[G3] CP1.75 + QP + CM + Kon. + G3EEUP + PGL + LTM + Union ModPack PL 800596 1453

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.01.2016 roku

Wyświetleń 800596

Odpowiedzi 1453

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
Mam ten sam problem, jedynym sposobem jest zbieranie/kupowanie tabliczek pojedynczo i czytanie po kolei, chyba, że ktoś zna rozwiązanie ?

Jest rozwiązanie - przypnij tabliczkę pod quickslota (no wiesz cyferka od 1 do 9) i przeczytaj ją z quickslota. Powinna zawsze zadziałać.

Adam98

Adam98

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Nikelajer

Nikelajer

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam ten sam problem, jedynym sposobem jest zbieranie/kupowanie tabliczek pojedynczo i czytanie po kolei, chyba, że ktoś zna rozwiązanie ?

Jest rozwiązanie - przypnij tabliczkę pod quickslota (no wiesz cyferka od 1 do 9) i przeczytaj ją z quickslota. Powinna zawsze zadziałać.

Potwierdzam, działa to. No to gramy dalej ale tabliczki zachowuje na później ;)
 

niohnioh

niohnioh

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Rzeczywiście działa, dzięki!
Natrafiłem na kolejny problem, topór Larsa, za cholerę nie idzie go podnieść. Próbowałem kombinować z telekinezą, niestety nie podziałało. Macie jakiś sposób na to czy jedynym rozwiązaniem jest użycie konsoli ?
Jeszcze dwa pytanka: Zadanie najlepszy sposób na kradzież, wykonałem to w Cape Dun i to w Trelis, gdzie jest trzecie ? (zadanie z Thorusem w Trelis widnieje jako III, to z Urkrassem i Serukiem jako I)
Drugie pytanie to umiejętność Zabójca Orków, widzę, że wymaga teraz zdolności Duży Oręż, to sprawka Alternatywnego Balansu czy QP ?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Natrafiłem na kolejny problem, topór Larsa, za cholerę nie idzie go podnieść. Próbowałem kombinować z telekinezą, niestety nie podziałało. Macie jakiś sposób na to czy jedynym rozwiązaniem jest użycie konsoli ?
Jeszcze dwa pytanka: Zadanie najlepszy sposób na kradzież, wykonałem to w Cape Dun i to w Trelis, gdzie jest trzecie ? (zadanie z Thorusem w Trelis widnieje jako III, to z Urkrassem i Serukiem jako I)
Drugie pytanie to umiejętność Zabójca Orków, widzę, że wymaga teraz zdolności Duży Oręż, to sprawka Alternatywnego Balansu czy QP ?
1. Nie miałem nigdy z tym problemu, próbowałeś PPM lub podczas skradania?
2. Po rozmowie z Varekiem z Monterze Marik będzie chciał 3000 złota za niewydanie cię jeśli pracowałeś dla buntowników.
3. Balans. Możliwe, że sam QP też by dodał, ale nie sprawdzałem.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

niohnioh

niohnioh

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Próbowałem ppm, skradania, no nie idzie go podnieść. Kiedy dokładnie Marik zażąda ode mnie tego złota ? Muszę wykonać jakieś konkretne zadanie ?

Edit Problem z toporem rozwiązany, trzeba ściągnąć plik Templates z linku podanego w tym temacie http://forum.worldofplayers.de/forum/threads/1261230-RELEASE-Content-Mod-2-6-2-2/page10?p=21905093#post21905093 i wypakować w Data. Z początku zaczęło sypać Where is the Guru? ale po szybkim zapisie działa bez problemów.
 

StoryHelper

StoryHelper

Użytkownicy
posty34
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zna ktoś położenie tych dwóch dodatkowych smoków, które zostały dodane w Content Mod 3.0? Albo czy chociaż ktoś wie, gdzie można znaleźć wskazówki dotyczące ich miejsca pobytu?
 

StoryHelper

StoryHelper

Użytkownicy
posty34
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nieważne, proszę o usunięcie tego posta.
 

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
Zna ktoś położenie tych dwóch dodatkowych smoków, które zostały dodane w Content Mod 3.0? Albo czy chociaż ktoś wie, gdzie można znaleźć wskazówki dotyczące ich miejsca pobytu?

Koło Geldern.

Dokładnie - patrząc na południową bramę miasta (koło niej teleport na kamyczku) idź w lewo mijając ogry, aż do tej kopalni. Nad nią poskacz sobie po górach - jak spotkałeś na górze krwiopijców i kilka krzaczków roślinek to dobry znak. Idź wyżej - powinieneś znaleźć dość spory pusty teren ze smokami (kurczakami znaczy się lol). Jeszcze wyżej są ruiny zamku z kilkoma skrzynkami - nie pamiętam czy losowe czy jakieś specjalne rzeczy są w środku.

Dashan

Dashan

Użytkownicy
posty61
Profesjabrak
  • Użytkownicy
na stronie do pobrania Content   pisze że to wersja 3.0 a nie 3.1 zwykły błąd czy inny plik ?
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
To według ciebie: CM_3.1_INT_FINAL.exe jest 3.0 ?
 

Dashan

Dashan

Użytkownicy
posty61
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mods >> Content Mod 3.0

a sorki nie spojrzałem na dół :D
 

StoryHelper

StoryHelper

Użytkownicy
posty34
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zastanawia mnie coś.
Wykonałem zadanie "Najlepszy sposób na kradzież I" oraz "Najlepszy sposób na kradzież III".
Wie ktoś, gdzie się rozpoczyna "Najlepszy sposób na kradzież II"?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Dashan

Dashan

Użytkownicy
posty61
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy z patchem 1.74 Content Mod 3.1 będzie działac czy potrzebna starsza wersja  QP dziala jak by co ? Niestety 1.75 u mnie nie chodzi tym samym odpada ten  EE 1.75.14 Update Pack 1.04.10 :( 
 

niohnioh

niohnioh

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przewiń dosłownie parę postów w górę.

Dalej nie mogę zdobyć tego zadania.

Cytuj
Po rozmowie z Varekiem z Monterze Marik będzie chciał 3000 złota za niewydanie cię jeśli pracowałeś dla buntowników.

Co znaczy "jeśli pracowałeś dla buntowników" ? Zadanie "Stare metody nowego obozu" zrobione, to z miejscem spotkania buntowników i najemnikiem Trano zrobione, strażnicy z obozu niewolników zrobione, jeszcze tylko krów nie zabiłem, Cape Dun jeszcze nie wyzwolone.
BTW jest jakiś sposób, żeby zmienić wymagania umiejętności Zabójca Orków ? Wymaga dużego oręża a ja lecę z mieczem i tarczą, trochę bez sensu bo sama umiejętność zwiększa obrażenia zadawane orkom w walce wręcz, czyli nie powinno mieć znaczenia czy walczę bronią dwuręczną, jednoręczną z tarczą czy samymi pięściami. Jakaś modyfikacja pliku ge3.ini czy coś ?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Co znaczy "jeśli pracowałeś dla buntowników" ? Zadanie "Stare metody nowego obozu" zrobione, to z miejscem spotkania buntowników i najemnikiem Trano zrobione, strażnicy z obozu niewolników zrobione, jeszcze tylko krów nie zabiłem, Cape Dun jeszcze nie wyzwolone.
No, właśnie, nie zabiłeś krów. Chodzi o wszystkie zadania buntowników wokół Montery i zabity orkowy patrol (ten, na który polujesz z gońcem leśnym).
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
BTW jest jakiś sposób, żeby zmienić wymagania umiejętności Zabójca Orków ? Wymaga dużego oręża a ja lecę z mieczem i tarczą, trochę bez sensu bo sama umiejętność zwiększa obrażenia zadawane orkom w walce wręcz, czyli nie powinno mieć znaczenia czy walczę bronią dwuręczną, jednoręczną z tarczą czy samymi pięściami. Jakaś modyfikacja pliku ge3.ini czy coś ?

ge3.ini nie ma nic do tego, nawet tam nie szukaj. Templates'y here.

http://www.mediafire.com/file/m78xpf58352i8br/DataOrk.rar

Spróbuj ten pliczek - nie pamiętam czy dla zmian w perkach trzeba zaczynać nową grę...

sirkomar

sirkomar

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
[Rozwiązane]
 

gothic_raf

gothic_raf

Użytkownicy
posty27
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@sirkomar
To zabij ich z daleka magią albo łukiem. Działa bo sam tak zrobiłem. Zresztą na sprincie spokojnie ta się dobiega do drugiego i go bronią do walki wręcz też zabijesz. Też sprawdzone.

No chyba, że tam idziesz na niskim levelu to jest trudniej, ale tam się da wszystko zabić łukiem bez problemu tylko trzeba się dobrze ustawić.
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry