4nHnK
https://imgur.com/a/ymmHq5L
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ja tam do folderu fanmods wrzuciłem te pliki :

A_RGL_for_CM3.1 - podmieniłem plik "stringtableMod"
Z_LivelyTownsMod
Z_LivelyTownsMod&ConsequencesPatch
Z_UpdatePack_SupportMod

Strings.m01 i dla Content moda podmieniłem to. Jedynie jaki mam problem jak narazie to PL w niektórych dialogach i nazwach przemiotów i postanowiłem to olać i grać z tym -.-

 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry