[G3] CP1.75 + QP + CM + Kon. + G3EEUP + PGL + LTM + Union ModPack PL 798234 1453

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.01.2016 roku

Wyświetleń 798234

Odpowiedzi 1453

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
@Sawik, mógłbyś to dodać do pierwszego posta?
 


Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Ze się zapytam po kiego chuja wam 2.6.2 jak mamy 3.1?
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sawik

Sawik

Moderator działu
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Rebel
Zrobione, na razie w takiej formie, bo nie do końca rozumiem co to i dlaczego trzeba to tam dodać. Jak ktoś opisze co to jest, poprawię.
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Stillah

Stillah

Użytkownicy
posty3
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mała prośba . Wrzuci ktoś CP na jakiś NORMALNY hosting? Bo te szwabskie hostingi to masakra jakaś ... ściąga średnio 200-300kB/s . Z początku myślałem, że może mój internet święta sobie zrobił, ale wszystko inne ściąga normalnie .
Także jakby była taka możliwość to prosiłbym, bo nie uśmiecha mi się ściągać CP, który waży 1,5gb przez prawie 5h :D



Jakieś pro-tipy na początek G3? Jeszcze nigdy tak naprawdę nie ogrywałem na poważnie tej części ;)
 

Nergal

Nergal

Użytkownicy
Kawał ch*ja, reszta dziada
posty84
Propsy11
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kawał ch*ja, reszta dziada
Majstry, gdzie u diabła znajdę Szatę Maga Wody? Tą zwykłą. Cronos ani Myxir nie sprzedają. Próbowałem na haxach dodać sobie repy u koczowników ale też lipa. Wiem, że zdobioną szatę ma Gonzales, ale tej zwykłej nie umiem znaleźć.
 
Nieoficjalne patche do Returning Rebalance v2.1:
http://themodders.org/index.php?topic=28417.0

Kuken

Kuken

Użytkownicy
posty391
Propsy97
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Nergal sprawdź u Hurita, gosciu w okolicach Lagos, lub koczownicy w jaskini z misjami z Brago. Któryś koczownik sprzedawał
 

Nergal

Nergal

Użytkownicy
Kawał ch*ja, reszta dziada
posty84
Propsy11
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kawał ch*ja, reszta dziada
@Nergal sprawdź u Hurita, gosciu w okolicach Lagos, lub koczownicy w jaskini z misjami z Brago. Któryś koczownik sprzedawał

Hurit lipa, Koczownicy u Asaru również. Czyżby twórcy ją usunęli? Bo szukam jakiejkolwiek szaty, która nie każe mi zabijać koczowników, czy nawalać 80 zadań dla buntowników. Szata druida odpada, mimo iz dobra, wygląda jak shit.
 
Nieoficjalne patche do Returning Rebalance v2.1:
http://themodders.org/index.php?topic=28417.0

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie wiem czemu, ale u niektórych występuje coś takiego, że nie mogą nigdzie znaleźć szaty wody. Skoro zdobycie repy na szatę ognia to dla ciebie problem, spróbuj ogarnąć szatę czarnego maga od Jaffara (reputację u asasynów można spokojnie zgromadzić nie zabijając ani jednego koczownika). Potem zostają tylko zdobiona szata wody z truchła Gonzalesa i zdobiona szata ognia za wykonanie zadań z Wiecznie Żyjącym.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Nergal

Nergal

Użytkownicy
Kawał ch*ja, reszta dziada
posty84
Propsy11
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kawał ch*ja, reszta dziada
@Jao w sumie racja, zapomnialem o 350k dla Asama i jest 35 repy u asasynów, a 5 pkt. idzie wyciągnąć z samej Myrtany. Szkoda, moze tak zrobię, albo dodam tą szatę wody konsolą Cronosowi/Myxirowi.
 
Nieoficjalne patche do Returning Rebalance v2.1:
http://themodders.org/index.php?topic=28417.0

Nuxemo

Nuxemo

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam zainstalowanego najnowszego patcha, quest packa, content moda bez konsekwencji, wlaczam gre wszystko jest, w tle też, że wszystko powinno być, ale odpalam i nie ma nowych towarzyszy to jest lee, Lares, itp. zadań też nowych nie dostaje, ktoś, coś? :(
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Miciok

Miciok

Użytkownicy
posty8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Emm mam pytanko. Mianowicie chce wykonać zbroje rycerską ale niemam schematu a niewolnik Thoreka jest już u Soboty ale on niema go. Jak moge jeszcze inaczej zdobyć ten schemat?
 

Rivet

Rivet

Użytkownicy
posty102
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Miciok Jeśli się nie mylę schemat powinien być za kuźnią w Monterze.
 

JDOrka

JDOrka

Użytkownicy
posty42
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Moi drodzy panowie jestem pewien że to pytanie już się przejawiało, ale na pewno krócej zajmie komuś odpisanie mi niż szukanie - czy mody działają z wersją steamową(angielską)?
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
Tag. Tylko musisz wpis do rejestru dodać, na chomiku jest.
 

BAc

BAc

Użytkownicy
posty94
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ogarnia ktoś co jest grane, próbuję zainstalować QP4 i nie idzie za cholerę, każe mi najpierw zainstalować Polską wersję i nie było by w tym nic dziwnego gdybym kuźwa takiej nie miał... Nie mam pomysłu jak to ugryźć, ktoś coś? Wersja steam.


Problem rozwiązany, znalazłem QP dla steama.
 


Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry