Pierdolony android 6941 17

O temacie

Autor Thoro

Zaczęty 26.07.2015 roku

Wyświetleń 6941

Odpowiedzi 17

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Witam, mam gówniany telefon żydowskiej firmy sony ericcson w19i w orange, który dotychczas jakoś funkcjonował, do momentu kiedy po raz pierwszy postanowiłem wykupić pakiet internetu. Cwel powłączał jakieś pojebane sieci 3g, frajerskie konfiguracje kont kontaktów czuj wie z czym i w efekcie wygląda to tak, że wystarczy załadowany telefon zostawić na noc, tak by rano się już nie włączył w ogóle  :facepalm:. W baterii najwięcej wpierdalają usługi google. Nie wiem jak to wyłączyć. Żeby cokolwiek zrobić w tym pierdolonym gównie trzeba ściągać jakieś zjebane programy, rootkity, nic kurwa nie działa. Cwele na forach o tym gównie wszystko niepotrzebnie komplikują, panuje tam kurwa większy burdel niż tutaj jest to nieprzystępne dla osoby takiej jak ja. Gówno mnie obchodzi jak działa ten cały andoroid i jak go kurwa konfigurować a męcze się już tym od paru godzin i się wkurwiam. Wiem, że są tu ludzie których to interesuje, więc wytłumaczcie w prosytch krokach jak wyłączyć te gówna.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Jak kupiłeś ten telefon, a był użytkowany to najlepiej przywróć sobie ustawienia fabryczne. Nie wiem jak to jest na sony ericcson, ale zwykle jest pełno chujowych aplikacji od sony,samsunga i czegoś tego typu, które są zupełnie nie potrzebne. Jeśli chodzi o te aplikacje, które włączone są w tle to wejdź w "Ustawienia" potem znajdź coś w stylu "Pamięć", a następnie "Używane" tam będziesz miał kategorie: Aplikacje, Obrazy,filmy i tak dalej i pod spodem ile MB pamięci to żre, ale przykładowo wchodzisz w "Aplikacje" i "Uruchomione" i "Wszystkie" wchodzisz w "Uruchomione" wybierasz i klikasz "Stop". Oczywiście może się różnić to u mnie, bo ja korzystam z Samsunga, a nie Sony Ericssona, ale jako, że to Android to powinno być podobne.

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Idź na piwo Krzychu
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Najwidoczniej tego szukałem. Wygląda na to, że da się tu wyłączyć a nawet usunąć większość rzeczy. Ogólnie najlepiej by było wyjebać tego androida i zastąpić go jakimś lżejszym i szybszym ale to pytanie zostawiam już pasjonatom. Jeśli zechce ktoś polecić i w miare przystępnie bez bicia piany wytłumaczyć jak to zrobić to droga wolna.

Idź na piwo Krzychu

Zamknij morde. Nie jesteśmy anonimowi a jeśli nie chcesz pomóc to wypierdalaj.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Jeśli chodzi Ci o zmianę systemu np. z Androida na Windows to to jest akurat niemożliwe, ale to zapewne wiesz. Radzę Ci poszukać jakie inne wersje Androida mogą być wgrane na Twój telefon, ale powinieneś wiedzieć, że wtedy Twój telefon traci jakąkolwiek gwarancję.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Gwarancja mnie nie interesuje bo i tak telefon dostałem kiedyś za długi. Nie będę nic czytał, bo to wszystko jest na forach dla ludzi dla których najwidoczniej ten android to całe ich życie i żeby się czegokolwiek doszukać trzeba mieć podstawowe pojęcie w temacie. Nie mam czasu na kilkunastogodzinne zgłębianie tematu tylko po to, aby zaktualizować sobie telefon  :facepalm:. Dlatego pytanie kieruje do osób, które się znają i interesują.
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Cytuj
sony ericcson w19i
Wciąż go mam i nie było z nim żadnych problemów. No, może poza krótko trzymającą baterią...
Cytuj
w orange
Orange uwielbia wpierdalać się w system i dokładać swoje, co często kończy się problemami.
Cytuj
wytłumaczcie w prosytch krokach jak wyłączyć te gówna.
Ustawienia > aplikacje > wszystkie > wybierz aplikację > wymuś zatrzymanie. A jak chcesz żeby się nie uruchamiały i przy okazji wypierdolić je z menu, wybierz opcję Wyłącz.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

oskardon

oskardon

Użytkownicy
posty91
Propsy38
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wystarczy wyłączyć synchronizację, albo usunąć konto Google w ustawieniach. 
 
Life is brutal and full of zasadzkas.

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Już sobie ze wszystkim poradziłem i wszyskim dziękuje. Swoją drogą jakie te smartfony są gównem to głowa mała. Jakieś kurwa karaoke, wiadomości i pogoda, geolokalizacja, tagowanie zdjęc na mapach googla, synchronizacja ze "społecznością". Sprytny żyd to wszystko wymyślił.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Wiesz co, ja mam androida w telefonie i połowę rzeczy, o których mówisz albo nie mam albo u mnie nie działają.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
ale jak łączysz się z internetem to automatycznie telefon próbuje się zsynchronizować z chuj wie czym, udostępnić twoje dane i zlokalizować cię nie wiadomo gdzie. nie jesteś nawet o tym dokładnie poinformowany. być może nie jest to dla ciebie problem. dla mnie jest i to bardzo duży.
 

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
O ile pamiętam, automatyczne znajdowanie lokalizacji można wyłączyć, w Androidzie nosi to nazwę GPS (no kurwa rzeczywiście).
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Cytuj
ale jak łączysz się z internetem to automatycznie telefon próbuje się zsynchronizować z chuj wie czym, udostępnić twoje dane i zlokalizować cię nie wiadomo gdzie. nie jesteś nawet o tym dokładnie poinformowany. być może nie jest to dla ciebie problem. dla mnie jest i to bardzo duży.
Raczej nie robi mi to problemu, szczególnie że korzystając z komputera z Internetem dzieje się to samo.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



oskardon

oskardon

Użytkownicy
posty91
Propsy38
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Cytuj
ale jak łączysz się z internetem to automatycznie telefon próbuje się zsynchronizować z chuj wie czym, udostępnić twoje dane i zlokalizować cię nie wiadomo gdzie. nie jesteś nawet o tym dokładnie poinformowany. być może nie jest to dla ciebie problem. dla mnie jest i to bardzo duży.
Właściwie to jesteś - przy pierwszym logowaniu wyrażasz na to zgody (możesz tego nie robić, ale wtedy te usługi nie są dostępne).
Można to też łatwo wyłączyć w ustawieniach, trzeba jednak wiedzieć że taka możliwość w ogóle istnieje.
 
Life is brutal and full of zasadzkas.

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
ale jak łączysz się z internetem to automatycznie telefon próbuje się zsynchronizować z chuj wie czym, udostępnić twoje dane i zlokalizować cię nie wiadomo gdzie. nie jesteś nawet o tym dokładnie poinformowany. być może nie jest to dla ciebie problem. dla mnie jest i to bardzo duży.
Raczej nie robi mi to problemu, szczególnie że korzystając z komputera z Internetem dzieje się to samo.

ale telefon to nieco bardziej pofune urządzenie niż telefon z internetem.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Czy ja wiem? Na komputerze na pewno  przechowujesz dużo prywatnych plików i wgl ;D
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



oskardon

oskardon

Użytkownicy
posty91
Propsy38
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Android nie jest wyjątkiem. Właściwie każdy duży producent smarfonów umieszcza w nim moduły pozwalające na podsłuch komunikacji i zdalną kontrolę. I nie chodzi tutaj tylko o modyfikacje systemu, bo je mógłby dość łatwo wychwycić któryś modder / researcher. Żeby były odpowiednio trudne do wykrycia, są realizowane sprzętowo bądź zaszywane w zamknięto źródłowych sterownikach które działają blisko sprzętu (jak te kontrolujące radio - element telefonu odpowiedzialny za komunikację).

http://www.extremetech.com/computing/170874-the-secret-second-operating-system-that-could-make-every-mobile-phone-insecure
 
Life is brutal and full of zasadzkas.

Baggio

Baggio

DreamVader
posty968
Propsy426
ProfesjaGracz
  • DreamVader
Wszystko da się wyłączyć. Trzeba chwilę poświęcić ustawieniom. Co do wgrania nowego systemu to bardzo prosta sprawa. Wystarczy takowy znaleźć na android forum, a potem odpalić youtube i zobaczyć poradnik jak wgrać nowy system. Android nie jest idealny, ma w chuj pierdół , a sposób na jego dobre działanie to jak najnowszy telefon...mam teraz  htc desire 320 i już w miarę to wszystko śmiga, nie jest źle. Poprzednie Xperie X8 i U nie wspominam za dobrze.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry